Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Milyen evolúciós úton fejlődöt...

Milyen evolúciós úton fejlődött ki a DNS információja alapján történő fehérjeszintézis rendszere?

Figyelt kérdés
Mondjátok, hogy utolsó kreacionista vagyok, de én erre nem látok magyarázatot. De ha valaki ismer olyan oldalt/könyvet/bármit, ahol erre racionális, tudományos magyarázatot és egy elképzelhető modellt adnak, akkor nagyon megköszönném a tippeket/linkeket!

2015. júl. 23. 12:47
❮❮ ... 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 ... ❯❯
 441/631 Cerevisiae ***** válasza:
69%

"Semmi gond. Szídjatok csak nyugodtan, az én lelkem nyugodt, a tiétekért majd nektek kell számot adnotok"


De! Gond van! Pl. még mindig nem magyaráztad meg, hogy mi a bánatért nem alakulhat ki egy kutyának új szerve evolválással, úgy, hogy mellette a kutyának van kutyalelke.


Az sem magyaráztad meg, hogy mi a bánatért nem alakulhat ki a kutyának új szerve evolválással, úgy hogy a mennyekben közben ott trónol a Jóisten.


Azt sem magyaráztad meg, hogy mi a bánatért ne haragudna meg rád a Jóisten, amikor az általa teremtett világ szabályait tagadod meg!!!


A gond az, hogy én megismerem a Jóisten világát, és a Jóisten megengedte nekem, hogy megismerjem a világát és a működését, te meg azt TAGADOD, és ahelyett, hogy megismerni akarnád a világát, te a saját fantáziád szerint vagy csak hajlandó elfogadni az Ő létezését.


Szerintem TE EZÉRT ROHADT NAGY BAJBAN VAGY! Én nem! Én legfeljebb azért leszek popsin rúgva, mert hitetlen vagyok, de a te bűnöd ennél sokkal nagyobb, mert másnak hazudod az Istent, mint amilyen Ő valójában, és a nevében hazudozol, és tényeket tagadsz meg, és nem válaszolsz a kérdésekre sem, vagyis makacsul direkt értetlenkedsz is.


Ha én a pokolba kerülök, akkor tuti, hogy te is ott leszel, de egy bugyorral lejjebb... :D

2016. aug. 8. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 442/631 Cerevisiae ***** válasza:
100%

"A gyerekek hisznek. A szeretetben. Csak nem tudják megfogalmazni :)"


A gyerekek 18 hónapos korukig semmiről se tudnak, még magukról se, és nem szeretnek senkit és semmit, még magukat se, csak az ösztöneikből élnek. És még nagyon sok hónapnak kell eltelnie, ahogy fokozatosan kialakul bennük az, amit igazán mi önzetlen szeretetnek nevezhetünk.


Nem mellesleg a nagyobb gyerekek szeretete igencsak szelektív, és sokkal gonoszabbak és szókimondóbbak tudnak lenni egymás között egymással szemben, mint bármilyen felnőtt. Az igazán tudatos önzetlen szeretet kialakulásának esélye, szinte csak a felnőttkor küszöbéhez köthető.

2016. aug. 8. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 443/631 anonim ***** válasza:
90%

"A gyerekek hisznek. A szeretetben. Csak nem tudják megfogalmazni :)"

Hahahaha! Haver, hogy te csak térképen láttál gyereket az ezer százalék. :D Arról nem is beszélve, hogy a gyerekek sokminden egyéb dologban is hisznek az életük bizonyos szakaszában. De senki nem kéri számon rajtuk, hogy az a hit a valóságnek megfelelő legyen. A fals hiedelmeket előbb-utóbb kinövik. Ellenben egy felnőttől elvárható, hogy világképét a valósághoz igazítsa.

2016. aug. 8. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 444/631 Cerevisiae ***** válasza:
91%

"Az fel sem merült benned hogy az úszóhártyás lábú kutya is egy önálló faj, és nem átmeneti?"


Úgy érted, hogy genetikailag nem tud összejönni egy utód egy úszóhártyás kutya, meg mondjuk a német juhász között?


