Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Beck Reisen utazási iroda...

Beck Reisen utazási iroda felől tapasztalatok ( nyereményutak kategóriában )?

Figyelt kérdés
Szüleim most hívtak, hogy nyertek egy 4 személyes utat Törökországba. Felhívtam az irodát, ahol azt mondták, nem tudnak még felvilágosítást adni az úttal kapcsolatban, hívjam őket 3-4 hét múlva. Akkor kellene indulni, addigra már késő lenne az info. Nekem mindenesetre iszonyatosan bűzlik a dolog.
2009. febr. 23. 12:24
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/110 anonim válasza:
23%
2008-ban voltunk velük törökországban, és semmi gond nem volt!! mi is 200 ft kedvezményt kaptunk.
2010. ápr. 27. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/110 anonim válasza:
73%
Velük voltunk 2 éve nászúton Törökországban, az apósomék a sógorommal meg a fogadott lányommal pedig most jöttek vissza. Nagyon körülményesek, az biztos, meg mindig sántít valami, nagyon szkeptikusak voltunk az út előtt, de az utazás maga mindannyiunknak nagy élmény volt és nagyon kedvező áron! Ha már egyszer elindulsz, akkor minden ok. Mi is kaptunk erre a Nílusi útra papírt, nem tudom mi a csali, valamit biztos kell fizetni, de általában még így is nagyon kedvezményes az ár más irodákhoz hasonlóan és végülis egy nap 'termékbemutatót' mindenki kibír.
2010. máj. 28. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/110 anonim ***** válasza:
100%

Hát én meg vagyok lepve azon, ha valakinek kedvező tapasztalata van a Beck Reisennel. Én elmentem a mesenapra az nílusi hajóúttal kapcsolatban. Kész átverés show! A nyereményúthoz a repjegy 140ezer Ft/fő. A hajózáson és ellátáson kívül a nyeremény semmilyen programot nem tartalmaz. Csak csomagban vásárolhatod meg a fakultatív programokat 160 euróért, tehát ha látni is akarsz a hajón kívül valamit, akkor az egész már 190 ezret közelíti, és Kairóba el se juttok. Találtam viszont a neten olyan utazási irodát, ahol 180 ezerért szuper programokkal teli nílusi hajóút van, benne szállás Kairóban és Luxorban belépőkkel együtt. Ennyit a nyereményről.

Az előadáson egy csomó gagyit sóznak rá a résztvevőkre sokszázezer Ft-ért, és úgy állítják be, mintha ezeket is nyerted volna, ill. reklámajándékként kaptad, de a végén kiderül, hogy mégis fizetni kell. A naiv nyugdíjasok észre sem vették, és hatalmas csomagokkal mentek haza (porszívó, edények, vasaló, gyapjótakaró + prágai utazás dupla áron, mint amennyiért egyénileg ugyanezt meg lehet szervezni olyannak, aki beszél valamilyen nyelvet), csak utólag eszmélnek rá, hogy mennyi fizetésre vállaltak kötelezettséget. Ti semmit sem nyertek, csak a Bekc Reisen gazdagodik.

Ne dőljetek be, azt tanácsolom.

2010. máj. 29. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/110 anonim válasza:
100%
Anapokban értesitettek,hogy én is nyertem egy kétszemélyes nilusi luxusutat ,-teljes ellátással.Elmegyek a megbeszélésre,mert imádom kivédeni az átveréseket.Egyszer már voltunk a Hvar szigeten ingyenapartmanban-félpanzióval egy hetet-az bejött.Mindössze 3 órát kellett gyönyörködnünk a bemutatott apartmanokban.Az utazás persze egyéni volt.
2010. jún. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/110 anonim válasza:
100%
Szeretném,ha mi nyertes"nilusi hajósok"(állitólag ötszázan vagyunk)összejönnénk ezen a rovaton-tapasztalatcsere céljából ,még az aktuális indulási időpont előtt.Lehet,hogy olcsóbban tudnánk bérelni buszt,vagy netán repülőt.Aki megtud valami konkrétat,az jelentkezzen! Remélem a többiek nevében is kérhetem?
2010. jún. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/110 anonim ***** válasza:
100%

Én múlt héten kaptam egy levelet, hogy nyertem egy nílusi hajóutat. Picit bűzlik a dolog, gondoltam utána nézek, így találtam meg ezt a fórumot. Ami fura, hogy az iroda zárva volt, a telefon egyfolytában foglalt, a honlap fejlesztés alatt. Nem tudom mi tévő legyek. Vissza küldjem a papírt vagy ne? Segítsetek még részletesebb indokkal, ha tudtok!

