Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért kell barátnő/barát...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell barátnő/barát tiniként/fiatalként? Miért ilyen lényeges ez fiatalként?

Figyelt kérdés
Én fiú vagyok és nekem abszolút nem kell barátnő! Teljesen felesleges szerintem. Miért tekintenek úgy erre, mintha valami létszükséglet lenne? Én élem boldogan az életem és nem akarok túl hamar felnőni, ha egyszer még nincs itt az ideje. Szerintem nevetséges és rossz dolog, ha egy 14-16 körüli fiú, meg lány összebújik, csókolózik, meg ölelkezik. Miért van szükség erre? Jó persze... néha én is szeretném, ha lenne valakim, aki szeret, de utána rádöbbenek, hogy ennyi idősen vannak sokkal fontosabb dolgok is az életben és a fiatalkorban, mint ezeket elsietni és ezekkel foglalkozni. Nekem sem volt még soha sem barátnőm, most még nem is szeretnék, ennyire fiatal tiniként. Az szerintem különösen röhejes, amikor egy tini vagy egy fiatal ezért szomorú, mert nincs párja. Szerintem semmit nem kell elsietni, mindenki ráér még ezzel foglalkozni, pláne úgy, hogy fiatalként még nagyon korai rengetegszer ez is! Fel kell nőni egy párkapcsolathoz. A lényeges dolgokkal kell foglalkozni ennyi idősen. Nem kell párkapcsolat. Miért lényeges ez? Nem annyira lényeges ez... Nem ad semmit ennyi idősen még az élethez. Nekem sem lesz barátnőm felnőtt koromig, ami 20 évesként kezdődik. Sokak kivállóan életben maradtak, úgy, hogy csak 20 évesen koruk körül lett pár kapcsolatuk.

2020. okt. 24. 23:40
 71/94 Savlekotő ***** válasza:
100%
Nem fogod fel ugye hogy nem clonok robotok vagyunk mindenkinek egyéni hogy mikor mit tapasztal mire szakít időt mit tart fontosnak hogy éli a saját életét. Te a haveroktól is elvennéd a választás jogát mert téged kutya se akar.. 20 éves korodra max te pc n fogsz játszani a haverok meg már rég máshol fognak tartani fejben is,a 20 éves lányok meg lepattintják a hozzád hasonló megrekedteket,ha meg később se jön össze vagy aszexuális vagy vagy anyuval jobban érzed magad,maradj egyedül. de ne várd el hogy mindenki szakítson 20 30 évesen is mert neked akkor sincs és csak a düh irányít hogy másnak meg van..
2020. nov. 8. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/94 anonim ***** válasza:
100%

És mi van, ha nekem vannak érzéseim, amiket nem tudok elnyomni?

Ne is fejezzem ki őket az adott személy felé, mert még nem vagyok 20 éves, csak 18?🙃

Melyik univerzumban élsz te? 😂😪

2020. nov. 8. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/94 A kérdező kommentje:
De miért kell tiniként párkapcsolat?? Semmiért... Felesleges ennyi idősen a lányokkal/fiúkkal foglalkozni. Nekem sincsen, ezért nem is kell. Láttam már szép lányokat sokszor, viszont nem mertem odamenni hozzájuk, mert tudtam, hogy nagyon korai lenne még és különben is teljesen felesleges.
2020. nov. 8. 16:04
 74/94 Savlekotő ***** válasza:
100%
20 évesen se fog sz merni de ettől még a normális 20 éves nem dobja ki a párját fel nem fogod ugye,autista vagy ?
2020. nov. 8. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/94 anonim ***** válasza:
100%

"Nekem sincsen, ezért nem is kell"


Szerintem pszichiáterhez kellene menned. Nem gondolod?

