Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Beck Reisen utazási iroda...

Beck Reisen utazási iroda felől tapasztalatok ( nyereményutak kategóriában )?

Figyelt kérdés
Szüleim most hívtak, hogy nyertek egy 4 személyes utat Törökországba. Felhívtam az irodát, ahol azt mondták, nem tudnak még felvilágosítást adni az úttal kapcsolatban, hívjam őket 3-4 hét múlva. Akkor kellene indulni, addigra már késő lenne az info. Nekem mindenesetre iszonyatosan bűzlik a dolog.
2009. febr. 23. 12:24
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/110 A kérdező kommentje:

NYITOK EGY ÚJ KÉRDÉST AZZAL, HOGY HÁNYAN VAGYUNK AKIK NÍLUSI HAJÓUTAT NYERTEK, NYERHETNEK.

SZERINTEM,TÖBB, MINT ÖTSZÁZ SIMÁN ÖSSZEJÖNNE. ÍRJATOK!

KÍVÁNCSI VAGYOK MENNYIEN VAGYUNK!

2010. jún. 3. 16:36
 22/110 anonim ***** válasza:
81%

Egyetértek a Kérdezővel, de sose tudhatod meg, hogy hányan vagyunk, mert ahogy én elnéztem az előadáson megjelenteket, a többség 60 és a halál közötti korosztály és azt se tudják, mi az az internet :)

A mi kirándulásunkon Mogyoródon kb. 50 ember vett részt, és azóta ahogy hallom naponta tartanak ilyen bemutatót. A tényleges cél nem is az egyiptomi út, hanem a sok bóvli rásózása az emberekre, a nílusi út csak a beetető

2010. jún. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/110 anonim válasza:
100%
Na most gondolkodhatom, kaptam jó és rossz észre vételt. Mit csináljak? Voltunk már mi is áru bemutatón, ahol "nyertünk" csak épp az egyik garnitúrát ki kellet volna fizetni. Ugyanis 2-t nyertünk.Most meg ez a Nílusi út. Csábít piszkosul, de az eddigi tapasztalat azt súgja, hogy NE! Ja és mi is nyertünk 35.000 Ft.-s 1éves tagsági díjat. S ez vajon mire jogosít minket? Ha van Valaki, segítsen ill. tanácsokat várok....
2010. jún. 3. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/110 anonim ***** válasza:
100%
Ennek a 35.000 Ft értékű tagság mibenlétéről az előadáson mélyen hallgattak. Valószínűleg a jövőben rendszeresen ostromolni fognak hasonló "szuper" ajánlatokkal és bemutatókkal, ami csak és kizárólag Neked jár, és iszonyú sokat "nyertél" vele
2010. jún. 4. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/110 anonim válasza:
98%

ne ! mert nincs semmiféle nílusi út, megveszed az ajándékokat, szerződést is ara kötnek veled, aztán se Nílus se hajóút. Lesz helyette porszívó paplan párna...

Nagyiékat is csábította, meg még jó pár ismerősüket....és hát most mind szívja a fogát....


De ha csábít és ki akarod próbálni bukni akarsz.... de annyiért amennyit itt kell fizetni nagyjából el lehet menni last minute úton is .

2010. jún. 4. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/110 anonim válasza:
96%

Taggyűlési jegyzőkönyv

Amely készült a BECK-REISEN Kft

(cg.:08-09-009847, adószám: 12711776-2-08, székhelye: 9028. Győr, Régi Veszprémi út 16.)

székhelyén 2010. május 20. napján megtartott taggyűlésén

Jelen vannak: Jens Beckhauser tulajdonos – ügyvezető

Beck-International s.r.o képviseletében Hana Humlova ügyvezető

Lenka Nosková ügyvezető

Napirendi pont:

1. 2009.évi mérleg és eredmény elfogadása

2. Döntés a 2009.évi eredmény felhasználásáról.

Lenka Nosková , mint a Kft ügyvezetője a taggyűlésen ismerteti a tagokkal a társaság

2009.évi mérleg és eredmény kimutatását.

1/ 2010. (V.20.) tgy.határozat:

1. Adózás előtti eredmény -127.355 e Ft

Adófizetési kötelezettség: 0 e Ft

Mérleg szerinti eredmény -127.355 e Ft

Mérleg főösszeg: 810.266 e Ft

Saját tőke: -42.267 e Ft

A társaság taggyűlése a 2009.évi mérleg és eredményadatokat egyhangúlag elfogadja.

2. A tagok úgy határoztak, hogy a 2009.évi adózott veszteséget -127.355 e Ft-ot a Kft

eredménytartalékba helyezi, osztalék kifizetésére nem kerül sor.

K.m.f

……………………………… ……………………………… …………………..

Jens Beckhauser Hana Humlová Lenka Nosková

Tulajdonos Beck International s.r.o ügyvezető

ügyvezető

2010. jún. 10. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/110 anonim válasza:
100%
Én is most kaptam meg a papírt hogy nyertem,és hát nem igazán hiszek ebben az ingyenes dologban!Hát szerintem én sem megyek el a nyeremény átadásra,mert nincs értelme!
2010. jún. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/110 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes a taggyűlési jegyzőkönyv. Szegény Beck Reisen veszteséges. Javaslom, gyűjtsünk neki, mert még adót sem tudnak fizetni, nemhogy osztalékot

Az APEH-nek az ilyen cégeket kellene talán megvizsgálnia

2010. jún. 11. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/110 anonim ***** válasza:
100%
Én is nyertem tőlük Nílusi hajóutat. 100%, hogy kamu, én a fogyasztóvédelemnél bejelentettem.
2010. jún. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/110 anonim ***** válasza:
100%
Nem az a baj hogy nincs nílusi hajóút. Az van, már a bemutató óta fel is hívtak hogy megyek-e. A baj az, hogy ez a nyereményútnak titulált út a repülőjeggyel és a programokkal (amik fakultatívak és csak csomagban vásárolhatók) drágább vagy közel azonos, mint más hagyományos utazási irodák által kompletten kínált hasonló vagy jobb szolgáltatásokat nyújtó utak árai. A másik átverés pedig az, hogy mindezt összekötik termékbemutatókkal, ahol megtévesztik a naív embereket, és ráveszik egy csomó bóvli megvásárlására horribilis összegekért. Ezt kell bejelenteni a Fogyasztóvédelmi Felügyelőségnek
2010. jún. 17. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!