Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyukák/Apukák! Hogyan fogadná...

Anyukák/Apukák! Hogyan fogadnátok ezt a hírt?

Figyelt kérdés

A lányom 14 éves. (májusban töltötte be) 13 éves kora óta van együtt a barátjával aki 18 éves lesz áprilisban. Szombaton lejött érte a barátja, lementek a Tisza partra utána meg a barátjához. Este 9 re haza hozta ahogy mondtam neki. Ma reggel bejelentette a lányom,hogy oda adta magát a barátjának. Én nagyon meglepődtem, és mérges is vagyok rá. Mondtam neki,hogy jó lenne ha 16 éves koráig szűz maradna, de nem így lett. Most látja rajtam,hogy nem vagyok olyan vele mint eddig? Ti mit csinálnátok? Hogyan reagálnátok erre? Azt mondta,hogy védekeztek is és minden rendben volt. A barátjával több mint 1 éve vannak együtt. De akkor is még csak 14 éves...

Szerintetek?

Köszönöm aki válaszol!

34/N


2010. aug. 2. 10:58
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/72 A kérdező kommentje:

Most látja rajtam,hogy nem vagyok olyan vele mint eddig?

* Most látja rajtam,hogy nem vagyok olyan vele mint eddig!

2010. aug. 2. 10:59
 2/72 anonim ***** válasza:
87%
Most már nem sokat tudsz tenni. Ez ma divat a fiataloknál. Beszélgess el vele,miért nem jó ez,és hogyan védekezzenek.
2010. aug. 2. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/72 anonim ***** válasza:
84%
Én is ennyi idős voltam, most 21 vagyok és most házasodok össze UGYANAZZAL az emberrel. Persze rengeteg az ellenpélda, de sose lehet tudni...
2010. aug. 2. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/72 anonim ***** válasza:
95%

szerintem ne haragudj a lányodra, megváltoztatni már úgy se tudod a helyzetet. ha egy évet várt rá a fiú, akkor biztos tényleg szereti, és a lányod is szereti őt.

14 évesen tényleg még elég fiatal, de mondta, hogy védekeztek, minden rendben volt, ne ronts el neki ezt az élményét, mint mondtam, úgyse tudsz már mit tenni.

ha tiltod egymástól őket, megtiltod, hogy szexeljenek, akkor titokban fognak úgyis, esetleg nem lesz pénzük gumira stb, ha titokban kell csinálniuk, szóval jobb, ha belenyugszol, hogy ez van, nem tudsz mit csinálni és inkább támogasd most már.

21 L

2010. aug. 2. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/72 anonim ***** válasza:
100%
Korainak tartom, de ezen sajnos már kár rágódni. Mondd el neki, hogy miért nem örülsz ennek a dolognak, és, hogy egy kicsit csalódást okozott ezzel, de ne fordulj el tőle.
2010. aug. 2. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/72 anonim ***** válasza:
90%
Semmi képpen se szúrd le emiatt. Mert mi értelme lenne? Szereti a barátját, és élvezték amit csináltak és nagyon jó volt, új és izgalmas. És akkor jössz te és azt mondod, hogy ez rossz és hogy szégyelje magát. Ezzel csak eltaszítod magadtól ilyen szempontból, és legközelebb ha esetleg valami baja lesz nem fog hozzád menni segítségért mert tudja hogy hogyan reagálnál. Egy esetleges abortusznál te lennél az utolsó aki megtudja... Már nem tehetsz semmit, tényleg kicsit korai volt, de istenem ez az élet velejárója, ettől nem lett rossz ember vagy egy k*rva, ugyan úgy a lányod.
2010. aug. 2. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/72 anonim ***** válasza:
100%

tenni már nem tudsz semmit,

annak viszont örülj, hogy elmondta, hogy bizalommal van irántad

üljetek le még egyszer, biztos tudsz még neki újat mondani a biztonságos nemi élettel kapcsolatban

2010. aug. 2. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/72 anonim ***** válasza:
100%
jobb így, mintha vár 16 éves koráig, már olyan "kanos" hogy csak na, és eszetlenül belevág valakivel akit valójában nem is szeret stb.. és akkor még véletlen terhes is lesz az illető..
2010. aug. 2. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/72 anonim ***** válasza:
28%
A TE NEVELÉSED!!!!!!!!
2010. aug. 2. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/72 anonim válasza:
83%

én is 14 éves voltam és én is 1 éve már együtt voltam a barátommal. még mindig nem bántam meg, holott már rég szakítottunk.

örülök, hogy annak adtam oda magam aki tényleg megérdemelt, és még teljesen tiszta szívvel szerettük egymást, ahogyan mindenki szereti az első szerelmét.

tudom, hogy 14 évesen nagyon korai, de ne rontsd el a lányod örömét, inkább örülj neki, hogy valószinűleg annak az embernek adta magát aki tényleg megérdemelte.

2010. aug. 2. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!