Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Változni fog ez az állapot?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Változni fog ez az állapot?

Figyelt kérdés

3 hete hogy kapcsolatban vagyok egy lánnyal.

Ő kezdeményezett nálam,ami különös volt, mert hát nem vagyok valami jó képű.

Szeretjük egymást, de viszont ezt ő csak a késő délutáni időszakban mutatja ki. Elmondása szerint szégyenlős mások előtt. Ez mondjuk érthető is,mert én vagyok az első barátja. Haverjaim szerint ez változni fog egy idő múlva. Csak kíváncsi vagyok több véleményre is.

Trollók kíméljenek pls!



2020. szept. 29. 13:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem, az elkövetkezendő 70 évedben ez már így marad!

Amúgy nem ismerjük a csajt, de kérdezd meg tőle jobban. Konkrétan mi zavarja stb. Bármilyen meglepő, de te is beszélhetsz arról, hogy neked ez rosszul esik és te is elmondhatod az érzéseidet. Lehet a csajnak nincs rád nap közben ideje, mert tanul, sportol, dolgozik, anyám kínja. Én is ilyen vagyok. A párom ezt megértette, mert rájött, hogy nap közben lehet "hanyagolom", de tudja, hogy a délután csak róla/rólunk szól.

KOMMUNIKÁCIÓ

2020. szept. 29. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Kövezzetek meg, de szerintem érthető. Csak veled akar lenni, amikor éppen szeretget, nem másokra, hanem csak Rátok tartozik a kapcsolatotok
2020. szept. 29. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
50%
Semmi baj nincs ezzel, főleg a kapcsolat elején.
2020. szept. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Az a helyzet, hogy már sokszor megkérdeztem és mindig az a válasza, hogy szégyenlős.

Sok elfoglaltsága nincs, mert ügye egy suliba/koleszba járunk és az osztálytársa az egyik legjobb barátom ez miatt tudom, hogy hány órájuk van napközben.

2020. szept. 29. 21:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!