2020. nov. 8. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/94 anonim ***** válasza:
100%

Ide is beírom, mert az előző kérdésnél tökéletesen megszakította a beszélgetést, és a kérdező azóta sem válaszolt rá, szóval talán itt is véget vet a végtelen ctrl+c ctrl+v áradatnak arról, hogy ez még nem erről szól...:


Igazából ahhoz képest, hogyan indult ez az egész, a végére egészen szépen kibontakozott, mi a problémád. Habár érveket és indokokat nem tudtál többet mondani, mint hogy "korai", és ennek az időszaknak a "szülőkről és tanulásról kell szólnia", először jött az, hogy nincsenek is lány barátaid, mert olyan nincs, aztán hogy nem is közelítesz lányokhoz, és végül hogy nem MERSZ lányokhoz odamenni. Az, hogy te így gondolod, szerintem egy értelmesebb, műveltebb lány szemszögéből nézve nevetséges, mert úgy beszélsz a témáról, mint 60-70 évvel ezelőtt. Nem azt akarom mondani, hogy nem lehet saját véleményed, de ha van, és ráadásul ezt megpróbálod ráhúzni egy egész korcsoportra, akkor már legyen más véleményed a szüleidén kívül, mert az nem a te véleményed. Az, hogy te nem mersz lányokhoz közeledni, és ezért kellemetlenül érzed magad, és mindenki másnak is megpróbálod ezért bemagyarázni, hogy ne legyen kapcsolata, nem egy vélemény, egyszerűen szánalmas. Tudod az ilyen embereknek akkor se lesz kapcsolatuk, ha "már elég idősek" lesznek, mert akkor ugyanúgy a szüleid háta mögé fogsz bújni, és 30 évesen még otthon élsz majd. Ha lesz is barátnőd, akkor ő lesz a hittantanárnő a vidéki általános iskolából, hátára terített kötött kardigánnal, akivel majd lesz egy házasság nyolc gyerekkel, de bármiféle szenvedély vagy szerelem nélkül. Mert neked nem az a problémád, hogy túl fiatal vagy bármihez, hanem a személyiséged a problémád, és mivel ezt valahol mélyen érzed, és szégyenled is, ahelyett hogy te változnál, a világot akarod megváltoztatni. Nem bántásból mondom, eszemben sincs, nekem sincs kapcsolatom, de én legalább ezt nem akarom másokra kivetíteni, mert tudom hogy az én elcseszett személyiségem az oka. Kész, ez ennyi ez a történet. Ha zavar, majd változtatok rajta. Te viszont gondolkodj el rajta, ha ennyire frusztrált vagy amiatt, hogy nincs barátnőd, hogy érdemes lenne végre nem a szüleid kisállataként viselkedni, hanem gondolkodni, a SAJÁT fejeddel. Remélem legalább megfontolod és átgondolod, mielőtt visszaválaszolod, hogy "én ezt értem, de még akkor is fiatal vagyok hozzá", és "ez a kor nem a lányokról, hanem a tanulásról szól". Semmi személyes, nincs veled bajom, legalább helyesen írni tudsz, de nagyon kérlek, ne hajtsd ugyanazt a hülyeséget, mert ez a vita így már csak nem is érdekes...

2020. nov. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/94 A kérdező kommentje:
Nekem nem kell barátnő, mert nem merek szerezni, mert korainak és feleslegesnek gondolom. Miért is kellene?? Ráérek még ezzel foglalkozni később. Én csak másnak kifejtem a véleményem másoknak. Én úgysem fogok barátnőt szerezni, minimum 18 éves koromig, mert az után 20 körül már nem korai.
2020. nov. 8. 19:15
 78/94 Savlekotő ***** válasza:

Anyukád fog szerezni max,bár tuti a családi háttér miatt vagy 16 évesen ilyen visszamaradott ha te nem szereted a csokit vagy nem eheted meg,más se ehesse.. A haverok tojnak a véleményedre és csajoznak nem veled vannak ezen a szinten,ők is elkopnak. Aspergeres vagy?

20 25 évesen majd itt fogsz sirni h hogy kell csajt szerezni mert mind lepattint két szó után..

2020. nov. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/94 A kérdező kommentje:
A családom mindig is megengedte nekem, én önkéntesen gondolom így. Én nem akarok barátnőt még...
2020. nov. 8. 19:25
 80/94 Savlekotő ***** válasza:
100%

Akkor miért kéne mindenkinek a te egyéni döntésed miatt cölibátust fogadni,mondom ha te utálod a csokit én se ehetek mert te utálod,menj orvoshoz,mert a világ nem így működik,és ha nem zavarna mélyen nem rugóznál

ezen,és nem vetne szét a düh hogy mások mernek szerezni,és a nem merek szerezni nem fontos haszontalan sablon szöveg darálása mutatja mi a valódi gond a saját kudarcodért nem kell hogy mindenki lovat szopjon..

2020. nov. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!