Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért kell barátnő/barát...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell barátnő/barát tiniként/fiatalként? Miért ilyen lényeges ez fiatalként?

Figyelt kérdés
Én fiú vagyok és nekem abszolút nem kell barátnő! Teljesen felesleges szerintem. Miért tekintenek úgy erre, mintha valami létszükséglet lenne? Én élem boldogan az életem és nem akarok túl hamar felnőni, ha egyszer még nincs itt az ideje. Szerintem nevetséges és rossz dolog, ha egy 14-16 körüli fiú, meg lány összebújik, csókolózik, meg ölelkezik. Miért van szükség erre? Jó persze... néha én is szeretném, ha lenne valakim, aki szeret, de utána rádöbbenek, hogy ennyi idősen vannak sokkal fontosabb dolgok is az életben és a fiatalkorban, mint ezeket elsietni és ezekkel foglalkozni. Nekem sem volt még soha sem barátnőm, most még nem is szeretnék, ennyire fiatal tiniként. Az szerintem különösen röhejes, amikor egy tini vagy egy fiatal ezért szomorú, mert nincs párja. Szerintem semmit nem kell elsietni, mindenki ráér még ezzel foglalkozni, pláne úgy, hogy fiatalként még nagyon korai rengetegszer ez is! Fel kell nőni egy párkapcsolathoz. A lényeges dolgokkal kell foglalkozni ennyi idősen. Nem kell párkapcsolat. Miért lényeges ez? Nem annyira lényeges ez... Nem ad semmit ennyi idősen még az élethez. Nekem sem lesz barátnőm felnőtt koromig, ami 20 évesként kezdődik. Sokak kivállóan életben maradtak, úgy, hogy csak 20 évesen koruk körül lett pár kapcsolatuk.

2020. okt. 24. 23:40
 61/94 Savlekotő ***** válasza:
91%
A barátok se hasznosak ha úgy vesszük ha a párkapcsolat nem az,de nyugi a haverok is lefognak koptatni és csajoznak élik az életüket,mert mentálisan sérült lehetsz,
2020. nov. 7. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/94 A kérdező kommentje:
Mi a bajod azzal, ha szerintem ennyi idősen még nem ezzel kellene foglalkozni??
2020. nov. 7. 23:19
 63/94 anonim ***** válasza:
85%

Még mindig nem érted:)

3 kérdést kiírtál. Csak azért mert SZERINTED ez nem jó és rá akarod erőltetni másokra ezt a világnézetet.

Élj úgy ahogy akarsz. Senki nem kíváncsi rá, hogy milyen vesztes vagy 16 évesen:)

2020. nov. 7. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/94 A kérdező kommentje:
Én csak kifejtem, hogy felesleges, nekem sincs, mert korainak és feleslegesnek érzem ennyi idősen.
2020. nov. 7. 23:42
 65/94 anonim ***** válasza:
89%
Jelentettem az összes kérdésed.
2020. nov. 8. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/94 anonim ***** válasza:
85%
Nem fejtettél ki semmit,max azt hogy milyen szarul érvelsz.
2020. nov. 8. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/94 Savlekotő ***** válasza:
91%
Neked nincs ezért ne legyen másnak se,ez kb a dögöljön meg a szomszéd tehene ,mert te nyúl vaGY, vagy traumás ne másokon verd el..
2020. nov. 8. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/94 A kérdező kommentje:
Feleslegesek a tini/fiatal párkapcsolatok...
2020. nov. 8. 12:21
 69/94 Savlekotő ***** válasza:
100%
Felesleges neked,mégis téged vet szét a düh h másoknak a haveroknak is van. És legyen tilos. A felesleges és nem merek szerezni is mutatja hogy fejedben van baj.. 30 évesen hgy fogsz szerezni nulla tapasztalattal barátnőt,mikor fogalmad nem lesz mondjuk hogyan kell egy nővel bármit kezdeni,a nők 2 perc alatt menekülnek majd..
2020. nov. 8. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/94 A kérdező kommentje:
18-20 éves kor alatt nem kell még, tapasztalni ráér mindenki később.
2020. nov. 8. 14:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!