Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Aki úgy döntött, nem akar...

Aki úgy döntött, nem akar gyereket, nem bánta meg?

Figyelt kérdés
2020. júl. 3. 09:31
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/94 anonim ***** válasza:
87%
Nem. Sosem volt bennem olyan igazi anyai ösztön,hogy késztetést érezzek a gyerekvállalásra, nem tudnám elképzelni magamat anyaként. A gyereket sem szeretem.
2020. júl. 3. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/94 anonim ***** válasza:
89%
Dehogy bántam. :D Hálát adok minden nap, hogy nem kell ezekkel a dolgokkal bajlódnom.
2020. júl. 3. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/94 anonim ***** válasza:
87%
Nem nem
2020. júl. 3. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/94 anonim ***** válasza:
87%
El nem tudom mondani, mekkora öröm belegondolni, hogy nincs és nem is lesz. :))
2020. júl. 3. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/94 anonim ***** válasza:
85%

Nem. Mindig is rosszul voltam a terhesség/szülés gondolatától, rémálmaimban jelent meg az a hatalmas has és a benne rugdaló gyerek. Azóta is viszolygok, ha belegondolok.


Illetve gyerek nélkül az elmúlt 10 évben nem vágott földhöz semmi anyagilag, az életem kiszámíthatóan halad, extra költségek nélkül, nincs annyi stressz, nincs otthon zaj, nem kell visszafognom magam egy nyaralás alatt, mert nem megy a hiszti, hogy már megint múzeum vagy városnézés.


Nagyon jól érzem magam gyerek nélkül.

2020. júl. 3. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/94 anonim ***** válasza:
86%
Nem 🙏🙏🙏
2020. júl. 3. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/94 anonim ***** válasza:
88%
Egyáltalán nem. Meg kell nézni a mai kapcsolatokat milyenek. Ahhoz, hogy felelősségteljesen felnevelj egy gyereket, illene legalább 20 évig együtt lenni a pároddal és ha lehet harmóniában, nem tönkretéve a gyerek/gyerekek életét a saját játszmázgatásotokkal, esetleg egy gusztustalanul kivitelezett válási folyamattal. A gyereket nem megcsinálni nagy kunszt, hanem felnevelni.
2020. júl. 3. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/94 anonim ***** válasza:
32%
Megkérdezhetem hány évesek vagytok? Van e kapcsolatotok?
2020. júl. 3. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/94 anonim ***** válasza:
64%

#8

Egy állítás kevésbé lesz igaz, ha a személye nem felel meg számodra?

2020. júl. 3. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/94 anonim ***** válasza:
85%

Nem bántam meg. Mindig is csodálkoztam azokon a nőkön, akiknek ez az életcéljuk.

Hogy jön ide, hogy van-e kapcsolatunk? Ha van, akkor kell lennie gyereknek is? Vagy úgy gondolod azért nem akarunk gyereket, mert épp nincs senkink?

Ez úgy van, hogy felnőtt nők vagyunk, akik el tudják dönteni mások befolyása nélkül is, hogy akarnak-e gyereket vagy sem. Aki a pasija kedvéért szül, vagy mert anyuék/barátnők/szomszédok azt várják tőle, azt csak sajnálni tudom.

37N

2020. júl. 3. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!