Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Beck Reisen utazási iroda...

Beck Reisen utazási iroda felől tapasztalatok ( nyereményutak kategóriában )?

Figyelt kérdés
Szüleim most hívtak, hogy nyertek egy 4 személyes utat Törökországba. Felhívtam az irodát, ahol azt mondták, nem tudnak még felvilágosítást adni az úttal kapcsolatban, hívjam őket 3-4 hét múlva. Akkor kellene indulni, addigra már késő lenne az info. Nekem mindenesetre iszonyatosan bűzlik a dolog.
2009. febr. 23. 12:24
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯
 91/110 Szlatina válasza:
100%
Persze mi is kaptunk....Szerintem bárhol fel lehet jelenteni, de azon a mezsgyén járnak ahol -nyilván erre figyelnek, megvannak az embereik - nem tud a hatóság belekötni....bla,bla,bla. Sajnos, egy módon lehet védekezni ellenük. Szerintem. Ha az ember észnél van. Az elég nagy fegyver lenne ellenük ha senki se szagolna rá a leveleikre. Akkor nem lenne táptalajuk. De ez nem egy olyan ország, és itt az emberek sem olyanok. Ezek meg ebből élnek. Voltak is, lesznek is. Aki tud gondolkozzon, mielőtt hisz. Aki nem meg,az imátkozzon. Ez van.
2010. aug. 13. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/110 phbea válasza:
100%
Hát igen. Sajnos így van...tudják ők nagyon jól, hol a határ, amíg nem lehet semmit tenni ellenük. Remélem egyszer valahol, valakinél, bizonyíthatóan túllépik. Tudjátok, a remény hal meg utoljára. Hátha...
2010. aug. 13. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/110 anonim válasza:
100%
Ha veszel egy eheti szabad földet, van erről ott egy cikk, az is szépen leírja az egész csalást.
2010. aug. 17. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/110 Szlatina válasza:
100%
... online is fenn van az újság...
2010. aug. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/110 anonim válasza:
100%

Sziasztok


Épp ez a szemétség az egészben! Hogy úgy csinálják, hogy jogilag minden rendben legyen, mert ugye ők nem mondják, hogy az utazás is meg a programok is ingyenekesek, és ez akkora szemétség! Nagymamám is teljesen belelkesült, hogy jaj de jó nyert egy utat Egyiptomba, és bár ő is tudja hogyvannak ilyen átverések, elkezdett reménykedni, mert azért valjuk be első ránézésre minden rendesnek néz ki. Aztán látod, hogy semmi érdemlegeset nem árulnak el itt csak majd az egynapos utazáson. És nem tom szerintem nincs semmi szabálytalan benne "hivatalosan", mert nem mondanak semmi olyat amit nem teljesítenek, a kellemetlen részeleteket pedig elhalgatják. És észre vehető, hogy az idősebb korosztálynak küldik, és nem csak azért mert ők hiszékenyebbek, hanem mert az ő fiatalkorukban még ténylegesen is lehetett nyerni.Szóval nagy nagy szemétség, hogy átvernek minnket, de a levél kapcsán csak max az szabálytalan ahogy az adatokat szerzik, meg ugye a termékbemutatón árusított vackok

2010. aug. 19. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/110 anonim válasza:
100%

sziasztok,

mi is nyertünk nílusi hajóutat,pontosabban egy kedves ismerősünk nyerte és nekünk adta. A sztori a szokásos:frenetikus öröm,elgondolkodás,google,eme hasznos fórum megtalálása és a nagy csalódás mert persze azember beleéli magát és álodozik,főleg ha ez volt a nagy álom.


A cég tényleg nem kóser,sántít minden. Annak még nem néztem utána mennyibe kerülne last minute egy ilyen,de legalább nyugodtabban alszom.

2010. szept. 10. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/110 anonim válasza:
26%

Sziasztok!


Mindenki azt találja, amit akar. Ha rossz hírt akarsz látni, azt fogod.


Mi belevágtunk, elvittek, hazahoztak. Azt fizettük, ami a papíron volt. Termékbemutató nem volt! A kaja meg a szállás nagyon jó volt. A fakultatív program fizetős volt, de ezekről nem is mondta senki, hogy ingyen lesz.


Lehet, hogy a szomszéd "Józsi bácsi" mindent jobban tud, mi meg ott voltunk kipróbáltuk. Kinek hinnél?

