Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » 16 éves fiú vagyok, ma tudtam...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 éves fiú vagyok, ma tudtam meg, hogy megcsalt a barátnőm.. 1 és fél évig voltunk együtt. Többi lent?

Figyelt kérdés
Ma reggel mondta el, nem bírta tovább titkolni. 1 és fél évig jártunk. Ma már új barátja van, az akivel megcsalt engem. Egyszerűen nem bírom feldolgozni, véget akarok vetni az életemnek. 2 barátom táplál lelkileg, de már ők sem tudnak velem mit csinálni. Én úgy képzeltem el ezt a kapcsolatot, hogy nagyon komoly lesz, ő volt az akit feleségül akartam venni, vele képzeltem el az életem és vele akartam leélni az életem. Mindent megadtam neki amit tudtam. Egy osztályba járunk, folyton arra gondolok, hogy más fiúval fogom látni csókolózni. Egy elég kis faluban élünk, ide járunk suliba, szóval sajnos ez így lesz. (Magyarország) Egyszerűen nem tudok már mit csinálni.. Legszívesebben meghalnék. Beszélek vele néha-néha, viszont akkor mindig lekoptat a jelenlegi barátja. Valaki tudna segíteni nekem? Kérlek szépen mondjatok valamit, megőrülök...

2020. okt. 10. 12:52
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Véget akarsz vetni az életednek? Szerintem beszélj pszichológussal, vagy hívd a lelkisegélyt. 16 évesen még fiatal vagy ahhoz, hogy egy ilyen "apróság" miatt véget vess az egésznek. Gondolj bele abba, hogy már 16 évet leéltél, és ha hiszünk a reinkarnációban, akkor most nulláról kéne kezdened az egészet. Ha nem hiszünk benne, akkor meg eljátszottad egyetlen esélyedet, egy tinikori szerelmi bánat miatt. Szerintem ne tedd.
2020. okt. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 kombika ***** válasza:
100%
Ez mindenkivel előfordul ennyi idősen. Túl fogod élni. És lesz egy nála sokkal szuperebb feleséged, aki igazán meg fog érdemelni téged. Ez a lány nem érdemelt meg téged. Ennyi. Szard le, még ha nehéz is.
2020. okt. 14. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
100%
Hidd el sok pofon ér még téged az életben...amit tanácsolok neked az hogy minden kommunikációt hagyj vele abba tilsd le mindenhonnan..és hidd el aki megcsalt egyszer téged az másodszorra és harmadszorra is megfog mert egy gerinctelen féreg....és nyugi az idő minden sebet be gyógyit és ezt tényleg igy van.
2020. okt. 15. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Szerintem a megcsalas nem egy megbocsathato dolog. Gondolj bele, hs egyszer megcsalt, maskor is megteszi. Szerintem tiltsd le , mert ha mar sikerul kicsit elerned hogy ne erdekeljen de o ujra ir akkor csak meg roszabb lesz mert ujra elijon minden. Igy nem tud irni. Ha van kedved beszelni rola nyugodtan irhatsz es szivesen meghallgatlak.
2020. okt. 15. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, túltettem magam rajta valamennyire, találtam egy lányt aki megért engem és átsegít mindenen.
2020. okt. 17. 21:25
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Ezt örömmel hallom! Jobban jártál így, hogy nem lettél öngyilkos!
2020. okt. 18. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

Szakitás után a leghelyesebb nem kommunikálni az exeddel. Ha tovább beszélgetsz vele bármilyen formában az abban fog gátolni, hogy végleg lezárd a kapcsolatot. Ez szükséges ahhoz, hogy ismét egy jó kapcsolatot tudj kialakitani és ne csak azért legyél mással mert az exeddel szakitottál.

Örülök, hogy jól alakult az életed. Sok sikert és boldogságot a mostani pároddal.

2020. okt. 18. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!