Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is illetlenség?...

Szerintetek is illetlenség? Ma nagyon kiakadtam!

Figyelt kérdés

a héten anyósomék kitalálták (ö és férjem húga), hogy eljönnek látogatni. 3 hetes a kislányom és eléggé hogyismondjam "rá vannak akaszkodva". Nos igen, kitalálták, hogy ezen a hétvégén látogatják, de én üzentem a férjemmel, hogy nem alkalmas, mindenki pihenne (anyuval élünk együtt), majd keresünk olyan idöpontot ami mindenkinek megfelel. Erre a húga rávágta, hogy akkor is látni akarja, és majd hívja. Azt hittük eljutott az agyáig az info, hogy a hátunk közepére sem kívánjuk a vendégeskedést (én amùgyis utálom). Ma meg csörög a telefon hogy itt vannak. A pofám leszakad! Szerintem oltári nagy illetlenség olyan helyre menni, ahol nem várnak, ráadásul meg is mondják, hogy nem jó. Persze nem engedtük be öket, hogy tanulják meg, hogy nem állíthatnak csak úgy be mintha hazamennének. Meg se kérdezték csak eldöntötték, hogy márpedig ök jönnek! Aztán még ök voltak megsértve, hogy nem igaz, hogy 1-2 órát nem bírtam volna ki. Hát erre már nem mondtam semmit inkább....

Ugye szerintetek is bunkóság?


2010. szept. 26. 22:05
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯
 91/107 anonim ***** válasza:
72%

"Hőbörgők, az anyuka nem a rokonok ellen neveli a gyerket, csak nyugalmat szeretne...de ha háromhetes friss anyukák lesztek, akkor alkossatok véleményt.

UFF;)"


Hát képzeld,én is voltam friss anyuka,szóval alkothatok véleményt...?


Most féléves a kisfiam,és nálunk már az első héttől szinte minden nap jött valaki.A nagyszülők mindennap!!!

És képzeld,nem rokkantam bele,és nem lettem lelki sérült.

Egyszerűen csak felkészültem rá,ugyanis tisztában voltam vele,hogy MINDEN nagyszülő látni szeretné az unokáját!

Az is,aki nem lakik vele...

Sőt,nem csak a nagyszülők jöttek,hanem rokonok is,akik még meg is fogták a gyereket.És nem lett semmi baja...

Biztos,hogy minden anyukának kéne a pihenés,de nehogy már ennyit ne bírjon ki,napi 1-2 órát...

Nekem sem volt könnyű,de kibírtam.Pedig a gyerek éjjel-nappal 2 óránként kelt,evett,hasfájós volt,és nem akart aludni.Szóval nem a kis alvós fajta volt.

Ez a manapság járatos "utálom az anyósomat,ne is lássa a gyereket,mert egy bunkó..." hááát,no komment.

Én sem vagyok oda az anyósomért,de a páromat szeretem,és ő nevelte fel!Ha nincs szeretet,legalább legyen TISZTELET...

Majd még megtanulja a kedves kérdező,hogy az életben nagyon sokat kell nyelnie...


És még valami:

Lehet lepontozni!!! :))

2010. szept. 27. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/107 anonim ***** válasza:
64%

Figyelj csak, kérdező, egyre nagyon figyelj oda: NE NEVELD BUROKBAN A GYEREKEDET!

Ha nem anyóstól, akkor az utcáról tanulja meg a csúnya beszédet, vagy a tévéből (mert ugye főműsoridőben adnak mindenféle szenny műsort, mint pl. a Mónika, Győzike, valóságshowk, ahol káromkodnak bőségesen, és a gyerek megtanulja kapcsolgatni a tévét anélkül, hogy megmutatnátok neki - ez az én gyerekkoromban is így volt, pedig akkor még távirányító sehol se volt, de a gombok még mindig nem tűntek el a tévékről), később az internetről, a haveroktól a suliban...

Szerintem bele se tudsz gondolni, mik zajlanak már az oviban (van óvónő ismerősöm, ő mesélt).


Szóval a legjobb, ha felkészíted, és nem te döbbensz le, hogy mit hoz haza a gyereked a nagyvilágból.

2010. szept. 27. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/107 anonim ***** válasza:
68%
Egy kérdésem azért lenne, a férjed nem káromkodik? Hiszen őt is a káromkodós anyós nevelte fel...
2010. szept. 27. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/107 anonim ***** válasza:
42%
ők is bunkók voltak és te is... ennyi.
2010. szept. 27. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/107 anonim ***** válasza:
33%
Hasonló a hasonlóval.
2010. szept. 27. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/107 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem ebbren az esetben annak az igényét kellett volna figyelembe venni, akihez mennek, azaz, a tieteket. Miért nem tudtak egy kicsit várni?
2010. szept. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/107 anonim ***** válasza:
67%
Valószinű az értelmi szintjük az amőbáéval azonos.
2010. szept. 27. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/107 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem nem Te voltál bunkó, hanem ők!

Én is emlékszem az első hónapokra, (nem még első napokra!!!) milyen nehéz és fárasztó volt, -természetesen minden gyönyörűségével együtt! Hallelúja érzésem volt, ha kijutottam a szobából enni, vagy tusolni. :) A frász jött volna rám, ha átjáróház lett volna a lakás!

2010. szept. 27. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/107 anonim ***** válasza:
65%

Istenem, de sok bunkó anyuka van. Aztán meg sírnak hogy szemét az anyós. Nem csodálom ha a tiéd is az lesz. Könyörgöm!

Csak szültél, és azt is már 3 hete. Ki se viszed a babbát sétálni? Vagy mitől félted. Nem mondd már hogy gondja lesz attól ha meglátogatja a nagymamája. Ti voltatok a bunkóbbak.

2010. szept. 28. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/107 A kérdező kommentje:

nem nevelem burokba, de mégis más ha egy rokonától hallja mivel rá jobban hallgat.

A férjem is káromkodott de nagyon gyorsan leneveltem róla.

Sétálni persze kiviszem, de azért a saját lakásomban hadd engedjem meg magamnak, hogy lezserül, akár egy bugyiban mászkáljak egész nap. Anyósoméktól persze ezt sem lehet, söt arra sincsenek tekintettel, ha én aludni szeretnék. Idáig le se sz., most hogy megszületett a pici már mindennap itt lennének. Egyszer nem kérdezték volna meg mióta ismerem, hogy ugyanmár én hogy érzem magam. És édesanyámnak is van magánélete, ö is pihenni szeretne mivel sokat dolgozik.

Most megy részükröl a gyerekes utálkozás és törölgetés iwiwröl. Azt is megkaptam, hogy benarkóztam. De mindegy is, ha ilyenek jobb is hogy megsértödtek... Ja igen még nekik áll feljebb.


Köszönöm a válaszokat!:)

2010. szept. 28. 12:37
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!