2010. okt. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/110 anonim ***** válasza:
94%
Hát, neked nem. Én megtapasztaltam a módszert, előadás márpedig van, átverős termékrásózás van, az út pedig tokkal-vonóval együtt drágább és kevesebbet nyújt mintha last minute-tel elmennél egy valódi utazási irodával. Téglák pedig minden előadáson is vannak, akik megpróbálják meggyőzni a hiszékenyeket, hogy minden rendben van. Emberek, ne higgyetek az ilyen infóknak, valószínű a beckreisen szervezi
2010. okt. 29. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/110 anonim válasza:
35%

A sok negatív gondolat ellenében engedjék meg, hogy elmondjam személyesen tapasztalatomat.2010.10.25.-2010.11.01.-ig voltam kint a Beck nílusi nyereményútján. A repülőjegyet kellett kifizetni, mely nem egészen 130.000,-Ft volt. Német magángép, magyar személyzettel és a fedélzeten teljes ellátással. A kötelező befizetés 60 euró volt, vízum, stb. Csodálatos 8 napot töltöttünk a Diamond ötcsillagos hajó fedélzetén, teljes ellátással, mindenki annyit evett, amennyit akart. A hajó személyzete kedves, barátságos. A fakultatív programokért kellett fizetni, de nem volt kötelező. Ha valaki egyedül akart menni, mehetett. Luxortól Asszuánig jártunk. Aki akart a Vörös tenger is fakultatív volt, csodaszép koralljaival, melyet üvegaljú csónakokkal néztünk. Egyiptomi és magyar idegenvezető volt.

Kijelentem nem vagyok tégla, csak egy olyan ember, aki kint járt, egy csodálatos társasággal.

Voltak szervezési problémák ez igaz, de kint már az egyiptomi utazási iroda intézi a dolgokat. Én csak azt rovom fel a Beck utazási irodának, hogy a két hajóra nem küld egy embert, aki intézi, szervezi a dolgokat, hogy az emberek maradéktalanul jól érezzék magukat, mert az egyiptomi utazási iroda nem ismeri a magyar emberek elvárásait, igényeit, gondját, baját. Mi megoldottuk, más társaság nem biztos.

Ha érdekel valakit szívesen mesélek az útról, Egyiptomról.

2010. nov. 9. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/110 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Elégedett Utas!


Irigylem, hogy utazhatott a Níluson. Nekem ez nem sikerült! Én is nyerem egy "ingyen " utat. Még az sem zavart, hogy a repülőjegy ára és a fakultatív kirándulások az "ingyenes" hajóúttal együtt egy fillérrel sem voltak olcsóbban, mint más utazási irodák nílusi hajóutas ajánlatai. Egyértelmű volt, hogy az ingyenes út porhintés, csak egy kereskedelmi trükk. Úgy adódott, hogy én a Vörös tengernél tartózkodom hosszabb ideig, gondoltam, akkor nekem nincs szükséges repülőjegyre (amúgy is megvettem már, hogy ideutazhassak). A kereskedelmi bemutatón az előadó azt mondta, hogy nem kötelező a repülőjegyek megvenni, aki nem velük akar repülni, megteheti, a hajóút akkor is a rendelkezésére áll. Ezen felbuzdulva írtam a Beck Reisennek, hogy kérem az utalványt, az információt, mert szeretném megkapni a nyereményemet a nílusi hajóútra, de repülőjegyek nem kérek, mert amúgy is itt vagyok a közelben. A válasz: nem áll módjukban a kérésemet teljesíteni.Eszük ágában sincs nekik bármit is ingyen adni. Ez csak a szöveg, nagyon ügyesen csinálják, mert kevés ember, aki veszni hagy egy ingyenes utat, aztán a repülőjegyen, az ott kifizetendő egyéb költségeken ugyanúgy szert tesznek a bevételre, mint más irodák, akik nem hazudnak ingyen utat, hanem korrekt módon azt mondják: ez az út, ezekkel a szolgáltatásokkal ennyibe kerül. Na ezért egy szélhámos társaság a Beck Reisen. Tavaly már pénzbüntetést kaptak tisztességtelen üzleti magatartásért, remélem erre ebben az évben is sor kerül. Sőt: nem tudom, hogy miért hagynak egy ilyen szélhámos társaságot egyáltalán müködni?!!

2010. nov. 10. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!