Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért kell barátnő/barát...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell barátnő/barát tiniként/fiatalként? Miért ilyen lényeges ez fiatalként?

Figyelt kérdés
Én fiú vagyok és nekem abszolút nem kell barátnő! Teljesen felesleges szerintem. Miért tekintenek úgy erre, mintha valami létszükséglet lenne? Én élem boldogan az életem és nem akarok túl hamar felnőni, ha egyszer még nincs itt az ideje. Szerintem nevetséges és rossz dolog, ha egy 14-16 körüli fiú, meg lány összebújik, csókolózik, meg ölelkezik. Miért van szükség erre? Jó persze... néha én is szeretném, ha lenne valakim, aki szeret, de utána rádöbbenek, hogy ennyi idősen vannak sokkal fontosabb dolgok is az életben és a fiatalkorban, mint ezeket elsietni és ezekkel foglalkozni. Nekem sem volt még soha sem barátnőm, most még nem is szeretnék, ennyire fiatal tiniként. Az szerintem különösen röhejes, amikor egy tini vagy egy fiatal ezért szomorú, mert nincs párja. Szerintem semmit nem kell elsietni, mindenki ráér még ezzel foglalkozni, pláne úgy, hogy fiatalként még nagyon korai rengetegszer ez is! Fel kell nőni egy párkapcsolathoz. A lényeges dolgokkal kell foglalkozni ennyi idősen. Nem kell párkapcsolat. Miért lényeges ez? Nem annyira lényeges ez... Nem ad semmit ennyi idősen még az élethez. Nekem sem lesz barátnőm felnőtt koromig, ami 20 évesként kezdődik. Sokak kivállóan életben maradtak, úgy, hogy csak 20 évesen koruk körül lett pár kapcsolatuk.

2020. okt. 24. 23:40
 41/94 A kérdező kommentje:
Én is fiatal fiú vagyok.
2020. okt. 26. 23:16
 42/94 anonim ***** válasza:
75%
Akkor ok zoomer
2020. okt. 26. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/94 anonim ***** válasza:
81%
Elkeserető ez a "fiatalember", aki ezt a kérdést kiírta. Nem tudom, miért él abban a hitben, hogy mindenkit rá kell vennie arra, hogy azt gondolja, amit ő gondol, de az, hogy még vitatkozni sem tud rendesen, hanem ugyanazt az egy mondatot ismételgeti, ami még érvnek is gyenge, nem tudom, hogy nevetséges, vagy elkeserítő.
2020. okt. 27. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/94 anonim ***** válasza:
95%
Én pl egyetértek, nekem sincs szükségem semmilyen kapcsolatra, de figyelj ezzel tényleg nem vagy népszerű, szóval ne nagyon reklámozd. Egyébként is kit érdekel, hogy xy most kapcsolatfüggő vagy teljesen elszigeteli magát az ilyenektől? Az ilyen kérdések sem kérdések, csak vélemény kinyilatkoztatások, amik csak hergelnek. Mindenki úgy élje az életét ahogy jónak látja ennyike...
2020. okt. 29. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/94 anonim ***** válasza:
84%

Kedves Kérdező! Most én teszek fel egy kérdést! Voltál már szerelmes? Érezted már azt az ellenálhatatlan és megmagyarázhatatlan vonzódást, ami olyan kellemes, ha nem nyomod el magadban? Nem azt mondom, hogy létszükséglet a párkapcsolat ennyi idősen. De beláthatod, hogy nem mindig hülyeség. Tényleg vannak olyan tinédzserek, akiknek csak azért kell ilyen fajta kapcsolat, hogy legyen. De ez nem mindig így van. Ha elkap a szerelem, és ráadásul viszonzott, miért kéne ellenálni neki? És ha ez így van, nem fogja befolyásolni a tanulmányaidat. Tudod mikor fogja? Ha elnyomod. Ha megtagadod magadtól. Gyötörni, kínozni fog, nem fog hagyni koncentrálni.


Egyébként azt sem lehet mondani, hogy: "Jó,de azért sincs értelme, mert úgy sem lesz belőle semmi hosszútávú. Éretlenek vagyunk hozzá." Tudod, mit mondok erre? Anyám és apám 16 évesek voltak, amikor először találkoztak. Most 47 évesek. Azóta is együtt élnek. És soha egyetlen percre sem gondolták azt, hogy nem jól döntöttek.

2020. okt. 30. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/94 A kérdező kommentje:
Nem fog gyötörni, nem kell vele foglalkozni! Már láttam többször is szép lányokat, de nem mertem hozzájuk odamenni, mert tudtam jól hogy korai még. Felesleges, nem látom miért is lenne jó...
2020. nov. 1. 16:10
 47/94 A kérdező kommentje:
Pl. nekem sincs, ezért nem is kell.
2020. nov. 1. 16:15
 48/94 Savlekotő ***** válasza:
82%
Majd 30 évesen ne erőszakolj meg senkit mert még szűz vagy és másképp nem tudsz nőt szerezni.
2020. nov. 5. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/94 anonim ***** válasza:
91%

#45 vagyok

#Kérdező #46-os megjegyzésére

Azt hiszem, rájöttem valamire. Te nem önmagadat akarod meggyőzni, hanem minket. Lehet, hogy nem is érdekel, hogy mit mondunk. Írtam valamit, de nem gondolkoztál el rajta mélyebben, csak tagadsz. Tagadsz, tagadsz, tagadsz. Nem próbálod megérteni, amit mondunk. Győzködsz minket, de a mi véleményünk nem érdekel.


"Nem fog gyötörni, nem kell vele foglalkozni!"


Nem, nem voltál szerelmes. Van, hogy meglátok egy fiút, aki tetszik, de nem leszek belé szerelmes. De van az, amitől nem tudsz aludni, figyelni, semmire. Csak rajta jár az eszed. Ez gyötörni fog. Nem túlzok. De te, ahogy látom, ezt még nem érezhetted. Olyankor kikapcsol a racionális éned.

2020. nov. 7. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/94 A kérdező kommentje:
Én láttam többször is szép lányokat, de nem mertem hozzájuk odamenni, mert tudtam, hogy korai lenne még és felesleges is lenne. Ennyi. Én nem győzködni akarok, csak kifejtem a véleményem és reagálok a válaszokra.
2020. nov. 7. 16:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!