Nem merült fel bennem, mert tudom, hogy ilyeneknek vannak nemzőképes utódkutyái, tehát nem lehet két külön fajról beszélni.


De ha szerinted itt külön fajról van szó, akkor nem gond neked az, hogy állandóan arról papoltok, hogy nem jöhet létre új faj sem???


Az úszóhártyás kutyák, ha új fajok, akkor meg az van bizonyítva, hogy új faj jött létre néhány ezer éven belül. DE TI ENNEK A LEHETŐSÉGÉT IS TAGADJÁTOK! SŐT! EZT TAGADJÁTOK A LEGJOBBAN!!! Ráadásul ez a kutya úgy lett új faj, hogy lett neki egy új szerve is.


Vagy úgy képzeled, hogy a kutyák minden típusát is külön az Isten teremtette, és nem tenyésztve lettek? Mert azt gondolom tagadod, hogy a farkasból lettek a kutyák, bár nem tudom, hogy képzeled, hogy a Jóisten külön teremtett nekünk háziállatokat? A sertés sem a vaddisznóból lett??? A szarvasmarha sem az őstulokból???


Letagadhatod, mert ma már nincs egy ember se, aki ezt a saját szemével látta volna, és pl. az őstulok is már kihalt.


Na, hát akkor semmi akadálya annak, hogy mindent tagadj, ami nem egyeztethető össze a fantáziáddal...

2016. aug. 8. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 445/631 anonim ***** válasza:
58%

Alapvetően a gyerek amikor még semmit nem ismer,csak a szeretetre és törődésre vágyik.

Az, hogy később milyen hülyeségekben hisz, a felnőtteken múlik.

2016. aug. 8. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 446/631 Cerevisiae ***** válasza:
91%

"Haver, hogy te csak térképen láttál gyereket az ezer százalék"


Ez jóóóó... :DDD

2016. aug. 8. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 447/631 Cerevisiae ***** válasza:
91%

"Alapvetően a gyerek amikor még semmit nem ismer,csak a szeretetre és törődésre vágyik"


Ami csak lassan alakul ki. Alapvetően egy gyerek az égvilágon semmire se vágyik, mivel saját magáról se tud, hanem az ösztönei követelnek.

2016. aug. 8. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 448/631 anonim ***** válasza:
33%
Nekem is van három, és több mint 30 éve foglalkozom velük. És te?
2016. aug. 8. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 449/631 anonim ***** válasza:
100%
Kinek szántad a kérdést?
2016. aug. 8. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 450/631 Cerevisiae ***** válasza:
91%

"Nekem is van három, és több mint 30 éve foglalkozom velük."


És tudományosan tesztelted, hogy 18 hónapos korukig volt-e öntudatuk???


Nem teszteltél te semmit! Utána néztél, hogy az osztályban hány gyerek gonoszkodott a másikkal??? Csináltál tudományos igényű statisztikát???


Tisztességgel felneveltél gyerekeket, mint bárki más normális ember, és ha jól nevelted őket, akkor visszakaptál három szeretetreméltó és szülőtisztelő gyereket.


Utána néztél, hogy mi van akkor, ha ezeket a gyerekeket pl. terroristák nevelik??? Foglalkoztál te ezzel? Vagy egyszerűen a saját normális családod képéből kialakult benned egy minden alapot nélkülöző általános sztereotípia a világ összes gyerekeiről.


TE KOMOLYAN AZT HISZED, HOGY A TE NORMÁLIS, EMBERSZERETŐ VILÁGKÉPED SEMMIBEN SEM BEFOLYÁSOLTA A GYEREKEID embervoltát??? Azt hiszed, hogy ha egy vallási fanatikus bombarobbantó család nevelte volna fel őket, akkor is olyanok lettek volna, mint most???


Ilyen esetben a te gyerekeidről azon a tájékon nem készülhettek volna olyan fotók, ahol a 6 éves gyerek gyűlölettel teli arccal szorongatja a kezében a kalasnyikovot???

2016. aug. 8. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!