Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha nekem tartoznak pénzzel...

Ha nekem tartoznak pénzzel kihez forduljak?

Figyelt kérdés

Több mint 1 millióról van szó, Sajnos nincs róla papír csak hangüzenet ahol beismeri. Már többször ki jött a rendőrség is, az illetőre, de csak én kerülők sz..r helyzetben mert hogy én őt zaklatom ezért több hónapja.

Polgári eres eljárás, de az pénzbe kerül és mivel nincs róla pecsétes papír kitudja hogy megnyerem-e És elég sok pénzbe kerül.

Nem tudom mi tévő legyek.

Fizetés meghagyást már csináltam, le sem sza..ta. Ügyvédet is felkerestem, de ő is azt mondta hogy én fogok belőle rosszul kijönni.


Viszont nem tudom felfogni tanaulópénznek mert ez rengeteg pénz. Ésévekig gyüjtőttem, én voltam a hü..e a naív akit megtévesztettek. De valamit kell csinálni,


2023. dec. 17. 21:02
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/99 anonim ***** válasza:
84%
A fizetési meghagyásnak ellentmondott?
2023. dec. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/99 A kérdező kommentje:

Igen. Nagyon nagyon nehéz.

csak hangüzenet meg rejtett videófelvétel van ahol beismeri.

Nagyon kell vissza a pénzem.

A hülye rendőrők már bocsánat még aki tartozik nekem őt védik hogy hát miért zaklatom. Meg hogy a zaklatás meg az önbiráskodás ügye bűncselekmény.

Dehát könyörgöm kell vissza valahogy a pénzem.

Még ha 50 ezerről lenne szó akkor azt mondanám oké legyen ez tanulópénz és ennyi.

De ennyi pénz, Egy használt kocsi ára. Undoritó szélhámos módszerrel lettem megtévesztve.

2023. dec. 17. 21:16
 3/99 A kérdező kommentje:
Mit csináljak? Verés sem megoldás mert akkor is én iszom meg a levét. Mit csináljak?
2023. dec. 17. 21:17
 4/99 anonim ***** válasza:
83%
Bíróság. Nem látok más megoldást. Sokba kerül, igen. A kimenetele is kétes, igen.
2023. dec. 17. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/99 A kérdező kommentje:
De nincs rá pénzem. Különben elkedztem volna. A fene egye meg ezt ageészet
2023. dec. 17. 21:24
 6/99 anonim ***** válasza:
45%
A sóhivatalhoz pl., mert ha nincs róla szerződés akkor nem is létezik a tartozás.
2023. dec. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/99 A kérdező kommentje:
6os: Akkor másképp kérdezem, hogyan tudom visszaszerezeni a pénzemet amit adtam valakinek aki azt mobdta szoban hogy visszaadja,
2023. dec. 17. 21:47
 8/99 anonim ***** válasza:
94%
Sehogy. Papír nélkül olyan, mintha a Dunába dobtad volna.
2023. dec. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/99 anonim ***** válasza:
93%
Hogyha nincs róla papír, akkor sehogy. Csak felesleges munkát, idegeskedést csinálsz magadnak.
2023. dec. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/99 A kérdező kommentje:
De nekem kell vissza ez a pénz. Sok ez..nagyon sok. Tudom hogy én vagyok a hibás..de akkor is.
2023. dec. 17. 22:06
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!