Köszi!

2010. jún. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/110 A kérdező kommentje:

05-29 13:48 -as válaszoló írta le a frankót!

Dettó mi is így jártunk. Mind a Török, mind a Nílusi úttal!

2010. jún. 2. 18:04
 18/110 anonim válasza:
100%

Nagymamámék most bukják az előleget, pont ma voltunk náluk megnézni, hogy mit lehetne tenni. Ugyanis:

semmiféle hajóút nincs:)se repjegy ( amit állitólag ki kell fizetni de persze a szerződés a termékekre szól)

Ők beszéltek az utazási irodával ott senki nem tud semmiről,a Beck-nél meg nem is beszélnek velük, tagadnak, bunkók-lecsapják a telefont vagy fel se veszik.

Szerintem arra megy ki a dolog, h áltatnak a repjegyes sztorival, ugyanakkor a szerződésbe semmi ilyenről szó sincs és utána ott állsz a x pénzért megvett ezzel azzal amit máshol negyed annyiért megveszel.

Vigyázzatok vele :) Ha tehetitek ne ugorjatok bele.

máskülönben Ők is volták mér ezzel a céggel itt ott, soha semmi baj nem volt...egészed eddig. Most viszont több ismerős is bukja a dolgot, van aki nem csak az előleget.

Járt most valaki még így ?

2010. jún. 3. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/110 anonim ***** válasza:
100%
Én vagyok az, aki máj. 29-én leírtam a tapasztalataimat a "nyereményátadásról". Aki mindenáron nílusi hajóútra akar menni, nézzen körül az utazási irodák kínálatában, szerintem jobbat, olcsóbban lehet kapni mint a nyereményút repülőjegye a fakultatív programcsomaggal. De aki a Beck-kel akar utazni, és elmegy az "átadó" termékbemutató "kirándulásra", az óvatos legyen. Ne jelentkezzen semmilyen csábítónak tűnő reklámajándékra, ne írjon alá semmilyen szerződést és főleg előleget ne fizessen semmire, mert kemény pénzeket veszít. Pl. az eredeti áron állítólag 600eFt értékű csodaporszívót "már" 320ezer Ft-ért megkapod, mert ott nyertél 280ezer Ft-ot. Hasonlóan reklámajándékként az asztalodhoz visznek egy csomó "hatalmas értékű" terméket (amire valószínű egyébként nincs is szükséged, de ha ingyen adják?!), és a végén mégis 140ezer Ft-odba kerül. Szóval csak óvatosan, mert ott minden nagyon csábítóan hangzik, és van néhány beszervezett ember, aki elmeséli, hogy ő résztvett ilyen-olyan utakon a Beck-kel, fantasztikus volt, és neki már van minden ilyen csodaterméke, hát azok aztán tényleg kész csoda! Szerintem is csoda, hogy mindenki bedől.
2010. jún. 3. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/110 anonim válasza:
100%

Sziasztok!! Ez vicc, ahogy látom én is beszállhatok a Csapatba. A mai napon megkaptam az értesítést, hogy Nyerhetek Egyiptomba egy hajó utat. Egyből ide ültem a gép elé és nem is kellett sokat keresni, hogy találjak olyan embereket akik tudnak tapasztalatot mondani erről az egészről. Ez detto olyan, mint a Reader's Digest nyereményjátéka. 22 éves vagyok, de jó pár ilyen bemutatón voltam édesanyámmal, csak azért mert a fürdős kirándulások azok "jóók" voltak. Ott láttam, hogy mennyi embert betudnak és belehet csapni egy jól körítet storyval és egy jó előadóval. Érdekes, hogy mostanában egyre több olyan termékkel találkozok kint a boltokban potom pénzért, amit anno pár évvel ott reklámoztak igen borsos áron. Én is csak azt tudom mondani, hogy nézzetek utána nagyon is, és elsőőőre Senki se dőljön be nekik!!!

Ne, hogy úgy járjatok, hogy kimentek és jöhettek is vissza mert egy nagy humbuk az egész.

Üdv

2010. jún. 3. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!