Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha nekem tartoznak pénzzel...

Ha nekem tartoznak pénzzel kihez forduljak?

Figyelt kérdés

Több mint 1 millióról van szó, Sajnos nincs róla papír csak hangüzenet ahol beismeri. Már többször ki jött a rendőrség is, az illetőre, de csak én kerülők sz..r helyzetben mert hogy én őt zaklatom ezért több hónapja.

Polgári eres eljárás, de az pénzbe kerül és mivel nincs róla pecsétes papír kitudja hogy megnyerem-e És elég sok pénzbe kerül.

Nem tudom mi tévő legyek.

Fizetés meghagyást már csináltam, le sem sza..ta. Ügyvédet is felkerestem, de ő is azt mondta hogy én fogok belőle rosszul kijönni.


Viszont nem tudom felfogni tanaulópénznek mert ez rengeteg pénz. Ésévekig gyüjtőttem, én voltam a hü..e a naív akit megtévesztettek. De valamit kell csinálni,


2023. dec. 17. 21:02
 51/99 A kérdező kommentje:

49es: nem az a tipikus prosti aki minden nap napi 5 kuncsaftjai vannak. Hanem hetente vagy kéthetente egy fullosan kinéző férfival van.

Csak férfi ismerősei vannak.

Márciusban akartam összeköltozni vele akkor még nem tudtam hogy prosti,

Szüleimnek mondta el amiről készült hangfelvétel szintén hogy O beteg nem szereti a ferfiakat, nem akar komoly kapcsolatot senkitől és szed valamit de azt nekik sem árulta el hogy mit. Erről is vannak bizonyítékok.

Én meg komoly kapcsolatot akartam tőle valszeg erre rágott be.

De akkor mondhatta volna azt hogy nem vagy az esetem én nem akarok senkitől semmit, csak alkalmi szexuális kapcsolataim vannak és ennyi. És akkor megköszöntem volna a találkozást és pont. De sosem mondta. O vette fel velem a kapcsolatot. O kezdemenyezett.

2023. dec. 19. 11:12
 52/99 A kérdező kommentje:

És ez vezetett ahhoz hogy O ezekkel megtévesztett. Fizessen ki neki ezt fizessen ki neki azty adjak neki erre kezelésrey adjak neki arra menjünk el kajálni fizessem ki neki. Mert hogy O éhes. És stb.

Közben meg bókoltam neki úriember voltam vele. És sosem voltam nála sosem aludtam nála.

Más csavokkal meg szexel és ott aludnak nála. És úgy hogy aznap találkoztak először

Én meg erre ragtam be.

2023. dec. 19. 11:15
 53/99 anonim ***** válasza:
Heti egy kuncsafttal még a kajára való pénzt sem tudná összeszedni egy prosti, te észkombájn. Picsogj ameddig akarsz, egy fillért sem fogsz kapni, így jártál.
2023. dec. 19. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/99 anonim ***** válasza:
100%

"És ez vezetett ahhoz hogy O ezekkel megtévesztett. Fizessen ki neki ezt fizessen ki neki azty adjak neki erre kezelésrey adjak neki arra menjünk el kajálni fizessem ki neki. Mert hogy O éhes. És stb"


Semmi törvénytelent nem csinált, te önszántadból adtad neki oda a pénzt. Egy hozzám hasonló határozott embertől hiába kérnek, megmondom hogy nem az én problémám, nem adok pénzt.


"Közben meg bókoltam neki úriember voltam vele. És sosem voltam nála sosem aludtam nála.


Más csavokkal meg szexel és ott aludnak nála. És úgy hogy aznap találkoztak először"


Ez megintcsak nem törvényellenes, a saját döntése hogy kivel fekszik le. Személyes véleményem szerint jól csinálta hogy nem alacsonyodott le olyan szintre hogy egy lúzerrel feküdjön le, helyette inkább keresett megfelelő partnereket te pedig birka módjára pénzelted őt. Teljesen jól csinálta.

