Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan tudjam meg hogy most...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudjam meg hogy most akkor mi is a helyzet? Ez így nem állapot. Többi lent.

Figyelt kérdés

Hali. Én egy 15 éves lány vagyok. És az a helyzet, hogy van egy srác akit már több mint 2 hónapja ismerek így személyesen (azelőtt csak névről és látásból ismertem)

Na, és én már nagyon beleszerettem, meg ahogy látom ő is, már mondta is, én is, csók még nem volt. De nagyon sokat ölelget és hátulról is megszokott ölelni, nagyon aranyos😍 Minden hétvégén és néha hétköznap suli után is találkozunk.

De az a kérdés hogy akkor vajon mikor tudom meg hogy mi akkor most együtt vagyunk vagy nem?😂 ez nagyon furán hangzik de tényleg, én nem tudom. Egyszer kb 2 hete emlegette hogy: "Neked màr van valakid, tudsz róla?😁😂😙❤"

És viccnek fogtam fel és nevettünk de ennyi. Nem tudom hogy mi most együtt vagyunk csak nem lett kijelentve, vagy még nem vagyunk együtt? Jó, nyilván először mondaná de akkor is. Vagy akkor hogyan tudhatnám meg? Elég gáz lenne ha megkérdezném hogy akkor mi most hogy is vagyunk😂 Nem tudom. Meg szeretnék már vele összejönni de akkor ezt hogyan jelezzem? Tippek? :)

Várom az ötleteket:))


2017. nov. 14. 18:54
 1/2 anonim válasza:
Szia! Ismerős helyzet, voltam már ebben a cipőben. Valamelyikőtöknek lépni kell és nem, nem ciki, ha tisztán megkérdezed. Kérdezd meg, ne kertelj, nem jó a ködösség... :)
2017. nov. 14. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi szépen a választ! 😊
2017. nov. 14. 19:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!