Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is illetlenség?...

Szerintetek is illetlenség? Ma nagyon kiakadtam!

Figyelt kérdés

a héten anyósomék kitalálták (ö és férjem húga), hogy eljönnek látogatni. 3 hetes a kislányom és eléggé hogyismondjam "rá vannak akaszkodva". Nos igen, kitalálták, hogy ezen a hétvégén látogatják, de én üzentem a férjemmel, hogy nem alkalmas, mindenki pihenne (anyuval élünk együtt), majd keresünk olyan idöpontot ami mindenkinek megfelel. Erre a húga rávágta, hogy akkor is látni akarja, és majd hívja. Azt hittük eljutott az agyáig az info, hogy a hátunk közepére sem kívánjuk a vendégeskedést (én amùgyis utálom). Ma meg csörög a telefon hogy itt vannak. A pofám leszakad! Szerintem oltári nagy illetlenség olyan helyre menni, ahol nem várnak, ráadásul meg is mondják, hogy nem jó. Persze nem engedtük be öket, hogy tanulják meg, hogy nem állíthatnak csak úgy be mintha hazamennének. Meg se kérdezték csak eldöntötték, hogy márpedig ök jönnek! Aztán még ök voltak megsértve, hogy nem igaz, hogy 1-2 órát nem bírtam volna ki. Hát erre már nem mondtam semmit inkább....

Ugye szerintetek is bunkóság?


2010. szept. 26. 22:05
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/107 anonim ***** válasza:
72%

Ha egy alig látott távoli rokon, nem mondom, lehet, hogy nem engedném szívesen be.


De ő a nagyi volt, könyörgöm!


Fő a családi összetartás, szeretet. Na, meg példamutatás a gyereknek.

2010. szept. 26. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/107 anonim ***** válasza:
58%
Most őszintén. Vegyük át újra. Kijelentették hogy mennek, megkérdezés nélkül. Megüzenték hogy nem alkalmas. ( gondoljatok bele, lehet hogy egész éjszaka fenn van a gyerek, sír, az édesanyja mellette van, napközben figyelni kell rá, szoptatni, büfiztetni, fürdetni, ringatni.. mikor pihen az anyuka?). Én ugyanezt tettem volna, ráadásul az ilyen látogatások nem 1 órásak ezt mind tudjuk hanem egész napba hajlóak.. Ha mondjuk másik városból jöttek úgy tényleg kellemetlen kicsit hogy nem engedték be. Kellemetlen lehet, de hát minek erősködni. Ha az nap nem alkalmas nem alkalmas. Van holnap, meg holnapután is.. Ha meg 3 utcányira laknak nem tök mindegy? Nem hinném hogy a nagyi úgy ugrálna ha olyan messze lennének. Oké.. ugyanolyan joga van látni.. de vegyük figyelembe hogy a másik nagymamánál laknak, aki elfárad, gondolom főz, takarít segít.. hadd döntse már el a saját házában mikor akar vendégeket fogadni!
2010. szept. 26. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/107 anonim ***** válasza:
60%

Látom idetaláltak a mániákus lepontozók.

Ha anyuddal éltek együtt, ő nem jelent olyan veszélyt a pici egészségére, mint egy kívülről érkező valaki, hiába is a másik nagymama az.

Amúgy meg a joga van látni az unokáját mese, messze nem a szeretetről szól...Már feljebb is írtam, hogy én sem engedtem volna be őket. Anyám ugyanilyen, egy dolog érdekli az unokájával kapcsolatban, hogy anyósom hányszor látta... 1,5 évvel szülés után még azon balhézik, hogy a barátnőm előbb volt-e bent a kórházban, mint ő (amúgy nem). Az ilyen birtoklások nem a szeretetről szólnak, én melletted vagyok.

2010. szept. 26. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/107 anonim ***** válasza:
44%
Költözzenek össze mind egy nagy boldog családként. Igy nem menne itt a vita, hogy melyik nagyinak van több joga látni az unokáját.
2010. szept. 26. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/107 anonim ***** válasza:
67%
Most miért kell az anyukát bántani?Megmondták,hogy ne menjenek a saját hülyeségük miatt szívtak.Durva dolgoknak durva megoldások a következményei.Én is ezt tettem volna.
2010. szept. 26. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/107 anonim ***** válasza:
59%
Sok ilyen rokon van akit nem lehet lerázni sehogy mert még havirust monodasz neki az akkor is ode tolja a képét,és a nem szót nem értelmezi az agyuk sajnos,mert egysejtű szinten vannak,elnézést kérek az egysejtűektől.
2010. szept. 26. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/107 anonim ***** válasza:
62%
De könyörgöm miért kellett volna hazudniuk bármit is? A saját otthonukba joguk van azt beengedni, vagy nem beengedni, akit akarnak.
2010. szept. 26. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/107 anonim ***** válasza:
59%
Akkor a csecsemőket el kell zárni hermetikusan a világtól? Nehogy elkapjanak valami bacit? Nekem nincs gyerekem, csak csodálkozom. Gondolom azért ilyen betegesek manapság a kicsik.
2010. szept. 26. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/107 anonim ***** válasza:
74%

Jó, tudom, hogy nektek ott a másik nagyi, de érdekességként azért elmondok valamit.

Amikor öcsém született, valamit annyira elszúrtak, hogy anyu 40%-os vérmérgezéssel, lázasan visszakerült a kórházba. Anyukám felőli nagymamám nagyon messze lakik mai napig, 6 óra út vonattal, de már utolsó hetekben itt volt, és mikor anyu kórházba került, ő vigyázott rám és öcsémre, apámnak dolgoznia kellett. Igaz, máskor nem jött segíteni, de akkor nagyon nagy szükség volt a segítségére, és mint ha megérezte volna, hogy nagy szükség volt rá. Akkor még nem volt telefon a lakásokban. Nagymama a falujuk vasútállomásáról (20 perc kerékpár, minimum 40 perc gyaloglás a lakásuktól) telefonált apám munkahelyére, hogy jön. A másik nagymamám már akkor se élt, amikor a szüleim megismerték egymást.

Nem kell elzavarni a nagyit, egyiket sem, mert sose tudhatod, mikor lesz rá tényleg szükséged.

2010. szept. 26. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/107 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem baromira nincs jogod felhántorgatni, ha nem engedtétek be Őket. Az értetlenség meg kisebb probléma, mint amennyire ebben a szituációban jelentőségezted.
2010. szept. 26. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!