Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Beck Reisen utazási iroda...

Beck Reisen utazási iroda felől tapasztalatok ( nyereményutak kategóriában )?

Figyelt kérdés
Szüleim most hívtak, hogy nyertek egy 4 személyes utat Törökországba. Felhívtam az irodát, ahol azt mondták, nem tudnak még felvilágosítást adni az úttal kapcsolatban, hívjam őket 3-4 hét múlva. Akkor kellene indulni, addigra már késő lenne az info. Nekem mindenesetre iszonyatosan bűzlik a dolog.
2009. febr. 23. 12:24
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/110 anonim válasza:
100%
Sziasztok, kedves Nyertes társaim!Épp ma kaptam egy 2 személyes Nílusi-hajóút nyereményt, persze ingyen, de kötve hiszem, hogy ez igaz!Nem küldöm vissza, pedig egyik legnagyobb vágyain egyike!De sajnos nem tartozom a felső 10 ezerhez!Van még egy cég, BE NE DŐLJETEK!1004 EURÓPAI SZÁLLODA INGYEN!Ja, menj gyalog, fizesd a kaját, mert csak a szoba van ingyen! Minden jót, ne vehessenek palira!
2010. jún. 21. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/110 anonim válasza:
100%
Az én egyik hozzátartozóm is nyert egy nílusi hajóutat. Rosszat sejtek! Ma már semmit sem adnak ingyen. Járt már valaki ilyen úton, ha igen, milyen tapasztalatai vannak?
2010. jún. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/110 anonim ***** válasza:
100%

Szomszédom is "nyert" egy nílusi hajóutat,örült is neki,meg nem is...Örült,mert még nem ült repülőgépen,meg Afrikában,nem is örült,mert a Reisen Kft Utazási Iroda(egy vagy kettő) tájékoztatása teljesen hiányos.

1. Nem lehet tudni,hol lesz a "nyeremény átvétel"

2. Hogy a repülőjegyért külön kell fizetni?

3.Gyanús viselkedés az "elzárkózás",mert négy telefonszámuk egyikén sem hívhatók,e-mail címük pedig használhatatlan!

Másoknak is vavaslom:forduljanak a Fogyasztóvédelmi Felügyelethez,vagy Egyesülethez,hogy az újabb becsapást meg lehessen akadályozni!

2010. jún. 25. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/110 anonim válasza:
100%
Én tegnap kaptam egy levelet melyben örömmel értesítettek a 8 napos Nílusi hajóútról!Hát a párommal mi is azt kérdeztük igaz ez??De már a levél is gyanús volt...miért kell nekem több száz km.-t utaznom a nyereményt átvenni?Mi az hogy "információs bemutató" ebédelési lehetőséggel (erre vágyom!)Hova is vinnének pontosan?Én már nyertem repülőjegyet Milánóba ..és nem kellett érte sehová utaznom!Egy emailembe került plussz egy telefon és már mehettem is....Szóval gondoltam körülnézek a neten....hát jól tettem!Most én ezekután nem fogok elmenni Győrbe de ha valaki mégis rászán egy napot akkor szívesen olvasnám az "élménybeszámolóját" és véleményét erről az egészről!!!!!
2010. jún. 26. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/110 anonim ***** válasza:
100%
Az előző beírónak javasolom, olvassa el a korábbi észrevételeket itt a Gyakori kérdésekben. Ott részletes választ kaphat arra, miért kell távolabbra utazniuk, és ott mi történik. Egyébként nem biztos h Győrbe kell menni, a budapestieket pl. Mogyoródra vitték busszal.
2010. jún. 27. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/110 anonim válasza:
91%
OK OK értem Én!Ezzel Én csak azt szerettem volna mondani, hogy a levél mennyire hiányos az információk terén!Ha elolvassa az ember akkor rögtön ezek a kérdések merülnek fel benne, és mivel a levélből választ nem kap csak gondolja hogy, pl. hova is kell majd utaznia azért, hogy a nyereményt átvegye stb! Ha teljes lenne akkor a kedves nyertest nem nézné hülyének és teljes körű tájékoztatást adna! Pl: azt mondja kedves X.Y nyertesünk nyerted ezt az utat, ezzel kapcsolatban itt és itt ekkor és ekkor bővebb infót kapsz...és itt jöhet az ő körítésük ami már ebben a levélben is szerepel!!!Szóval nekem a tanulság az, hogy bármikor a jövőben megfejtek bármilyen rejtvény és be akarom küldeni az adott címre, előtte biztos, hogy leinformálom! Elkerülve ezzel azt, hogy egyáltalán megpróbáljanak megvezetni! És sajnos ebben az a legszomorúbb, hogy ma még mindig meglehet ezt tenni, hogy embereket ennyire hülyének nézzenek...és az is elkeserítő hogy még mindig hány embert becsapnak átvernek....mindenkinek ajánlom nagyon figyeljen oda mikor mibe ugrik is bele!!Pl új autót sem mindegy, hogy hol veszünk...még az autószalonban is vannak gazemberek!De ez már más téma és más lapra tartozik!!!Erről is tudnék beszélni!!!:-(
2010. jún. 28. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/110 anonim válasza:
100%
jun.23-án kellett volna utaznunk a nyeremény nilusi útért,előtte felhivtak,hogy megyünk-e?Rákérdeztem,hogy hová? Mire ők: az legyen meglepetés.Mire én: megyünk.Persze,hogy nem mentünk-nekik is legyen meglepetés!
2010. jún. 28. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/110 anonim válasza:
100%
Az anyukám ma kapta meg a levelet a nílusi útról. A páromnak és nekem adta. Nagyon megörültünk neki. De ahogy most írjátok lehet kár volt. Minden esetre odaadtam a páromnak a papírt, hogy nézzen utána. Hátha vannak még csodák és mi is nyerhetünk valamit.Mert azért kicsi az esély, hogy az ember aki tisztességesen dolgozik, és nem összelop semmit, és a lottón sem nyer valaha is eljusson Egyiptomba.
2010. júl. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/110 anonim ***** válasza:
100%

