Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Léteztek még vega fiúk? Aki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteztek még vega fiúk? Aki nem vega azt nagyon zavarná egy vegetáriánus barátnő?

Figyelt kérdés

Tudom minden vega, vegán egy "idióta" és egészségtelen amit csinálok...

Ezektől kiméljetek meg légyszi,ismerem ezt a nézőpontot és van is benne igazság! De most arra lennék kíváncsi, hogy ehhez hogyan áltok fiúk? Nagyon kizáró ok ez? Aki vega vagy vegán fiú az pedig miért az?


(Ha arra lenne kíváncsi bárki is, nem téritek mert másokat nagyon idegesít és ugye ez nekem se, nekik sem jó szóval mindenki azt eszik amit akar)


18/L



2020. okt. 16. 20:47
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
ismerek vegetáriánus fiút, a barátnője is vegetáriánus lett mellette. velem ez fordítva történt
2020. okt. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%

Nekem nem zavarna, ha vegetáriánus vagy..

De akkor engem ne ítélj el, ha nem az vagyok. Sőt főznöd is kellene magadnak ...

2020. okt. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
18%
Vannak vega fiuk. Kint legelnek a mezon.
2020. okt. 16. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
87%

A zárójeles rész miatt azt mondom, hogy nem probléma egyáltalán

20/F

2020. okt. 16. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
79%

Vannak vega, vegán fiúk. Annyira hogy már üzlet is épült Magyarországon a társkeresésükre. Ha jól tudom, Vegarandi a neve. Ha Budapesten élsz, szerencsés vagy, mert minden hónapban van valamilyen vega/vegán rendezvény, és biztosan nem te lennél ott az egyetlen, aki szívesen ismerkedik. De beléphetsz tematikus Facebook csoportokba is, és ott is lehet beszélgetést kezdeményezni. Ha ott teszed fel a kérdést, hogy hol érdemes ismerkedni, valószínűleg nálam tapasztaltabbak fognak válaszolni.


Persze lehet egy vega jó kapcsolatban egy nem vegával, de ehhez mindkét félnek elfogadónak és empatikusnak kell lenni. A 2-es válaszolóval például nem tudnék elképzelni egy harmonikus párkapcsolatot, hiába kezdi úgy, hogy nem zavarná. Nagyon hamar észre lehet venni, ha valakinek ez problémát jelent, és akkor elbúcsúzhattok. Van, aki azt állítja, hogy őt nem érdekli ki mit eszik, de ha hosszútávon gondolkodsz, az együttélésnél igen komoly bonyodalmat jelenthet, ha mindkét fél ragaszkodik a saját ételeihez.

Én vega vagyok, a párom nem és évek óta élünk így együtt. Létezik ilyen, de azért nagyban nehezíti a társkeresést.

2020. okt. 17. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
63%

én ismerek vega fiút, a húga is az


én eszek húst és nem zavarna, ha a barátnőm vegán lenne


17/L

2020. okt. 17. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
27%
26f vega 4-5 éves korom óta , nem érdekel hogy ki mit eszik bár a mocsingos pacalt meg belsőségeket zabálók kanibalista hajlamuak ..
2020. okt. 17. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
95%
Engem nem zavarna. És főzni is tudnék neked is.
2020. okt. 17. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!