Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Beck Reisen utazási iroda...

Beck Reisen utazási iroda felől tapasztalatok ( nyereményutak kategóriában )?

Figyelt kérdés
Szüleim most hívtak, hogy nyertek egy 4 személyes utat Törökországba. Felhívtam az irodát, ahol azt mondták, nem tudnak még felvilágosítást adni az úttal kapcsolatban, hívjam őket 3-4 hét múlva. Akkor kellene indulni, addigra már késő lenne az info. Nekem mindenesetre iszonyatosan bűzlik a dolog.
2009. febr. 23. 12:24
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/110 anonim ***** válasza:
97%
Hallgass rám, a Beck Reisen-nel szóba se állj.
2009. febr. 23. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/110 A kérdező kommentje:
Valahogy nekem is ez volt az első érzésem. Ezek a ki tudja milyen nyereményutak eléggé gyanúsak. Esetleg van konkrét tapasztalatod?
2009. febr. 23. 13:15
 3/110 anonim ***** válasza:
96%
Ez a Beck nem az a cég, amelyik az ilyen buszos termékbemutatós kirándulásokat szervezik? Ahol a gagyi húszezer forintos szarokat a kétfilléres ajándékokkal együtt (AJÁNDÉK! NYERTÉL! TE VAGY A KIVÁLASZTOTT!!!!) százezerért árulják?
2009. febr. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/110 anonim ***** válasza:
99%
Konkrétan erről az utazási irodáról nem tudok, de másiknál volt már nyereményutam. Bementem hozzájuk a részleteket leegyeztetni. Csak száz kérdésem után sikerült kiszedni belőlük, hogy ugyan a az út és a szállás ingyenes, de vannak kötelező dolgok. A hotel menüjére kell befizetni, kötelező két "fakultatív" program, strandhasználatot kell fizetni stb.... Ezeket így szépen összeadogatva levettem a polcról a saját katalógusukat és megnéztem, hogy mibe kerül egy fizetős út, oda amit nyertem. Olcsóbb volt. Na, ekkor kezdtem asztalt borogatni. Sajnos gondolom nagyon sok embert átvernek, akiknek csak kint derül ki, hogy a "nyereményúttal" kemény fizetős kötelezettségeket is nyertek.
2009. febr. 25. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/110 anonim ***** válasza:
100%

BECK? van két iroda is Győrben ilyen néven de nem lehet kideríteni melyik-melyik.

Minden esetre utaztam én is termékbemutatóra, azaz utaztam volna de félúton kiszálltam. Öreg zajos busz amely még be is ázott így esernyőt kellet tartani benn is.

Visszafelé /utólag tudtam meg/ nem akarták a csoportot visszaszállítani mert senki nem vásárolt semmit /EZ NEM SEMMI!!!/

2010. jan. 28. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/110 anonim válasza:
99%

Csatlakozom a rossz tapasztalattal rendelkezőkhöz.

Beck Reisen (Győr).

Az akciós utat hirdető szórólapjukon rossz volt a telefonszám, úgyhogy átirányítottak egy másikra. Sikerült később bejelentkezni a kiválasztott utazásra telefonon, ami még szervezés alatt állt. Ígértek utazási szerződést amit nem küldtek, viszont minden megkeresésre más információt adtak az indulás időpontjáról, illetve a buszra való felszállás helyéről. (Lesz busz Pécsről, csak Kaposváron lehet felszállni majd végül Budapesten)Végül azt mondták, hogy betelt a busz, és mivel nem iratkoztunk fel a listára (ami nem igaz), a meghirdetett áron már sem akkor sem máskor nem utazhatok.


Akkor köszönöm szépen: SOHA TÖBBET BECK REISEN

2010. ápr. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/110 anonim ***** válasza:
98%

Én csak a kérdést szeretném kiegészíteni, ill. kérdezni, mi lett az eredmény.

Én kb. egy hónapja küldtem el egy megfejtést egy Blikkben megjelent keresztrejtvényre, melyen 2 személyes nílusi hajóutat lehetett nyerni. Most kaptam az értesítést, hogy megnyertük a hajóutat teljes ellátással + egyéves 35.000 Ft értékű tagságot a Beck Utazási Klubba. A nyereményre 4.19-ig kell írásos visszaigazolást küldeni, és a nyereményt 5.14-én adják át egy bemutató keretében. Erre busszal visznek el egy vendéglőbe (nem tudni hova)és azt sem lehet tudni, mit mutatnak be. Mindenesetre kissé szkeptikus vagyok, nem-e egy átverés. Arról nem írnak, hogy tartalmazza-e a repülőjegyet is, vagy azt kell tőlük megvennünk, esetleg magasabb áron, mint egy hsonló teljes út ára? Kíváncsi vagyok, mi erről a véleményetek.

2010. ápr. 17. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/110 anonim válasza:
29%
2008-ban utaztunk velük törökországba. kisebb bakik voltak ugyan,de mi elégedettek voltunk!! 26 éves vagyok, párommal mentünk. 200 ezer ft kedvezményt kaptunk.
2010. ápr. 22. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/110 anonim válasza:
97%

Mi is nyertünk "ingyen" Nílusi hajóutat fene se tudja mennyiért! De elmegyek és meghallgatom mibe fog ez kerülni, ha sokba, akkor is megadtammagamnak az esélyt, hogy én legyek az egy akit nem vernek át. Régebben buszos kiránduláson is voltunk már velük az bejött!

Vettünk ott edényt , na azt imádom!

2010. ápr. 22. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/110 A kérdező kommentje:
Kész átverés az egész!!!
2010. ápr. 25. 21:26
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!