Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyukák/Apukák! Hogyan fogadná...

Anyukák/Apukák! Hogyan fogadnátok ezt a hírt?

Figyelt kérdés

A lányom 14 éves. (májusban töltötte be) 13 éves kora óta van együtt a barátjával aki 18 éves lesz áprilisban. Szombaton lejött érte a barátja, lementek a Tisza partra utána meg a barátjához. Este 9 re haza hozta ahogy mondtam neki. Ma reggel bejelentette a lányom,hogy oda adta magát a barátjának. Én nagyon meglepődtem, és mérges is vagyok rá. Mondtam neki,hogy jó lenne ha 16 éves koráig szűz maradna, de nem így lett. Most látja rajtam,hogy nem vagyok olyan vele mint eddig? Ti mit csinálnátok? Hogyan reagálnátok erre? Azt mondta,hogy védekeztek is és minden rendben volt. A barátjával több mint 1 éve vannak együtt. De akkor is még csak 14 éves...

Szerintetek?

Köszönöm aki válaszol!

34/N


2010. aug. 2. 10:58
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/72 anonim ***** válasza:

"A magyarázat nagyon egyszerű, a rossz kislányok épp az ágyban vannak valakivel, a jók meg neteznek :D"


áhhhá már értem:D tudnám akkor mit ekresek itt... ajajjaj...lehet hogy kiöregedtem? :$ :D

2010. aug. 2. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/72 anonim ***** válasza:
60%
Én még nem vagyok apuka, de egy ilyen hírre nagyon mérges lennék. Nem bántanám sem a lányom, sem a barátját, de leülnék mind a kettővel és elbeszélgetnék velük.
2010. aug. 2. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!