Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » 16 éves fiú vagyok, ma tudtam...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 éves fiú vagyok, ma tudtam meg, hogy megcsalt a barátnőm.. 1 és fél évig voltunk együtt. Többi lent?

Figyelt kérdés
Ma reggel mondta el, nem bírta tovább titkolni. 1 és fél évig jártunk. Ma már új barátja van, az akivel megcsalt engem. Egyszerűen nem bírom feldolgozni, véget akarok vetni az életemnek. 2 barátom táplál lelkileg, de már ők sem tudnak velem mit csinálni. Én úgy képzeltem el ezt a kapcsolatot, hogy nagyon komoly lesz, ő volt az akit feleségül akartam venni, vele képzeltem el az életem és vele akartam leélni az életem. Mindent megadtam neki amit tudtam. Egy osztályba járunk, folyton arra gondolok, hogy más fiúval fogom látni csókolózni. Egy elég kis faluban élünk, ide járunk suliba, szóval sajnos ez így lesz. (Magyarország) Egyszerűen nem tudok már mit csinálni.. Legszívesebben meghalnék. Beszélek vele néha-néha, viszont akkor mindig lekoptat a jelenlegi barátja. Valaki tudna segíteni nekem? Kérlek szépen mondjatok valamit, megőrülök...

2020. okt. 10. 12:52
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
17%
Ilyen ez...
2020. okt. 10. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos ismerős a sztori...

Idővel jobb lesz.

Az nem baj, ha nem maradtok barátok, sőt könnyebb, ha annyira keveset beszélsz vele, amennyire csak lehet. Bennem csak sokkal tovább éltette a reményt az, hogy rendes maradt velem a szakítás után a volt párom...

Az eleje tényleg nagyon rossz, de próbálj meg a barátaiddal csinálni valamit, hogy minél kevésbé gondolj erre. És később tényleg jobb lesz.

Kitartás!

2020. okt. 10. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
16 évesen még előtted az élet, fogsz találni mást, akit megérdemelsz. Engedd el, nem éri meg siránkozni utána.
2020. okt. 10. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
92%
Próbálj meg ne gondolni rá, minél jobban elkerülni őt, hogy elfelejtsd. Ha folyton rá gondolsz, úgy nem fog menni. Sajnálom, hogy így alakult.
2020. okt. 10. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Most pedig rámírt, hogy nagyon hiányzok neki, és bocsássak meg neki..
2020. okt. 10. 13:27
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Mivel még mindig szereted, gondolom szívesen megbocsátanál neki, de ne tedd. Ha ma reggel mondta el, és ma már együtt is van azzal a másik sráccal... Hát ehhez én nem fűznék nagy reményeket. Valószínű ejtette a másik srác, vagy hasonló, és most visszakönyörögné magát, hogy ne legyen egyedül.

Nagyon friss ez a dolog, persze, hogy nagyon ki vagy bukva, de idővel jobb lesz.

2020. okt. 10. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem véletlen hangoztatják sokan, hogy:"házi nyúlra nem lövünk". Persze tudom kívülállóként mindig okos az ember és a szerelemnek nehéz parancsolni. Így, hogy osztálytársad sajnos nehéz lesz, de én mindenképp igyekeznék minimalizálni vele a kommunikációt (leginkább köszöszönés szintjéig). Próbáld meg valamivel (sorozat, könyv, hobbi) elterelni a figyelmed és egy idő után jobb lesz. Azt meg ne engedd, hogyvisszasírja magát. Egye meg amit magának főzőtt, ha már ilyen gerinctelen volt.
2020. okt. 10. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem szabad megbocsátani neki, mert bátran megcsal majd újra, ha tudja, hogy egy bocsánatkéréssel el tudja intézni.


Ami viszont a legfontosabb, az a hiánypótlás. Ne roskadj magadba, hanem helyette csinálj magadnak programokat, játssz, TV-zz stb. Ne is hallgass szomorú zenéket, mert úgy fog eltűnni az életkedved, mint egy alkoholista fizetése.

2020. okt. 10. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek. Sajnos lehet hülye voltam, és leírtam, hogy utálom, és, hogy bárcsak soha nem ismertem volna meg és most ő is rosszul érzi magát. Nem vagyok olyan ember, hogy másokat tegyek tönkre, és most ez miatt is idegesítem csak magam.
2020. okt. 10. 20:10
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Maximum ő tett tönkre téged, nem pedig te őt.

Ettől függetlenül él az, amit a 8. válaszban leírtam.

2020. okt. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!