Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért kell barátnő/barát...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell barátnő/barát tiniként/fiatalként? Miért ilyen lényeges ez fiatalként?

Figyelt kérdés
Én fiú vagyok és nekem abszolút nem kell barátnő! Teljesen felesleges szerintem. Miért tekintenek úgy erre, mintha valami létszükséglet lenne? Én élem boldogan az életem és nem akarok túl hamar felnőni, ha egyszer még nincs itt az ideje. Szerintem nevetséges és rossz dolog, ha egy 14-16 körüli fiú, meg lány összebújik, csókolózik, meg ölelkezik. Miért van szükség erre? Jó persze... néha én is szeretném, ha lenne valakim, aki szeret, de utána rádöbbenek, hogy ennyi idősen vannak sokkal fontosabb dolgok is az életben és a fiatalkorban, mint ezeket elsietni és ezekkel foglalkozni. Nekem sem volt még soha sem barátnőm, most még nem is szeretnék, ennyire fiatal tiniként. Az szerintem különösen röhejes, amikor egy tini vagy egy fiatal ezért szomorú, mert nincs párja. Szerintem semmit nem kell elsietni, mindenki ráér még ezzel foglalkozni, pláne úgy, hogy fiatalként még nagyon korai rengetegszer ez is! Fel kell nőni egy párkapcsolathoz. A lényeges dolgokkal kell foglalkozni ennyi idősen. Nem kell párkapcsolat. Miért lényeges ez? Nem annyira lényeges ez... Nem ad semmit ennyi idősen még az élethez. Nekem sem lesz barátnőm felnőtt koromig, ami 20 évesként kezdődik. Sokak kivállóan életben maradtak, úgy, hogy csak 20 évesen koruk körül lett pár kapcsolatuk.

2020. okt. 24. 23:40
 11/94 anonim ***** válasza:
92%

https://www.gyakorikerdesek.hu/tini-parkapcsolatok__egyeb-ke..


Kedves Válaszolók. Ne etessétek ezt a trollt. Ez a kérdés is az övé. A fotelharcosok egy ritka példányával állunk szembe:)

2020. okt. 25. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/94 A kérdező kommentje:
Nem, a szerelemre semmi szükség nincs, pláne éretlenül. Én is fiatal vagyok, soha nem volt még senki és szerintem ez így jó. Fel kell nőni, egy kapcsolathoz! Én például élem a fiatal éveimet, tanulok, barátkozom, a családdal vagyok, ezek az igazán fontos dolgok fiatalként. A fiatalságnak a tanulásról kell szólni, mivel ettől nő fel az ember. Ennyi idősen a szülők, a barátok és a családnak kell a fontosnak lenni. Soha nem volt még barátnőm nekem sem.
2020. okt. 25. 15:03
 13/94 A kérdező kommentje:
Nem, csak még mindig nem tudom miért jó az egyeseknek, ha tönkre teszi az egész életét ezzel! Rossz dolog a párkapcsolat! Nekem is és a fiatalságnak még nagyon korai. Nekem sem volt még soha barátnőm, ezért rossz is.
2020. okt. 25. 15:07
 14/94 anonim ***** válasza:
95%
Azért, mert te nem érzel valamit, vagy nincs valamid, azért ez feltétlenül rossz is? Nem lehet, hogy esetleg kompenzálni akarsz ezzel valamit? Normál esetben azt mondanám, hogy azt a tényt, hogy mivel neked nincs barátnőd, ezért másokat próbálsz lebeszéni róla, ami alapjáraton is beteges, de van egy teóriám, miszerint neked közöd sincs kamaszhoz, hanem egy családanya vagy, aki, mivel a saját gyerekeit kénytelen megnevelni, ezért az a fantasztikus elképzelése támadt, hogy itt, önmagát álcázva "téríti" majd a fiatalokat a saját elborult eszméire... De lehet, hogy ezt a részét már csak túlgondolom. Viszont mint már említettem, az első lehetőség is beteges, és ez a módszer egyszerre kínos és eredménytelen...
2020. okt. 25. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/94 A kérdező kommentje:
Valóban kamasz vagyok...
2020. okt. 25. 15:24
 16/94 anonim ***** válasza:
94%

Mintha a szerelem a befolyásolhatóságáról lenne híres... Nem mi választjuk meg, hogy mikor talál ránk. Jön az kéretlenül, anélkül, hogy szükség lenne rá. :D


"A fiatalságnak a tanulásról kell szólni, mivel ettől nő fel az ember." Figyelj nekem semmi bajom a tanulással, én is tanulok, egyetemre szeretnék enni, meg minden... De csupán a tanulástól marhára nem nő fel az ember.


Azt meg kérlek áruld már el, hogy egy kapcsolat hogyan teszi tönkre az ember életét! (Nyilván egy normális kapcsolatra gondolok itt, nem pedig egy olyanra, ahol az egyik fél bántalmazza a másikat, lelkileg tönkreteszi, zsarolja, stb...)

2020. okt. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/94 A kérdező kommentje:
Mert a fiatal kor nem erről kell hogy szóljon. Fel kell nőni hozzá.
2020. okt. 25. 16:57
 18/94 anonim ***** válasza:
93%
Édes istenem, ha legalább vitatkozni lehetne veled... De nincs egy épkézláb ellenérved sem, csak önmagadat ismétled!
2020. okt. 25. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/94 anonim ***** válasza:
94%
Attól, hogy valakinek van párja attól még foglalkozhat a tanulással,családdal, barátokkal.
2020. okt. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/94 A kérdező kommentje:
De ha van párod, akkor, elterelődik a figyelmed a barátaidról, a szüleidről, a családodról és a tanulásról. Nem a lényeges, fontos dolgokról. Ráér még mindenki, nem kell elsietni.
2020. okt. 25. 17:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!