Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha nekem tartoznak pénzzel...

Ha nekem tartoznak pénzzel kihez forduljak?

Figyelt kérdés

Több mint 1 millióról van szó, Sajnos nincs róla papír csak hangüzenet ahol beismeri. Már többször ki jött a rendőrség is, az illetőre, de csak én kerülők sz..r helyzetben mert hogy én őt zaklatom ezért több hónapja.

Polgári eres eljárás, de az pénzbe kerül és mivel nincs róla pecsétes papír kitudja hogy megnyerem-e És elég sok pénzbe kerül.

Nem tudom mi tévő legyek.

Fizetés meghagyást már csináltam, le sem sza..ta. Ügyvédet is felkerestem, de ő is azt mondta hogy én fogok belőle rosszul kijönni.


Viszont nem tudom felfogni tanaulópénznek mert ez rengeteg pénz. Ésévekig gyüjtőttem, én voltam a hü..e a naív akit megtévesztettek. De valamit kell csinálni,


2023. dec. 17. 21:02
 21/99 A kérdező kommentje:

20as: sajnos igen. Papír nem volt. De ígérgetes igen. Ha lenne róla papír jóval könnyebb helyzetben lennék.

Soha nem volt ilyen. Eleve magamat sem hogy miért hagytam magamat megtéveszteni. De ez mindegy.

De 400 ezerről is több ről van szó. Nagyon sok pénz. Hónapok óta nem tudok miatta normálisan aludni, ráment át egészségem. És nem csak azért mert ez sok pénz hanem így palira venni engem és a kétkezi munkambol becsületesen dolgoztam meg érte. És nem vagyok mégis a bűnös merthogy zaklatom. De a törvény is jól kívan kitalálva. Nem nézik meg másik szemszögből a dolgot. És senki nem állja nekem a perköltséget sem ha perre viszem. Mert ha ez elhúzódik és tényleg bíróságra viszem amiből akár lehet 5 év is nagyon hosszú idő. És erre nincs rá pénzem.

2023. dec. 18. 14:41
 22/99 anonim ***** válasza:
33%

#21

Mi lenne, ha befejeznéd a picsogást?


Legyél már férfi!

Lépj tovább.

2023. dec. 18. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/99 anonim ***** válasza:
94%
Jusson már el a diónyi agyadba, hogy azért nem indíthatsz pert senki ellen, mert nem akar veled párkapcsolatot, meg együtt nyaralni. Semmiféle kölcsönt nem adtál neki, ezt a pénzt magadtól költötted el, semmilyen jogalapod utólag elkérni, csak mert nem úgy alakult, ahogy szeretted volna. Meg hazudozol itt össze-vissza, nincs is fizetési meghagyás, meg volt már ez az állítólagos pénz 2 és fél millió is. Az lesz a vége, hogy te ütöd meg a bokád rágalmazás, zsarolás, zaklatás miatt, aztán nézhetsz.
2023. dec. 18. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/99 anonim ***** válasza:
18%
#15 Ha nincs pénze az eljárási illetékre, akkor nem lesz per.
2023. dec. 18. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/99 anonim ***** válasza:
47%
Ha veled volt a kurvÆ, nem jár vissza pénz
2023. dec. 18. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/99 A kérdező kommentje:

25-os: miről beszélsz?

Nem önként adtam neki oda a pénzt. Hanem megtévesztessel vette el tőlem.

Értitek ennek a szónak a jelentését?



Szándékosan félrevezet; hazugságokat hitet el mással, hogy megszerezze magának, amit akar, vagy hogy előnyhöz jusson.


Az ellenség megtévesztette a kémet. A támadók gyakran szándékosan megtévesztik a védekező seregeket. A csaló

2023. dec. 18. 19:05
 27/99 A kérdező kommentje:

Ha egy nő azt mondja a pasinak hogy igen szeretlek drágám legyünk együtt. De előtte kérek tőled 600 ezret forintot és utána oda költözhetsz hozzám meg együtt leszünk.

Nesze itt van a 600 ezer Ft

Holnap akkor költözik hozzád.

Másnap: szia életem itt vagyok, hopp. Nem nyitja ki az ajtót. Nem veszi fel a telefont, nem reagál az üzenetekre.

Másnap csenegetek újra semmi se telefon se semmi.

Harmadik nap szintén


Egy hét múlva már el se megyek oda.

Majd végül én leszek a zaklato meg a rossz meg a bűnös amiért zavarom őt. Miközben O az agyamba ültetett olyan dolgot, amiert cserébe megkapta a pénzt.


Értitek miről van szó? Képesek vagytok felfogni?

Ha O nem mondott volna semmit, nem mondta volna azt hogy ez meg az lesz, akkor én sem segítettem volna neki sőt... De elhittem amit mondott.

2023. dec. 18. 19:10
 28/99 A kérdező kommentje:
És pont ez az nem volt velem. Nem voltam nála, nem aludtam ott még egy napot sem..nem mentünk el se wellnesbe se sehova.
2023. dec. 18. 19:15
 29/99 anonim ***** válasza:
100%
Azt fogd már fel, kérdező, hogy ez jogi értelemben nem megtévesztés, max. erkölcsileg.
2023. dec. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/99 A kérdező kommentje:

Lényegtelen ilyen sok pénz miatt..hogy jogi vagy nem jogi.

Megtévesztett pont. A többi engem nem érdekel.

A másik nem bántottam, nem folyt vér, nem kiabaltam vele, nem voltunk köztünk meg egy puszilkodos viszony sem.

Tehát ha azt vesszük egy mezei ember megtévesztessel átvert és kicsalt tőlem több százezer forintot miközben tudatában volt annak hogy én kimondtam mit érzek iránta.

És ahelyett hogy azt mondta volna hogy bocsi de nekem nem vagy az esetem és nem akarok tőled semmit.

Ez az mondat ha elhangzott volna most nem lenne ez a balhé egyik felrol sem.

De ezt a mondatot se írásban se szóban soha mondta. Tehát mást tevedesben tart szintén megtévesztés egyik formája. Ha én bemegyek egy boltba. Veszek egy drága cipőt. Amire kapok garanciát. De az a cipő nem nyújtja azt ami kivolt írva és még el is szakad akkor mit csinál az ember? Visszaviszi és visszakapja a pénzt vagy egy másik cipőt.

Értitek?

Legalább ha a pénznek egy részét visszakaptam volna tőle már rég túl lehetne ezen lépni. De 100 forintot nem kaptam tőle.

2023. dec. 18. 19:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!