Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyukák/Apukák! Hogyan fogadná...

Anyukák/Apukák! Hogyan fogadnátok ezt a hírt?

Figyelt kérdés

A lányom 14 éves. (májusban töltötte be) 13 éves kora óta van együtt a barátjával aki 18 éves lesz áprilisban. Szombaton lejött érte a barátja, lementek a Tisza partra utána meg a barátjához. Este 9 re haza hozta ahogy mondtam neki. Ma reggel bejelentette a lányom,hogy oda adta magát a barátjának. Én nagyon meglepődtem, és mérges is vagyok rá. Mondtam neki,hogy jó lenne ha 16 éves koráig szűz maradna, de nem így lett. Most látja rajtam,hogy nem vagyok olyan vele mint eddig? Ti mit csinálnátok? Hogyan reagálnátok erre? Azt mondta,hogy védekeztek is és minden rendben volt. A barátjával több mint 1 éve vannak együtt. De akkor is még csak 14 éves...

Szerintetek?

Köszönöm aki válaszol!

34/N


2010. aug. 2. 10:58
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/72 anonim ***** válasza:
26%

Nos remélem HPV ellen be van már oltva...

Egyébként meg hülye vagy,hogy 13 éves gyereket egy 17 évessel engedted járni.

Majd 3 év múlva tologathatod az unokádat,mert elfelejtete bevenni a tabletát,vagy kiszakadt a gumi...

2010. aug. 2. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/72 anonim ***** válasza:
47%
24 éves szűz sajnállak,mert akkor életed végig szűz maradsz valószínű,szerinted van aki elvesz egy zsákbamacskát,vagy a nászéjszakán akarod megismerni a tested és megtudni hogy mi jó neked a férjed meg küzdjön egy tudatlan szüz lánnyal az ágyban,boldog házasság titka a jó szex elsősorban,meg még sok más dolog,de ha a szex szar....hát, vagy azt hiszerd a férjed megtanit rá hogy kell örömet szerezni?Csókolozni tudsz?24 évesen szűznek lenni nem egészséges akármit mondasz.biztos h van valami lelki robléma a háttérben vszínű beléd nevelték h a szex csúnya dolog és csak a gyereknemzésért szabad csinálni.PFFF
2010. aug. 2. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/72 anonim ***** válasza:
16%
De nézd a dolgok pozitív oldalát. 3 év múlva is csak 37 leszel és akkor már rendelkezel egy unokával is. ha az is betermel egy gyereket 17 évesen, 56 évesen már dédi lehetsz:D Tökéletes család.
2010. aug. 2. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/72 anonim ***** válasza:
27%

" Ahogy látom, mindent megengedtél neki, és semmit sem tiltottál különösebben. Most már hiába bánod, már megtette. Szerintem az ilyen esetek 90% a szülők rossz nevelése miatt történik meg. Én mondjuk mindig arra voltam nevelve, hogy nem összevissza pasizni, és főleg nem szexelni. Nem is tudom, mi lenne otthon ha elveszíteném, bár ez a veszély nem igazán fenyeget egyhamar.

A lényeg annyi, hogy először is magadban keresd a hibát.

16/L" evvel teljes mértékben egyetértek

2010. aug. 2. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/72 anonim ***** válasza:
95%
11:41nek üzenem hogy ha 20évesen lesz anya és bolti eladó szakmája lesz nem lesz semmivel rosszabb mint más.Nem tudom miért kell leszólni az eladókat is ha ők nem lennének nem lenne bolt sem,nem kell lenézni őket.A kérdezőnek meg : Én sem örülnék hogy ilyen fiatalon megtörtént de legalább elmondta és nem csak valakivel feküdt le egy discoban.
2010. aug. 2. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/72 anonim ***** válasza:
87%

Előzőhöz szólnék hozzá!

16 évesen azért már nem vagy annyira gyerek és félnél h mi lenne ha kiderülne?:D Azért bocsi, de elég rossz nevelést kaptál akkor!Szerintem pont h azon van a hangsúly, h a gyerek ne jöjjön össze bárkivel, szerelemből tegye, stb. Szerinted melyik szülő olyan, aki azt neveli a gyerekbe h feküdj össze nyugodtan bárkivel,pasizz nyugodtan?Te pont nem azt írod, amiről szó van, a lánya nem bárkivel feküst össze, hanem a barátjával akivel 1éve(!) van együtt, tehát nem pasizik össze-vissza, nem szexel mkivel/bárkivel.

2010. aug. 2. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/72 anonim ***** válasza:
0%
Ó bocsánat, bolti eladókám.
2010. aug. 2. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/72 anonim ***** válasza:
95%

mindenki ujjal mutogat az anyára. ez is lehetséges, de én ltátam az ellenpéldát is... Anyuka tökéletes nevelést akart, látszat életet biztosított a kislányának, tényleg úgy lett nevelve hoyg nehogy elveszítse ugy 18 alatt legalábbis. Ez 13 éves koráig meg is állta a helyét, aztán látta hogy mindenki más bulizik, ha nem is pasizik... Olvasta ezeket a hülye tinimagazinokat, amiken minden második oldalon szexről volt szó ,de ugye anyuka erre már nem figyelt oda. 13 évesen el is vesztette, most 15 és több f*szt fogott a kezébe mint amit én magamba engedtem 25 évesen. Nem feltétlen az anya hibája. A gyerek természetétől függ hoyg hogyan reagál a nevelésre, és mi hozza meg nála a kelő hatást...viszont ezt csak utólag lehet látni.



+ akkor mégem pontoztatok le, hát azthittem az lesz, nem kedvelik az emberek a liberális felfogásom:D örülök neki hogy más is érti mire gondolok, és nem csak a felszínt látja, hogy fiatal lány szexel.

2010. aug. 2. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/72 anonim ***** válasza:
0%

Ohh mit írjak. Azt, hogy én 18 éves vagyok jelenleg... és aki azt írja, hogy hülye az anya ésatöbbi hát azzal probléma van.

A kapcsolatukról mi itt hozzászólók nem tudunk semmit így igazán két esélyes a dolog. Szólni ehez már nem lehet megtörtént a tiltás csak ront a helyzeten. Ha szívből szeretik egymást és minden rendben köztük akkor szerintem megengedhető, de ne támogassuk még az ilyen korai együtt létet.

Ugyanis semmi sem az időről minden csak a benti érzésekről szól. Neked kell látnod, hogy szerinted a srác vigyáz-e annyira a lányodra mindig és szereti-e úgy mint ahogy senki más.

2010. aug. 2. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/72 anonim ***** válasza:
44%
Én semiképp nem ellenszenv mutatással díjaznám az őszinteséget. Örülj , hogy őszinte és beszélgess vele nyíltan.
2010. aug. 2. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!