Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg nincs jogom beleszólni...

Tényleg nincs jogom beleszólni felnőtt lányom életébe?

Figyelt kérdés

Most 22 éves, egyetemre jár. Inkább diákhitelbe veri magát, mint hogy tőlem függjön anyagiakban. Elment albérletbe 2006 őszénén, e-mail címet adott, de a legtöbb e-mailt, amiben leírtam neki, hogy ezt mégis hogy gondolja, kitörölte és visszajelzést se adott. Egyre válaszolt, amelyikben megköveteltem tőle (szerintem jogosan) hogy ha én felneveltem 18 évig, akkor igenis kötelessége még mindig a szüleinek tekinteni minket. Iszonyatos stílusban válaszolt, és megüzente, hogy mindent vissza fogok kapni, ha még élek 18 év múlva, számoljam meg.

Hogyan lehet olyan vaskos bőr a képén, hogy ilyet merészel? Nem ezt neveltük bele. De a mi nevelésünk, úgy látszik, mit sem számít. Egy barátján keresztül dicsekedett nekünk, hogy már a harmadik nyelvből fog vizsgázni. Bár a barátja azt mondta, meg ne említsem a lánynak, hogy elmondta.

Ilyenkor mit lehet tenni? Tényleg nincs más út, és hagynom kell, hogy az a lány azt csináljon, amit csak akar? A szülő megtette a kötelességét, és ennyivel ennyi?


2010. szept. 28. 04:52
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/82 anonim ***** válasza:
94%
Nem akarja hogy 22 évesen is a fenekét nyalják. Ez hol gond?
2010. szept. 28. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/82 anonim ***** válasza:
87%
Ln sem értem, min sértődsz meg.
2010. szept. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/82 anonim ***** válasza:
76%
én
2010. szept. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/82 anonim ***** válasza:
95%
Tenyleg nincs. Felnott, azt csinal, amit akar, ne probald ennyi idosen korlatozni es megszabni neki, hogy mit hogyan csinaljon.
2010. szept. 30. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/82 anonim ***** válasza:
90%
Valkit 18 év után kidobnak az életbe,mások imádkoznak 24 évesen a szülői ketrecbe hogy végre kidobják ,mert megfullad.
2010. szept. 30. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/82 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy nem oknélkül menekült el albérletbe az fix biztos hogy rohadt boldog volt veled ha a 18 után futva menekült előled.Nem oknélkül aedott csak email cimet,örülj hogy egyáltalán halassz róla,Amúgy az irásodból kiderül hgy csak uralkodnoi tudsz,vagy rosszabb és csak a csp-ért kelett szegény lány?
2010. szept. 30. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/82 anonim ***** válasza:
87%
Érdekes a kérdező nem reagált még,lehet fáj neki az igazság!
2010. szept. 30. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/82 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyen modorban írsz neki, tényleg nem érdemelted meg a telefonszámát.
2010. szept. 30. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/82 anonim ***** válasza:
100%

Én teljesen megértem a lányod!

Világ életemben rossz viszonyban voltam az anyámmal, el is költöztem 20 évesen otthonról.

Ő a mai napig azt gondolja és ami a legszebb ki is mondja, hogy ő a világ legjobb anyukája!

Gyerek koromban ezerszer megkaptam tőle, hogy örüljek, hogy megszült, felnevelt...stb a szokásos duma.

Mire nekem az volt a válaszom, hogy nem én kértem, hogy megszülessek.

Erre általában veréssel válaszolt.

Mikor elköltöztem hónapokig nem beszélt velem, csak amikor a lányom megszületett, akkor "bocsátott" meg, hogy "elhagytam".


Életem legjobb döntése volt, hogy elköltöztem otthonról és a saját lábamra álltam.

Valószínű a lányodnak is lehetnek ilyen emlékei a gyerek korából, ezért nem akar tőletek semmit!

2010. szept. 30. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/82 anonim ***** válasza:
87%
Még annyi, hogy én is inkább élnék diákhitelből, mint, hogy az anyámhoz bármi közöm legyen!!
2010. szept. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!