Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is illetlenség?...

Szerintetek is illetlenség? Ma nagyon kiakadtam!

Figyelt kérdés

a héten anyósomék kitalálták (ö és férjem húga), hogy eljönnek látogatni. 3 hetes a kislányom és eléggé hogyismondjam "rá vannak akaszkodva". Nos igen, kitalálták, hogy ezen a hétvégén látogatják, de én üzentem a férjemmel, hogy nem alkalmas, mindenki pihenne (anyuval élünk együtt), majd keresünk olyan idöpontot ami mindenkinek megfelel. Erre a húga rávágta, hogy akkor is látni akarja, és majd hívja. Azt hittük eljutott az agyáig az info, hogy a hátunk közepére sem kívánjuk a vendégeskedést (én amùgyis utálom). Ma meg csörög a telefon hogy itt vannak. A pofám leszakad! Szerintem oltári nagy illetlenség olyan helyre menni, ahol nem várnak, ráadásul meg is mondják, hogy nem jó. Persze nem engedtük be öket, hogy tanulják meg, hogy nem állíthatnak csak úgy be mintha hazamennének. Meg se kérdezték csak eldöntötték, hogy márpedig ök jönnek! Aztán még ök voltak megsértve, hogy nem igaz, hogy 1-2 órát nem bírtam volna ki. Hát erre már nem mondtam semmit inkább....

Ugye szerintetek is bunkóság?


2010. szept. 26. 22:05
 61/107 anonim ***** válasza:
60%
Az tényleg humoros lene, ha olvasnák. Vagy várjunk csak nem ők hőbörögnek, meg bunkózzák le az anyukát? :DDDD
2010. szept. 26. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/107 Plaga ***** válasza:
43%
És ami picit is más mint a véleményük, tapossák hisztérikusan a 0%-ot és boldogok és kacagnak és összeborzolják a hajukat :)
2010. szept. 26. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/107 anonim ***** válasza:
80%

nevezzük ki a férjet a bunkónak őt még úgysem írta senki! :DD

elvégre nem engedte be a saját anyját!

2010. szept. 26. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/107 anonim ***** válasza:
79%

1. Mondták, hogy most ne jöjjenek, de azt nem mondták, hogy helyette mikor lenne alkalmasabb. (ez így nem válasz, csak lerázás)

2. Anyuka írásán egyértelműen látszik, hogy nincs jóban anyósékkal. Ha ezen nem változtat, akkor később is így fog viselkedni, amikor a gyerek már nagyobb lesz és jobban fel tudja fogni a dolgokat (és ezt fogja átvenni, vagy bármi történhet, ami rossz hatást fog kiváltani - van egy unokatesóm, fiú, az apukája nem egy mintaapa, de mindig szidták a gyerkőc előtt, aminek az lett a hatása, hogy 4 évesen kislány akart lenni, mert "a fiúk rosszak", azóta sikerült ezt kinevelni belőle és helyére tenni a dolgokat, de évekbe telt).

2010. szept. 26. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/107 anonim ***** válasza:
73%
Mamámnak van egy rokona ( pontosan a sógornője) aki mindig kérdezés nélkül akarna jönni, egyszer megüzentük neki hogy nem tudjuk sajnos fogadni mert meszelés van a konyha az előszoba csupa festék és por, de azt hitte át akarjuk verni ezért csak eljött. Mamám beengedte másnap az egész nyugdíjasklubnak elmesélte ez a kedves kis rokon hogy milyen trehánya vagyunk hogy nem voltunk képesek összetakarítani ( még folyt a festés), mert hogy leülni sem tudott és mi voltunk a bunkók.. Ha nem alkalmas nem alkalmas.. Komolyan jobban tettük volna ha nem engedjük be.
2010. szept. 26. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/107 anonim ***** válasza:
38%
Azt, hogy nem engedtétek be, max illetlenségnek mondom, de általában az ilyen látogatások nem egy órásak szoktak lenni, hanem sokkal hosszabbak, így simán megértem...még pici a baba, lehet, hogy még össze se szoktatok, nem alakult ki a szokásos napirend sem benned, sem a babában...ilyenkor a család is tud zavarni.
2010. szept. 26. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/107 anonim ***** válasza:
41%
Én is rosszban vagyok apósommal. (eleinte "birtuk" egymást, csak későb külömböztünk össze. És sajnos, bár ezt próbáltam titkolni a gyerekek előtt, ők persze leszűték a dolgot. Attól függetlenül, próbáltam úgy nevelni őket, hogy ő a nagypapájuk, akit szeretni kell, és ő is szereti az unokáit. azt, hogy mi összekaptunk, nem kell feltétlenül kivetiteni a gyerekekre. Ugyanúgy jön, látogatja őket, vagy elviszem hozzá, csak nincs már meg az a bensőséges viszony, ami volt. Ennyi. És visszatérve az anyukára, ezzel csak azt akartam mondani, hogy attól mert utálja az anyósát, mint a sz@art, még nem biztos, hogy ellene neveli az unokát.
2010. szept. 26. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/107 anonim ***** válasza:
20%
A fia se nagyon szeretheti a saját anyját ha nem engedte be,de mindegy ez más téma,de én megértem szegényt.Van ilyen rokonom.
2010. szept. 26. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/107 anonim ***** válasza:
41%
Jó éjt, ez már nagyon hosszúra nyúlik... (Vajon ezért is kapok egy nullát? :D )
2010. szept. 26. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/107 anonim ***** válasza:
65%
Egyetértek, én már úgyis elkönyveltem magamnak, hogy többek között ezért olyan utálatosak egymással a családok és az ilyesmi miatt is van ennyi válás, ezen úgyse változtattok, szóval aludnom kéne nekem is. Jó éjt és pontozzatok le, hogy szépet álmodjak :) Üdv: 21/N
2010. szept. 26. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!