Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Beck Reisen utazási iroda...

Beck Reisen utazási iroda felől tapasztalatok ( nyereményutak kategóriában )?

Figyelt kérdés
Szüleim most hívtak, hogy nyertek egy 4 személyes utat Törökországba. Felhívtam az irodát, ahol azt mondták, nem tudnak még felvilágosítást adni az úttal kapcsolatban, hívjam őket 3-4 hét múlva. Akkor kellene indulni, addigra már késő lenne az info. Nekem mindenesetre iszonyatosan bűzlik a dolog.
2009. febr. 23. 12:24
 51/110 rokakomak válasza:
85%

Nem tudom, mennyire vehető komolyan egy olyan cég, aki még arról sem győződik meg az állítólagos nyeremény sorsolás előtt, hogy ne egy halottat sorsoljon ki...

A héten kisorsolták az édesanyámat, aki még Januárban meghalt... Soha az életben nem is hallott erről a cégről, annak előtte, ebből az következik, hogy nem is jelenkezhetett a sorsolásra. Ha pedig, csak vaktában, az "én hozzájárulásom" nélkül sorsolgatnak ki "engem" bizony-bizony, kétségeim támadnak a vállalkozás hitelességével, korrektségével kapcsolatban.

Azt hiszem ez minősiti a Beck reisen-t

2010. júl. 22. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/110 anonim ***** válasza:
100%

Ma én is kaptam "ön nyert!...", majd google a mi barátunk és elolvastam mindent a cégről.

Ennyi elég is volt, hogy azonnal feljelentsem a céget a GVH-nál.

Azt javaslom, hogy nyomatékosítás kedvéért egy e-mailt mindenki megereszthetne a gvh-nak, aki kapott ilyet, vagy akár elment a lehúzós gyűlésre, vagy netán be is dőlt és megkárosították, hogy végre eltűnjenek az ilyen csalók!!

2010. júl. 22. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/110 anonim válasza:
100%
Szüleim ma hívtak, hogy nyertünk egy egyiptomi utat a Beck Reisen Kft.től. Kérdésem egyből, hogy honnan tudják az adatainkat, mivel mi nem vettünk részt semilyen nyereményjátékban. A megadott számon nem lehet őket elérni, kérik, hogy levélben válaszoljunk. Nekem itt nagyon bűzlik valami. Máris írom a levelet a GVH-nak, de még lehet, hogy az NFH-nak is.
2010. júl. 22. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/110 anonim válasza:
100%

Sziasztok!

Én tegnap kaptam meg a sokatok által említett levelet.Elsőre gyanúsak ezek,mert lehetetlen,hogy ebben a gazd.helyzetben egy cég ezt a rengeteg nyeremény utat megengedhetné magának.

Persze azért pillanatra beleéltem magam..Mert ugye jó érzés valamit Nyerni:)

Szóval én is csatlakoztam a klubhoz,vajon hányan lehetünk???

Mindenesetre,ha utazom,akkor magam keresem a megfelelő utaztatót,és én alkalmatlan is vagyok a bemutató előadások végigülésére.

2010. júl. 22. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/110 Klarissza001 válasza:
100%

Tegnap a szüleim is kaptak "ingyen" utat.

Nekem is fura ez az egész.

Az én szüleim 70 éven felüliek.


Én voltam nílusi hajóúton - és komolyan mondom, hogy fárasztó. Persze csak akkor, ha minden programon részt veszünk.

Nekik ez nem való.

De a szórólap szerint is csak a hajóút ingyenes, a kikötőkben nem mehetnek ki és nem nézhetik meg a látványosságokat. A hajón maradnak. Ezért külön fizetni kell.

De mennyit!?

Hogy jutnak ki a hajóútra? Mert a hajóút egy dolog. Oda mindenhonnan odajutnak emberek. De hogyan?

Mert az odaút is pénzbe került nekünk is. Repülő Kairóba, onnan továbbrepültünk, stb.

Szó sincs a repülőről, az átszállásról, stb!


Mert a szórólap szerint is csak a hajóút van ingyen! Sem az odaút, sem a program nincs benne.

És el kell mondjam, hogy a Níluson hajózik komoly sétahajótól kezdve a kávédarálóig minden!!!


Van-e biztositás benne? Mert itt ugye a testi épségtől kezdve a gyomor-rontásig (orvosi ellátásig) minden benne van!


Nem szeretem a ködösítést! Ha ez reklámfogás - mint ahogy a szórólapon szerepel - akkor az legyen tiszta! Irják le a feltételeket, a jogokat és ne kelljen bütyköt ülni a fenekemre egy előadáson!

Ha nyertem, akkor azt adják oda! Minden feltétel nélkül!


Most "megnyerték" az éves tagságot. De gyanítom, hogy ez ezután kötelező lesz! (35.000,-/év) Talán a semmire.

2010. júl. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/110 anonim ***** válasza:
100%

Én nem ragozom túl.. azért jelentettem fel őket a GVH-nál, mert ez a vásárlók szándékos félrevezetése és mivel alapvetően mindenki arról számolt be, hogy 600e-es porszívót kell megvásárolni a "gyűlésen", ez meg már csalás, az emberek jóhiszeműségével való szándékos visszaélése = bűncselekmény.

Csak remélni tudom, hogy azok akik ezt kitalálták és szervezik börtönben végzik (teljes vagyonelkobzással)!

2010. júl. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/110 Klarissza001 válasza:
100%

Én az NFH győri kirendeltségének írtam. Kértem a válaszukat.

Amit itt olvasok abból azt szűröm le, hogy mindenfelől kell válaszokat kapjunk....

2010. júl. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/110 Klarissza001 válasza:
100%

Ami még aggaszt:

2009. februártól indult ez az oldal!!!

És a tegnapi napig is ontja a meséit ez a cég!

Pedig közben többen észrevételt tettek különböző Hivataloknál!

Mikor kezdik végezni a dolgukat?

2010. júl. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/110 anonim ***** válasza:
100%

Ezért kellett volna hamarabb lépéseket tenni, másrészt azt szokták (mivel a leveleket ha megnézi vki, lát egyetlen cégnevet? címet? telefonszámot? adószámot? cégjegyzékszámot?? Ha nem létező cégről beszélünk a hivatalok nem járnak el, mert nincs kin. Akkor marad a rendőrség, aki pedig csak akkor indít nyomozást, ha sok ember összefog AKIK már károsultak, mert ugye addig nincs ügy, nincs eset, míg néhányan jól meg nem sz...ják.

Magyar jogrendszer szépségei.

2010. júl. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/110 anonim válasza:
100%

Az én "levelemben" az állt,hogy azok közül sorsoltak,akiknek vezetékes telefonja van.Nekem már hónapok óta nincs. Én is utánanéztem a cégnek.5 perc "öröm" után,hogy végre nyertem valamit,jött a hideg zuhany...Kidobtam,mint sokan mások.

Láttátok,hogy mindenkinek 0%-os a válasza? MIFENE EZ?

2010. júl. 23. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!