Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyukák/Apukák! Hogyan fogadná...

Anyukák/Apukák! Hogyan fogadnátok ezt a hírt?

Figyelt kérdés

A lányom 14 éves. (májusban töltötte be) 13 éves kora óta van együtt a barátjával aki 18 éves lesz áprilisban. Szombaton lejött érte a barátja, lementek a Tisza partra utána meg a barátjához. Este 9 re haza hozta ahogy mondtam neki. Ma reggel bejelentette a lányom,hogy oda adta magát a barátjának. Én nagyon meglepődtem, és mérges is vagyok rá. Mondtam neki,hogy jó lenne ha 16 éves koráig szűz maradna, de nem így lett. Most látja rajtam,hogy nem vagyok olyan vele mint eddig? Ti mit csinálnátok? Hogyan reagálnátok erre? Azt mondta,hogy védekeztek is és minden rendben volt. A barátjával több mint 1 éve vannak együtt. De akkor is még csak 14 éves...

Szerintetek?

Köszönöm aki válaszol!

34/N


2010. aug. 2. 10:58
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/72 anonim ***** válasza:

12:15

16 éves létemre nem érzem magam akkora felnőttnek, és szerintem nem is vagyok az. Persze, amiért a 14 évesek szexelnek, ezért mindenki nagyon érett és felnőtt hozzá. Hát én nem érzem azt, és egyetértek a szüleimmel, meg mindenkivel, aki szerint még ilyen korban is korai. Engem a legkevésbé sem zavar, hogy így neveltek. Más meg kit érdekel?

2010. aug. 2. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/72 anonim ***** válasza:
Párkapcsolat nem a depresszió elmulasztásáról kéne, hogy szóljon.
2010. aug. 2. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/72 anonim ***** válasza:
Tudok olyan 20L 21F éves párrol akik ugyan felnőtnek számítanak ,de a szüleik miatt csak autó,barátok lakása,stb helyszín jut nekik,ne tilds mert ugyis feltalálják magukat,és a lány legfeljebb jól megtanul hazudni alakoskodni képmutatni.pl ismim lánya 19 otthon azt hiszik róla hogy szűz miközben már egy kollégium átment rajta...
2010. aug. 2. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/72 anonim ***** válasza:
52%

Nyugi, értem mit mondasz, most teljesen eltérve írtam azt a 14 éves kortól, nem mondom azt h az legyen a minta, de 16 évesen te sem avgy már az a pici lányka.

de amit írtál, nem tartozott ide a témához, mivel a lánya nem bárkivel feküdt össze és nem mkivel szexel.Óriási különbség.

2010. aug. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/72 anonim ***** válasza:
én viszont azt tartom érdekesnek, hogy ezen az oldalaon minden 18 év alatti lány tudja hogy még gyerek, felelősségtudó fiatal hölgy, aki a nagy szerelmet várja ahogy anyuka eltervezte neki, nem tartja magát érettnek kapcsoaltra, nem hogy a szexre... Mégis, a statisztika nem ezt mutatja. Iskolában az ilyen idősek 99%-a már nem szűz, partizik, iszik stb. Nem mondtam hogy ez jó, csak érdekesnek tartom hogy itt midnenki a "jó" lány kategóriába tartozik - rajtam és még egy-két emberen kívül...
2010. aug. 2. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/72 anonim ***** válasza:
Egy párkapcsolathoz fel kell nőni és kész,kétlem,hogy ez 13-14évesen ez rendben van.Én is érett voltam ennyi idősen(nem a külsőre gondolok,mert az oly mindegy)de az ember rengeteg változáson átmegy felnőtt koráig,tapasztalatokat gyűjt,így lehet,máshogy gondolkodik bizonyos dolgokról,mint fiatalabb korában.Ez a fajta "érettséget" nem lehet 14évesen "elsajátítani".De nem értem,minek tetted fel a kérdést,ha szerinted minden helyén való,valamint az is érdekes,hogy itt sok mindenki elővette az egyetértő-hangnemet,mert ha egy 14éves teszi fel ugyanezt a kérdést ugyanezzel a történettel a Szerelem-szex rovatban már mindenki mindennek lehordta volna.Szóval az én véleményem továbbra is az,hogy egy ennyi idős lánynak a barátnőkkel kellene sétálgatni,stb nem pedig szexelni.
2010. aug. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/72 anonim ***** válasza:
amúgy meg a srác is elég érdekes lehet,biztos sok közös témájuk lehet.
2010. aug. 2. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/72 A kérdező kommentje:

Mostmár lényegtelen! Ami megtörtént az megtörtént! Úgy látom,hogy mostmár csak veszekedés folyik. Köszönöm mindenkinek a válaszát!

További szép napot!Érezzétek jól magatokat!

2010. aug. 2. 13:57
 69/72 anonim ***** válasza:

én viszont azt tartom érdekesnek, hogy ezen az oldalaon minden 18 év alatti lány tudja hogy még gyerek, felelősségtudó fiatal hölgy, aki a nagy szerelmet várja ahogy anyuka eltervezte neki, nem tartja magát érettnek kapcsoaltra, nem hogy a szexre... Mégis, a statisztika nem ezt mutatja. Iskolában az ilyen idősek 99%-a már nem szűz, partizik, iszik stb. Nem mondtam hogy ez jó, csak érdekesnek tartom hogy itt midnenki a "jó" lány kategóriába tartozik - rajtam és még egy-két emberen kívül...


A magyarázat nagyon egyszerű, a rossz kislányok épp az ágyban vannak valakivel, a jók meg neteznek :D

2010. aug. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/72 anonim ***** válasza:
Szerintem pedig örülj neki, hogy ennyire megbízott benned, és elmondta. Az enyémnek pl fogalma sem volt róla, nem is érdekelte. Lehet, hogy korán kezdte, de becsüld meg! Nem egy szeleburdi személyiségre vall, ha be merte vallani.
2010. aug. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!