Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért kell barátnő/barát...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell barátnő/barát tiniként/fiatalként? Miért ilyen lényeges ez fiatalként?

Figyelt kérdés
Én fiú vagyok és nekem abszolút nem kell barátnő! Teljesen felesleges szerintem. Miért tekintenek úgy erre, mintha valami létszükséglet lenne? Én élem boldogan az életem és nem akarok túl hamar felnőni, ha egyszer még nincs itt az ideje. Szerintem nevetséges és rossz dolog, ha egy 14-16 körüli fiú, meg lány összebújik, csókolózik, meg ölelkezik. Miért van szükség erre? Jó persze... néha én is szeretném, ha lenne valakim, aki szeret, de utána rádöbbenek, hogy ennyi idősen vannak sokkal fontosabb dolgok is az életben és a fiatalkorban, mint ezeket elsietni és ezekkel foglalkozni. Nekem sem volt még soha sem barátnőm, most még nem is szeretnék, ennyire fiatal tiniként. Az szerintem különösen röhejes, amikor egy tini vagy egy fiatal ezért szomorú, mert nincs párja. Szerintem semmit nem kell elsietni, mindenki ráér még ezzel foglalkozni, pláne úgy, hogy fiatalként még nagyon korai rengetegszer ez is! Fel kell nőni egy párkapcsolathoz. A lényeges dolgokkal kell foglalkozni ennyi idősen. Nem kell párkapcsolat. Miért lényeges ez? Nem annyira lényeges ez... Nem ad semmit ennyi idősen még az élethez. Nekem sem lesz barátnőm felnőtt koromig, ami 20 évesként kezdődik. Sokak kivállóan életben maradtak, úgy, hogy csak 20 évesen koruk körül lett pár kapcsolatuk.

2020. okt. 24. 23:40
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 91/94 A kérdező kommentje:
Én csak azt akarom, hogy felesleges a párkapcsolat tini/fiatalkorban.
2020. nov. 8. 21:38
 92/94 Savlekotő ***** válasza:
100%
Azért akarod mert fiatal vagy de nincs ,ha 20 leszel és ugyan úgy nem lesz ugyan azt fogod akarni h jaj 20 évesen minek,tiltsák be a 20 éveseknek is. És ez fog pörögni 30 40 éves korodig.. Ha nem lennél irigy a kortársaidra élnél tanulnál sportolnál,lenne hobbid nem azon rugóznál 100 oldalon 15 kérdés alatt,hogy mindenkinek tiltsák be a szerelmet párkapcsolatot,kezeltesd magad. Milyen gimnáziumba jársz? A haverokkal miért tolnál ki mert nekik összejött ami neked 10 év múlva se fog.
2020. nov. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/94 anonim ***** válasza:
93%

Kedves Kérdező! Kérlek, olvasd végig!


Először is, nagyon szépen kérlek, hogy ne vedd személyeskedésnek!


Az a véleményem, hogy nem, nem lényeges. De attól még nem rossz. Vágyni egy másik ember társaságára mindenki szokott. És várj, kérlek, olvasd tovább! Igen, kedves Kérdező, te is. Most nem csak a szerelemre gondolok, ha egy ideig nem láttad a barátaidat, hiányoznak, nem? De egy rég nem látott családtagnál is így van ez. Vágyod a társaságát. Szeretnél vele lenni. Miért kell ennek gátat szabni? Kérlek,ne hagyd abba az olvasást!


Ha te nem szeretnéd, nem kell. Mindenki úgy éli az életét, ahogy jól esik neki. "Jó persze... néha én is szeretném, ha lenne valakim, aki szeret". Tényleg? De akkor még sem vagy annyira boldog...:(

Kérlek, ne haragudj, ha kínos ez neked, a trollokkal ne foglalkozz, nyugodtan válaszolhatsz privátban! :)


Hogy folytassam a gondolatmenetet, te igazából szeretnéd, ha lehetne valakid, de szabtál magadnak egy gátat? Figyelj, én tisztelem, akinek vannak elvei, és hű hozzájuk, félre ne érts! De azt is írtad, hogy nem mersz szerezni magadnak valakit. Tudod, lehet, hogy az én értelmező szótáram nem jó, ( javíts ki, ha szerinted nem ezt jelenti ) de a nem merni, nem azt jelenti, hogy félni tőle? Mondok egy példát:

5 éves lehettem, amikor a szüleim és a bátyám néztek egy filmet, amit nekem nem lett volna szabad. De elbújtam a lépcsőfordulóban és onnan figyeltem. Nem igazán értettem belőle semmit, csak azt, hogy amikor a filmben szereplő kisgyerek benézett az ágya alá, valami kinyúlt és berántotta. Nagyon megijedtem és elszaladtam a szobámhoz. Sokáig sírtam, és nem mertem benézni az ágyam alá. Féltem, hogy az a valami, engem is elrabol.


De neked mitől kell félned? Kérlek, ne érezd úgy, hogy kiforgatom a szavaidat, még véletlenül se szeretném!!! De tényleg nincs okod tartani semmitől! Te valamit elhatároztál, és tartod is magadat hozzá, de nincs ebben semmi olyan, amit ha megszegsz, félni kéne tőle.


Mindenkinek más elvei vannak. Van, akinek nincsenek. Kérlek, gondolj erre, ha legközelebb meglátsz egy tizenéves szerelmes párt! Ők így érzik jól magukat, te meg másképp!


Nyugodtan írj privátban, ha szeretnél valamit mondani még ehhez! ;)

2020. nov. 9. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/94 anonim ***** válasza:
100%
Úristen! Végigolvastam, és esküszöm, hogy a "kérdező" válaszai meg a kérdése elolvasása után most mérges és szomorú vagyok,mert úgy érzem, hogy többszáz agysejtem elpusztult azzi, hogy végigolvastam. Nagyon értelmes ember lehet, és még értelmesebb lesz belőle...
2022. júl. 9. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!