Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért kell barátnő/barát...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell barátnő/barát tiniként/fiatalként? Miért ilyen lényeges ez fiatalként?

Figyelt kérdés
Én fiú vagyok és nekem abszolút nem kell barátnő! Teljesen felesleges szerintem. Miért tekintenek úgy erre, mintha valami létszükséglet lenne? Én élem boldogan az életem és nem akarok túl hamar felnőni, ha egyszer még nincs itt az ideje. Szerintem nevetséges és rossz dolog, ha egy 14-16 körüli fiú, meg lány összebújik, csókolózik, meg ölelkezik. Miért van szükség erre? Jó persze... néha én is szeretném, ha lenne valakim, aki szeret, de utána rádöbbenek, hogy ennyi idősen vannak sokkal fontosabb dolgok is az életben és a fiatalkorban, mint ezeket elsietni és ezekkel foglalkozni. Nekem sem volt még soha sem barátnőm, most még nem is szeretnék, ennyire fiatal tiniként. Az szerintem különösen röhejes, amikor egy tini vagy egy fiatal ezért szomorú, mert nincs párja. Szerintem semmit nem kell elsietni, mindenki ráér még ezzel foglalkozni, pláne úgy, hogy fiatalként még nagyon korai rengetegszer ez is! Fel kell nőni egy párkapcsolathoz. A lényeges dolgokkal kell foglalkozni ennyi idősen. Nem kell párkapcsolat. Miért lényeges ez? Nem annyira lényeges ez... Nem ad semmit ennyi idősen még az élethez. Nekem sem lesz barátnőm felnőtt koromig, ami 20 évesként kezdődik. Sokak kivállóan életben maradtak, úgy, hogy csak 20 évesen koruk körül lett pár kapcsolatuk.

2020. okt. 24. 23:40
 51/94 anonim ***** válasza:
85%

Oké, veled nem érdemea vitatkozni, ezt már beláttam vagy húsz válasszal ezelőtt, de az ”Én láttam többször is szép lányokat, de nem mertem hozzájuk odamenni, mert tudtam, hogy korai lenne még és felesleges is lenne.” mondatot nem tudom szó nélkül hagyni.


Az, hogy nem mersz odamenni egy lányhoz, nem azért van, mert tudod, hogy korai. Ez egyszerűen nem értelmes. Max úgy lehetne megfogalmazni, hogy ”Nem mentem oda a lányokhoz, mert tudtam, hogy korai". De félni nem félhetsz, hisz attól lehet csak félni, hogy elutasítanak. Szóval amit egy tucat válaszon keresztül hajtogattál, az még csak nem is értelmes.

2020. nov. 7. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/94 A kérdező kommentje:
De ez így van! Éppen ezért felesleges egy párkapcsolat fiatalon, teljes mértékben.
2020. nov. 7. 17:35
 53/94 anonim ***** válasza:
85%

#45 és 49 vagyok

#Kérdező

Ennyi idősen nem azért van párkapcsolata valakinek, mert hasznos, (egyébként ez egész életedben így van). Az már régen rossz, ha azért van ilyen fajta kapcsolatod, mert be szeretnéd népesíteni a Földet. A párkapcsolat nem csak a családalapításról szól. Akkor nem sok értelme lenne. Ennyi erővel odamehetek az első pasihoz, akit meglátok, szülök neki gyereket és többet nem látjuk egymást. Mint az állatoknál. De mi emberek vagyunk!


Egy szóval nem mondtam, hogy hasznos. Ha nem akarod, nem kell. De jót teszel magaddal, ha hagyod hogy szeressenek. És kérlek szépen, ne írd le mégegyszer, hogy felesleges, mert már nagyon elcsépelt!

2020. nov. 7. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/94 A kérdező kommentje:
De miért lenne jó ennyire fiatalon, ha szeretnének?? Ilyen fiatalon ott van a család, a barátok stb.
2020. nov. 7. 19:13
 55/94 anonim ***** válasza:
88%

Nem érzed picit kínosnak, hogy kb Ctrl. C+Ctrl. V-zel mindent egy korábbi kérdésed alól a tini párkapcsolatok kategóriából?

Mindenki tudja, hogy te írtál ki másik ugyanilyen kérdéseket, de legalább próbálnál meg más szavakat használni... 🙄

2020. nov. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/94 A kérdező kommentje:
Nem tudom mi a baj azzal, ha reagálok a válaszokra...
2020. nov. 7. 20:21
 57/94 Savlekotő ***** válasza:
85%
Te vagy az ékes példája a félre ment nevelésnek,de 40 évesen max anyukáddal lehetsz párkapcsolatban mert a nők el fognak kerülni mindig..
2020. nov. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/94 A kérdező kommentje:
A szüleim soha nem tiltották hogy legyen kapcsolatom, én gondolom feleslegesnek és ezért nem is merek szerezni. Nem fontos...
2020. nov. 7. 20:46
 59/94 anonim ***** válasza:
91%

Két dologra tudok gondolni kérdező.


1: valami súlyos lelki trauma ért gyerekkorodban, és azóta tagadásban élsz, az önkéntes cölibátusodba bújva próbálsz elrejtőzni a csalódások elől, vagy


2: troll vagy.


Egy ideje olvasom a vergődéseidet, s ha tényleg ilyen mélyen introvertált lennél (ami nem rossz tulajdonság, ne érts félre), akkor valószínűleg ki sem írtad volna ezt a kérdést. Te tudatalatt azt akarod, hogy mi elkezdjünk téged sajnálni, kérdezgetni, és energiát nyerj.

Tudom, mert -magamból indulok ki-, ha nagyon mélyen vagyok, én is hajlamos vagyok sajnos energiavámpír lenni.


Üdv, #7 válaszadó

2020. nov. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/94 A kérdező kommentje:
Én önkéntesen gondolom így, mert feleslegesnek és korainak tartom, ahogy már írtam.
2020. nov. 7. 22:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!