Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Hol tart a tudomány az időutaz...

Hol tart a tudomány az időutazás kérdésével? Lehetséges lenne már bárhová, csak pénz kérdése? Vagy csak elmélet még?

Figyelt kérdés

2012. aug. 26. 19:10
 121/147 anonim ***** válasza:
35%

tudod 120/ nem kívántam a beírásaidra reagálni, mert egy pimasz vita partner vagy, de kénytelen vagyok, mert te egy csak a "tudomány- szemellenzős" gondolkodású vagy. S a szemellenzős beírásaiddal belezavarsz abba, hogy mások, más oldalról is végig gondoljanak a természet működését, ne csak a tudományos meghatározásokat amelyek sok esetben nem többek mint teória egy fogalom amit maga a tudós talált ki amelyet matematikával igyekeztek igazolni, vagy épp az egyenletek számításához kellett.


Ilyen volt maga az idő fogalmának kitalálása is. Holott az időnek, nincs az óraszerkezettől független azonossága. Attól hogy kitalálták az idő fogalmát attól még nem változik meg a fizikai világ. Egy tárgyiasul eszköz amivel az órát mérjük, azzal bele avatkozhatunk a való világunk történéseibe, életünk aszerint élhetjük, egy azon helyen egy azon pillanatban, de a természet palettáján az idő, akkor is csak egy fogalom marad, mert nem létezik csak a Tér feszültség amely viszont, az adott objektum "energetikai érettségén" múlik. S mint természeti erő meghatározza az anyag létezését és pusztulását.


S ugyan ez történt a gravitáció meghatározásával is-- meghatároztak valamit azért, mert valami okból minden lefelé esik. De hogy mi ez az OK, arról fogalma sincs a tudósoknak! Úgy látszik Einstein és Eötvös Lóránt óta, nem született korunkban több intuícióval rendelkező ember csak egyetemi magolók

2014. febr. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 122/147 Srapnel ***** válasza:
100%

"Miért távolodik fokozatosan ha még oly keveset is a Hold a Földtől?-- ez magyarázható a Napunk növekedésével aktívabbá válásával-- de ugyan ez érvényes a múltra is - még szerencse, mert lehet hogy akkor a fejünkre esett volna a Hold ha nem ez a növekedés a jellemző a Napunkra."


Ráadásul a Nap igen okosan csinálja azt, amit csinál, mivel a Hold a Földtől távolodik és nem a Naptól, tehát a Nap nagyon ravasz, de most rajtakaptam: csak akkor tolja a Holdat, hogy úgy nézzen ki, mintha a Föld tolná elfelé!


"miképp történhet meg, hogy amikor éjszakai, föld-árnyékos oldalra kerül még se pottyan reánk? Azt pedig a Napszél nem engedi ami nem csak távol tartja a Holdat tőlünk, de a magnetoszféránkat is megnyújtja amely hatással lehet a Holdra is."


Az hagyján, de mivel a Hold az árnyékos oldalon van, a Nap meg még így is taszítja, hogy ne pottyanjon az alvó emberek fejére, ez csak egy dolgot jelenthet: hogy a napszél érintetlenül átmegy a Földön! A Nap azonban ismét ravasz! Mert ha a Földön átmegy a napszél, akkor a Holdon is! De akkor hogy nyomja arrébb?


"tehát ezért gondolom azt hogy csak a felszínét ért sugárözön energetikája az ami nem engedte az űrhajósokat kirepülni a semmibe- de a súly egyformasága is ezt igazolja hogy nincs saját gravitációs energiája."


A Nap természetesen végtelenül ravasz ismét! Hiszen most meg úgy nyomja a tollat és kalapácsot el magától, hogy úgy tűnjön, mintha a Hold felé esnek!


"de a holdon óvatosan kellett lépniük így is csak szökdécseltek szinte alig ért a lábuk talajt"


Nyilván, hiszen a Nap ugyan végtelenül ravasz, de sajnos nem elég ügyes! Mert azt a hatalmas Holdat a helyén tartja az ügyesen adagolt sugárzással, de a könnyű kis űrhajósokat nem tudná, azok sima szögdécseléssel eltávoznának a Holdról.

2014. febr. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 123/147 anonim ***** válasza:
0%

A Holdnak van a tömegéből, forgásából adódó röpítő ereje.


Az hogy a Nap esetleg vonzza, csak a Föld nem engedi el magától, az hipotézis.


De nem a légkör az ami meghatározza valaminek a súlyát ahogy te írtad, hanem a gravitáció-- ha csökken a gravitáció, csökken a súly, ha nincs gravitáció a súly értelmét veszti.


A gravitációra mint energiára azért nem gondolt eddig senki, mert eleve a Föld energetikájának meghatározásához rosszul kezdtek hozzá.

Kialakult a magnetoszférája a földnek idáig jutott a tudomány-- de honnan is és miképp? -- hasonlítható a mágneshez... hogy kizáródott egyik Sarkon és visszatért a másik Sarkon... akkor viszont a Föld Magja csak is Vas lehet.. és ezzel be is fejezték a spekulációjukat és ezt tanítják megállás nélkül-- IGAZ lenne? Egy frászt!


Teljesen más elven működik egy vasmágnes és teljesen más törvények szerint keletkezik egy bolygó körül mágneses burok-- de nem csupán mágneses erőt sugároz, mint gondolják hanem bizony nagy taszító ereje is van!


De mivel ezt nem jól határozták meg, így fel se merülhetett az hogy akkor hol van a másik pólusa az Energiának amely a Földben keletkezett felbomlásának köszönhetően--- A FEKETE energia ami az anyagában áramlik!!


