Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Szerintetek élhetnek köztünk...

Szerintetek élhetnek köztünk időutazók?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy feltalálják pl 100 év múlva az időutazást, és aki visszajön nem változtathatja meg a múltat, de figyelni akarja, és köztünk él. Lehet akár a szomszéd is...

2012. aug. 1. 18:34
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Szerintem nem.
2012. aug. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem valószínű. Azzal, hogy itt élne, már meg is változtatta volna a múltat.
2012. aug. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Valamikor olvastam egy kisregényt, amiben egy időutazó visszament Jézus korát tanulmányozni. Aztán a dolgok úgy alakultak, hogy ő maga lett Jézus. Tehát ez esetben az változtatta volna meg a múltat, ha nem megy vissza. Ha csak egyféle múlt létezhet, akkor mindenképpen vissza kellett mennie.
2012. aug. 1. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Ja, ilyen a Terminátor egyben is volt.
2012. aug. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem a régi osztályfőnököm marslakó, ha érdekel.
2012. aug. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Szerintem nem élnek, és nem is fognak soha. Ha majd feltalálják egyszer az időgépet amivel vissza lehet jönni, akkor már most is létezne, és mindíg is létezett volna. De mivel most sincs, így nem is lesz soha.
2012. aug. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
miért? időgéppel elvileg vissza lehet menni a dinoszauruszok koráig nem?
2012. aug. 1. 21:17
 8/17 anonim ***** válasza:
#3 Az elveszett Jézus videó nyomában. Én csak a filmet néztem, de tetszett.
2012. aug. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Laciii, láttam azt a filmet is, de nem ugyanaz a történet, csak hasonló. Tényleg jó volt. Én Michael Moorcock: Íme az ember c. írására gondoltam. Nem az alapján készült a film, de nem csodálkoznék, ha a film készítőit az inspirálta volna. :)
2012. aug. 1. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Na jóvan, a marslakós gyerek 100%-ot kapott, ez nem az ezotéria témakör reptoidológusoknak, hanem a tudományok kategória. Olvasgassatok a tachyonokról, stb. Még olyan elismert szaktekintélyek sem vonják kétségbe az időutazás, dimenziók közötti átjárás lehetőségét, mint Lukács Béla fizikus. Ő egy szimpatikus fazon, mert semmit nem utasít el zsigerből, hogy ez hülyeség. A [link] oldalon fent van egy régebbi könyve, az "Utazások térben, időben, és téridőben" című, érdemes elolvasni. Remekül bemutatja, hogy milyen, mikor egy tudós nem háttal áll mindennek, ami nem tetszik neki, hanem megpróbál magyarázatot találni. Ha pedig nem talál, akkor sem fölényeskedő, lekezelő módon válaszol.
2012. aug. 2. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!