Én ma kaptam meg a "megnyert" nílusi hajóutat. A levélben a következők állnak:


A jelentkezését ide küldje: 2010.07.15 – nem is tudtam, hogy ez egy cím! :D


Indulás az ön lakóhelyéről – ezek szerint házhoz jön a busz. Ez jó. De hogy hová megyünk, az nincs benne.


Valamint tartalmaz egy levelezőlapot, amin visszamondhatom, ha nem akarok menni, természetesen 75 Ft-os bélyeggel. Az én szórólapomon már sem telefonszám, sem e-mail cím nincs 2010-ben. Ez – ha más eddig nem volt – mindenesetre elgondolkodtató.


Tudjátok, mindig a Svindlerek (The Real Hustle) c. dokumentum-filmsorozat jut eszembe, amit a Spektrumon játszottak és játszanak ismétlésekkel ma is. Abban többek között elhangzik:


"Gondolkozzanak! Miért nyernének egy olyan játékban, amire _be sem neveztek_?!" – Itt van a kutya elásva. Én nem szoktam keresztrejtvényeket beküldeni, sem semmiféle nyereményjátékban nem szoktam részt venni. Ennek ellenére "nyertem". Ez a levél a spam analóg formája. Csak azt szeretném tudni, hogy a személyes adataimat (név és lakcím) honnan szedték, mert hogy nem legális adatbázisból, az tuti, úgyhogy már megy is a feljelentés a Fogyasztóvédelmi Főfelügyeletnek visszaélés a személyes adatokkal miatt.

2010. júl. 5. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/110 anonim ***** válasza:
100%

No, el is ment az üzenet a Nemzeti Fogyasztóvédelmi Hatóságnak. Íme:


"Tisztelt NFH!


Ma kaptam egy névre szóló „nyereményt” a BECK reisen kft-től. Címük: 9028, Győr, Régi Veszprémi út 14-16. A kéretlen levélben 8 napos nílusi hajóutat nyertem – szerintük – valamint az utazási klubjuk éves tagsági díját, ami 35 000 Ft, amit ezennel ünnepélyesen nem kell befizetnem, mert „megnyertem”. Próbáltam tájékozódni a cég felől, de sem használható telefonszámot, sem e-mail címet nem találtam, ami így 2010 derekán mindenesetre eléggé szokatlan.


Nincsenek illúzióim, mivel tudom, hogy nem nyerhetek olyan játékban, amibe be sem neveztem, tehát ez az egész egy nagy kamu, mindazonáltal böngészgettem a témában internetes fórumokat, és úgy látom, hogy az embereket tömegesen csapja be ez a cég! Az egyik témával foglalkozó fórum: http://www.gyakorikerdesek.hu/utazas__egyeb-kerdesek__164459..


Kérem, hogy vizsgálják ki, hogy ez a cég honnan veszi az emberek nevét és lakcímét, amelyeket én nem adtam meg nekik, és ha jól tudom, személyes adatnak számít. Ebben az esetben személyes adatokkal való visszaélés miatt szeretnék panaszt emelni a BECK reisen kft ellen.


Válaszukat várva üdvözlettel: Név Fent"

2010. júl. 5. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!