Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért akarnak a zsidók,...

Miért akarnak a zsidók, mindenáron beleszólni a magyarok életébe? Neked mi a véleményed arról hogy a zsidók mondják meg? Agyarországban hogy mihez van joga a magyaroknak?

Figyelt kérdés
Csak bámulok néha, hogy akik a mértékében sokat vitatott holokauszt tagadását büntetnék " annyit nem lehetne mondanod hogy zsidó, vagy nem kérhetnél számon egy zsidót mert egyből antiszemita vagy" azok meg szinte azt fogalmazzák meg hogy mit rágódunk Trianon!
2010. jan. 21. 11:51
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
15%
Te is egy MSzp-s bérkommenter vagy, látszik a stílusodból, ne járasd le a jobboldalt, mert elszámoltatunk, ha hatalomra kerülünk! Szebb jövőt!
2010. jan. 21. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
63%

A kérdés inkább az, hogy miért akarják a magyarok mindenáron azt hinni, hogy a zsidók beleszólnak a magyarok életébe?


Komolyan mondom, ez már egy mentális kórtünet, ha mindenben a zsidókat látja az ember. Egyszerűen semmi értelme, hogy épp velünk szórakozzanak. Ha mindenáron "hódítani" akarnának, akkor is van ezer más ország, amit jobban megérné "meghódítaniuk", ahol több a tiszta ivóvíz, meg termőföld, meg minden.


Komolyan mondom, az ilyen zsidózók már kétkezes kefével súrolják az őrület határát...

2010. jan. 21. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
75%
Kedves előző, erre az szokott az ilyen emberek válasza lenni, hogy "lehet, hogy más országban jobbak az adottságok, de csak mi hagyjuk magunkat!". Felesleges az ilyenekkel foglalkozni, nem lehet őket ezen rögeszméjükből kigyógyítani, valószínűleg azt is tudni vélik, hogy te zsidó vagy, és azért véded őket. Ja és nyilván én is zsidó vagyok, meg úgy majdnem mindenki.
2010. jan. 21. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
63%

12:08


Sajna nagy valószínűséggel igazad van. Csak tudod, a remény örök. Van, aki a Mennyországban hisz, van aki Nagy-Magyarország feltámadásában - én meg az Értelmes Emberek Korának eljövetelében. Hiú remény, tudom, de inkább ebben hiszek, mint másban. :)

2010. jan. 21. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
17%
12:08 nem vagy zsidó csak egy buta ember ha a zsidóknak maguknak sem hiszel,mikor már kijelentették és aktívan vásárolnak minden céget nagyvállalatot.amúgy tényleg nem lehet a cigókra és a zsidókra rosszat mondani se vajh miért?de egy olyan esetről sem tudok amikor elitélték volna ha valaki büdös magyarozott,vagy megdöglesz parasztozott.
2010. jan. 21. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Álljunk már meg egy szóra!


Én nem bántottam a zsidókat, nem szidtam őket, és nem uszítottam, de engedje már meg a világ hogy ne csak térdelve mondhassam ki a nevüket!



Hack Péter börtönbe csukná azokat, akik lerántják a leplet a történelem legnagyobb csalásáról.

Az MSZP még a választások előtt át szeretné vinni a parlamenten azt a törvényt, amely büntetné a holokauszttagadást Magyarországon – adta hírül a zsidó ATV. A Hit Gyülekezetében vezető pozíciót betöltő, szélsőségesen magyarellenes Hack Péter „alkotmányjogász” szerint pedig nem a korábban megfogalmazott jogszabályt kellene előterjeszteni, hanem annak egy „szűkített változatát”, amely nem a „gyűlöletbeszédre” koncentrál, hanem kifejezetten a holokauszt cáfolására.


[link]


Nyilván való hogy a kuruc megfogalmazása hagy némi kívánnivalót maga után, ha csak ezt a részt nézem is „, szélsőségesen magyarellenes Hack Péter”.

De azért el kellene gondolkodni azon hogy nem a levegőbe beszél mert a tartalma igaz.

Minden áron átakarják vinni a parlamenten a holokauszt tagadás büntethetőségét, ami nekem nagyon nem tetszik! Nem vagyok antiszemita, de azért az túlzás amit csinálnak!

2010. jan. 21. 12:19
 7/19 A kérdező kommentje:

Sajna nagy valószínűséggel igazad van. Csak tudod, a remény örök. Van, aki a Mennyországban hisz, van aki Nagy-Magyarország feltámadásában - én meg az Értelmes Emberek Korának eljövetelében. Hiú remény, tudom, de inkább ebben hiszek, mint másban. :)


Nem ez a lényeg!

Nem az hogy most „magyarkodjunk ezerrel” és szerezzük vissza a területeinket.

Hanem az elv, hogy itt vagyunk Magyarországon, és nincs Trianon napja, ami ugye csak a magyarok legfájóbb emlékei egyike, ha beszélsz róla akkor „túl” magyar vagy.

Közben meg a holokausztot minden hónapban felvetik, és a tudatunkba akarják égetni hogy nekünk az a fontos és nem pld a Trianon. Nem értem hogy én mint magyar, itt magyar földön, miért nem mondhatom azt hogy szerintem nem úgy volt? Ha valaki kimegy Izraelbe az vállalja azt hogy ezt nem veszik jó néven, de ez már téboly!

Miért kellene nekem úgy táncolni a hazámban ahogy a hegedűs hegedül a háztetőn?

2010. jan. 21. 12:27
 8/19 anonim ***** válasza:
21%
Újabb Zombikos uszító topik.
2010. jan. 21. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Újabb Zombikos uszító topik.


Szépen kérlek, mutasd már meg hogy mi ebben az uszítás?

Nem az az uszítás hogy Hack Péter ilyeneket mond és akar?

2010. jan. 21. 12:35
 10/19 anonim ***** válasza:
50%
2.nál a pont szigorúan! Hü*e antiszemita kérdező...
2010. jan. 21. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!