2023. dec. 19. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/99 A kérdező kommentje:

53-as: Kimondta hogy ebből él? Nem tudom miből él. De nem is érdekel. Amikor nálunk volt a szüleimnel is sosem mondta meg mert kérdezték tőle hogy mit dolgozik. Én annyit tudok hogy van neki egy milliomos gazdag ferfi barátja akitől mindig mesélt és hetente egyszer találkoznak hogy tőle szokott pénzt kérni meg a polgármester helyettesként dolgozó vidéken élő anyukájatol.

De dolgozni nem dolgozik ez ezer szazalek.

53-as: Nem nem jártam így. Ha pénzt nem is. De börtönbe vagy társadalmi munkára fogom ezt a nőt eljuttatni ez 100%. Mert mást nem érdemel az ilyen.

A pénzt már én sem hiszem hogy vissza tudom tőle szerezni de hogy én itt fogok lakni 2 év vmukva is addig ameddig össze nem szedek ellene bizonyítékokat. Mert hogy nem 100-as ez a nő az 100% egy szélhálmos munkanélküli.

2023. dec. 19. 11:25
 56/99 A kérdező kommentje:

54-es: Megtévesztés olvasd már el a jogi kifejezéset kérlek.

Ugyvedem is azt mondta. Mást tévedésben tartani érted?

Engem nem érdekel hogy kivel mit csinál, velem nem csináltam engem lehúzott pénzzel meg idővel és megtévesztett.

A többi engem nem érdekel.aut csinál amit akar.

Nekem csak az (kellett) volna vissza ami az enyém. Amit a saját szobámbol vitt meg el év elején. Hogy O jön hozzám takarítani a szobámba mert unatkozik otthon. Kétszer volt nálam 6-7 órát. Olyan dolgokat vitt el tőlem titokban amitől én később lettem figyelmes. 200-as forintokat vitt el tőlem amit beváltott évekig gyűjtöttem az sorokat ért vagy 80 ezer forintot. Az összeset elvitte. Saját privát szobámba volt.

2023. dec. 19. 11:30
 57/99 anonim ***** válasza:
100%
Latta hogy ertelmi fogyatekos vagy, kihasznalta, sajnos ezzel nincs mit tenni, elmegyogintezet vagy margit hid
2023. dec. 19. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/99 anonim ***** válasza:
100%
Varj most olvasom, te akkora looser vagy hogy fizettel neki mindent es kozbe massal dugott prostikent de veled nem? :))
2023. dec. 19. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/99 A kérdező kommentje:
58-as: pontosan így van
2023. dec. 19. 12:49
 60/99 A kérdező kommentje:

Én fizettem neki, O kérte hogy roppantsam ki a hátát, sőt volt olyan hogy pont tavaly decemberben hogy sétáltunk kint a hidegben felismertem őt bejárati ajtaja előtt levetkozott félmeztelenül előttem majd mondta hogy megy fürödni és elköszönt tőlem.


És akkor mindig az volt hogy amikor kértem tőle hogy aludjak nála meg szeretnék ott maradni éjszakára, akkor mindig azzal utasitott el hogy éppen nincs hely a lakásában mert minden felvan neki halmozva de majd ha lesz hely akkor maradhatok.

Hát ez nem történt meg soha.

És tavasszal úgy lett vége az egésznek hogy nem adtam neki oda a még a kezelésre plussz 150 ezret mert hogy már nekem sem volt. És különböző indokkal lemondta a találkozót, hogy éppen dolgozik, nem ér rá dolga van és stb.

És mai napig tehát több hónapja próbálnam vele ezeket megbeszélni de csak amikor dumáltunk ősszel pár szót csak veszekedett meg ordibalt velem.

Meg se mondta hogy mi okból kifolyólag csinálta ezt velem tavasz óta.

Aztán azóta próbálom a pénzt akkor visszakerni tőle, amire ráment sajnos az egészségem. De nyár óta mindig az van hogy ha én becsongetek hozzá és éppen. Otthon van akkor kihívja a rendőroket. Meg ilyeneket csibal. Mellette meg 20-40 közötti férfiakkal van együtt alkalmi viszonyban.

2023. dec. 19. 13:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!