Különben se Vas a MAG, és nem ér el a Magig az izzó láva tömege se, hanem körülötte nagyon széles üres-Tér is található, ami azt igazolta számomra, hogy a Földünk valamikor sokkal kisebb volt, a mai R (sugár)szélességének csak a fele R/2 volt akkor.


A Földünk életének utolsó élet-szakaszát éli aztán kiég mint a Vénusz és összeesik.

2014. febr. 20. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 124/147 anonim ***** válasza:
0%

Srapnel jól viccelődsz a Nappal- nem is olyan vicces...! A Nap bizonyos sugarai igy a gamma sugarak is sajnos áthatolnak és siettetik a föld anyagának pusztulását.


ez mondjuk nem vicc ízű- "De akkor hogy nyomja arrébb?


Azt válaszoltam, hogy a Napszél a Föld magnetoszférát nyújtja meg és ez van hatással a Holdra is.

2014. febr. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 125/147 anonim ***** válasza:
100%
ez komolyan fogyatékos...
2014. febr. 20. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 126/147 anonim ***** válasza:
0%
125/ Te vagy egy begyepesedett agyú kölyök.
2014. febr. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 127/147 anonim ***** válasza:
0%

125/ ezt ajánlom figyelmedbe én se régen tudtam meg, hogy valamikor előttem is élt olyan ember aki látta" a Földünket belül- csak ő szebben fogalmazott mint én.

XIII. Smaragdtábla


Élet és Halál kulcsai


Mélyen a föld közepén van a virág

a Szellem forrása, mely megköt minden alakzatot.

Mert tudd, hogy a föld testben él

mint ahogy te is saját alakodban lakozol.

Az élet virága olyan mint Szellemed helye

és a földön keresztül áramlik éppúgy mint a tied saját alakodban;

A földnek és gyermekeinek saját életéből

ad, megújítva a szellemet testről testre.

A Szellem testedet alakítja,

formálja és körvonalazza.


Tudd meg, hogy alakod kettős,

a kettő között egyensúly áll fenn, míg alakod állandó.

Tudd, hogy mikor a halál hozzád közel, egyensúlyod megbomlott.

Csak azért jön a kaszás,

mert az egyik pólus elveszett.


Tudd, hogy az Amenti éltet adó titka

a pólusok egyensúlyba hozásában áll.

Minden létezőnek alak és élet adatott.

Mert pólusaiban a Szellem él.


Nem látod, hogy a föld szíve a kiegyensúlyozója

mindennek mi rajta létezett és létezik?

Szellemed forrása a Föld szívéből jön,

mert alakodban egy vagy vele.


Ha megtanultad magad egyensúlyban tartani,

a föld egyensúlyával leszel egy.

Létezel majd míg a föld létezik, alakot csak vele együtt váltasz:

a halál karma nem jön érted csak mikor a földért.

Alakod addig érintetlen marad,

míg minden forma elmúlik.

***

2014. febr. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 128/147 anonim ***** válasza:
#126: Kikiabált a luk a gödörből...
2014. febr. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 129/147 anonim ***** válasza:
100%
Szép kis vers, de a valósághoz köze nincs. Ennyi erővel a gyürük urát is olvasgathatnám.. Te meg menjé' átfele az Ezotériába, az a neked való, nem a Tudomány..
2014. febr. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 130/147 anonim ***** válasza:
0%

Az ezo az összekeveri a vallást a tudománnyal és a szkeptikus hiedelmekkel.


Én viszont nem vagyok se vallásos se szkeptikusokra jellemző gondolkodású. Mindenből csak azt fogadom el lezártnak, ami valóban befejezett.

az előbbi verset valamikor időszámítás kezdetén fogalmazták annyi ismerettel amennyit a megtapasztaltakból az akkori tudással megérzett megértett.


Kiakadtatok amikor azt írtam Térfeszültség holott az a két pólusú energiák ezt teremtik meg. A megrögzött" egy irányú, de egymást is keresztező mozgásukkal. Amelyek törvényszerűen mindig azonos irányba mozognak, azonos irányba mozdítva mindent.


szerintetek mi történne ha az energiák, vagy részecskék megfordulnának és ellenkező irányt vennének fel?


Annak idején még a 70-es évek végén amikor először dobták piacra a Sylva-féle halandzsát, akkor ezt az energiáknak a visszafelé haladásának hatását is megfigyeltem az élő agyban mit művel. Amikor ez a süket jenki azt tanítja számolj visszafelé 100 ig vagy még tovább, akkor bizony az agy energia áramlásának irányába avatkozik bele. Aminek a következménye az EEG -nél az agy sejtek elektromosságának és mozgásának veszélyes lelassulása és akadozása lett! Ami azt jelenti, hogy a test-haláláig lehetne visszaszámolni!!


ez ejtett mindjárt gondolkodóba akkor-- mert ilyen a természetem mindent kivetitek egy másik hasonló fizikai működésre -


Mi lenne akkor, ha a ma létező tér-energiák mozgása ellenkező irányra váltana? a testben és a bolygók esetében is? A múlt lenne a jövő és a jövő a múlt?


Tudjátok az a baj hogy a legtöbb ember átloholja vagy átgürcöli az életét, és kevés ideje marad a megtanultakon kívül is gondolkodni- ha csak nem erre specializálódott az elméje. A képzelet a fantázia a teóriák, mind fontosak ahhoz hogy a világ okosai" ne tudjanak a "falhoz állítani"

mint ahogy tették a múltban és teszik a jelenben is. Te és Ti, a számukra csak egy SENKI vagy, egy a sok milliárd feleslegesből!


ezért figyeltem oda mindenre és nem hiszek még az úristennek se, mert életem során, a valóságból kilépve, iszonyú gazemberségeket láttam. Tehát semmit nem fogadok el első-kézből amíg át nem rágtam!

2014. febr. 22. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!