Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is illetlenség?...

Szerintetek is illetlenség? Ma nagyon kiakadtam!

Figyelt kérdés

a héten anyósomék kitalálták (ö és férjem húga), hogy eljönnek látogatni. 3 hetes a kislányom és eléggé hogyismondjam "rá vannak akaszkodva". Nos igen, kitalálták, hogy ezen a hétvégén látogatják, de én üzentem a férjemmel, hogy nem alkalmas, mindenki pihenne (anyuval élünk együtt), majd keresünk olyan idöpontot ami mindenkinek megfelel. Erre a húga rávágta, hogy akkor is látni akarja, és majd hívja. Azt hittük eljutott az agyáig az info, hogy a hátunk közepére sem kívánjuk a vendégeskedést (én amùgyis utálom). Ma meg csörög a telefon hogy itt vannak. A pofám leszakad! Szerintem oltári nagy illetlenség olyan helyre menni, ahol nem várnak, ráadásul meg is mondják, hogy nem jó. Persze nem engedtük be öket, hogy tanulják meg, hogy nem állíthatnak csak úgy be mintha hazamennének. Meg se kérdezték csak eldöntötték, hogy márpedig ök jönnek! Aztán még ök voltak megsértve, hogy nem igaz, hogy 1-2 órát nem bírtam volna ki. Hát erre már nem mondtam semmit inkább....

Ugye szerintetek is bunkóság?


2010. szept. 26. 22:05
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/107 Plaga ***** válasza:
44%
Igen, igen :D itt vannak a nullázós vérpistikék, de én igyekszek mindenkit felpontozni, aki normális választ ír. Csak hát sajnos egyes elvetemült emberek képesek húszmillió regisztrációt létrehozni, hogy minél jobban lepontozhassanak és felvirulhasson piciny lelkük: ma is tettek le valamit az asztalra :) mell ki, has be, büszke tekintet
2010. szept. 26. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/107 anonim ***** válasza:
34%
Reszvetem az anyosodnak! Eleg bunko mennyet fogott ki.Jo peldat mutatsz majd a gyerekednek csaladi osszetartasbol. Ezert van ennyi tiszteletlen kolyok a vilagban. Te se mutatsz semmi tiszteletet egy idosebb holgy irant, aki a parod nevelte fel.
2010. szept. 26. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/107 anonim ***** válasza:
58%
Nem tudom már mit írtál, és milyen véleményen vagy, de abban biztos vagyok, hogy a normális válasz neked az, ami a tiéddel egyezik... nagyon igazságos, leoltottál mindenkit, húú de ügyi vagy..
2010. szept. 26. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/107 anonim ***** válasza:
53%
Itt nem a bacikról van szó hanem a pofátlánságról,h megkérte ne menjenek erre azok csak oda mentek és megsértődnik ha nem engedik be mert utána csak rosszabb lenne és szépen beis költöznének legrosszabb esetben.Még az elején kell határokat szabni az ilyen pofátlan értetlen rokonságnak,mert a fejetekre nőnek,tapasztalat.
2010. szept. 26. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/107 anonim ***** válasza:
72%
Én azt tettem volna amúgy a helyetekben, hogy ha nem alkalmas, akkor mondok nekik egy másik alkalmat, ami alkalmasabb. Attól, hogy ti nem vagytok jóban, lehet, hogy a gyerkőcnek nagyon jó nagymamája lesz, de te már most elkezded a gyereket ellene nevelni...
2010. szept. 26. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/107 anonim ***** válasza:
59%
Istenem a sok értelmes "felnőtt" ember akik lepontozással akarják bizonyítani az igazukat.. És az ilyenek osztogatnak tanácsot? Akkor is az anyukának van igaza. Majd megnézném ezeket a kedves lepontozó véleményezőket ki lennének e akadva ha valaki kopogna csengetne egy fárasztó napon amikor a hátuk közepére sem kívánják az anyósukat vagy sógornőjüket.. Beengednék e vagy azt tettetnék hogy nincsenek otthon? .. Persze hogy beengednék amikor szalad a ház, a szemük leragad a pici ott bömböl mellettük az anyukájuk meg holtfáradtan pihenni szeretne de ugrania kell kiszolgálni a másik nagyit, aki szerintem ugyanúgy látja a picit.. nem hinném hogy elzárnák tőle csak most az egyszer nem volt alkalmas..
2010. szept. 26. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/107 anonim ***** válasza:
66%
Szegény nyugdíjast meg kell érteni mi? És a másik nagymama akié a ház amiben élnek? Őneki mindig talpon kell lennie?
2010. szept. 26. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/107 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem ne keverjük bele az anyós nyakára szülni a gyereket témát..
2010. szept. 26. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/107 anonim ***** válasza:
68%

Azt kellett volna mondani, hogy:

"Ne haragudjatok, ez a hétvége most nem jó, gyertek jövőhéten, most nagyon sok a dolgunk..."

2010. szept. 26. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/107 anonim ***** válasza:
56%

Hőbörgők, az anyuka nem a rokonok ellen neveli a gyerket, csak nyugalmat szeretne...de ha háromhetes friss anyukák lesztek, akkor alkossatok véleményt.

UFF;)

2010. szept. 26. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!