Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyukák/fiatalok! Ti hogyan...

Anyukák/fiatalok! Ti hogyan fogadnátok, hogyan mondanátok el?

Figyelt kérdés

Anyukámmal borzalmas a kapcsolatom, ezt mind a ketten tudjuk, mindig veszekszünk, szinte alig beszélünk. Át fogok költözni apukámhoz, amivel ő is tisztában van, de nem tudja h mostanában tervezem. Attól félek mérges lenne, nem engedné.


Meg tudná tiltani hogy átköltözzek, annak ellenére h szeretnék?

Ti hogy mondanátok ezt meg neki?


L 16 !! KÖSZÖNÖM!


2010. okt. 6. 18:51
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ezt beszéld meg apukáddal, majd ő megbeszéli anyuddal.
2010. okt. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Gondoltam erre, de egyszer már volt beszélgetésük, és utána anyu nagyon mérges volt rám hogy én "hátulról támadtam"....
2010. okt. 6. 18:57
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

hátulról???

hahó!!! az embernek két szülője van.

amit apuddal beszélsz meg, az semmiképpen nem minősülhet hátulról támadásnak. hiszen csak beszélsz azzal akit szeretsz.

2010. okt. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Én is ezt mondom neki, de ő ezt nem érti meg. Volt egyszer hogy apuval vesztem össze és neki mondtam el. mindig ezt hozza fel. hogy én "köpönyegforgató" vagyok és mindig a másikukhoz megyek. De hát ki máshoz mennék? Azt hiszem mi már sosem leszünk jóba!
2010. okt. 6. 19:02
 5/10 anonim ***** válasza:
Attól függ, h a bíróság melyikőjüknek ítélt oda. Bár már 16 vagy, ugyh te magad is eldöntheted, h melyik szülődnél akarsz lenni, a másik engedélye nélkül. Tehát jogilag nem szólhat bele.
2010. okt. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
mutasd meg neki ezt a kérdést
2010. okt. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Még az is a gondom hogy ők messze laknak egymástól és ezért sem engedné. Anyával a belvárosba lakunk, apu pedig csepelen.


Egyébként régen, 6éves voltam mikor elváltak, természetesen anyuhoz ítéltek.

2010. okt. 6. 19:11
 8/10 anonim ***** válasza:
Igen, de mint írtam, ha már elmúltál 14, nem szólhat bele, h ha oda költözöl apádhoz. Simán össze pakolhatsz, és megmondhatod neki, h költözöl apádhoz, ha akar vmit, ott keressen. És ebbe a rendőrség/bíróság sem szólhat bele.
2010. okt. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Elgondolkozom rajtuk!
2010. okt. 6. 20:21
 10/10 anonim ***** válasza:
Azért nem egészen igaz, amit itt irnak egyesek: 14 éves kor felett eldöntheted, hogy kivle akarsz élni, DE a bíróságon döntenek a gyerekelhelyezési per során. Tehát ha a váláskor anyukádhoz kerültél, akkor vele kell élned addig, amig egy újabb bírósági határozat ezt meg nem változtatja. Ha apukád is, meg te is egyetértetek azzal, hogy ezentúl ott élj, akkor kell egy újab gyerekelhelyezési pert inditani, és csak a hivatalos végzés után költözhetsz hozzá, elötte anyukád - jogilag - visszavitethet magához.
2010. okt. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!