Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mitől ennyire népszrű A BTS...

Mitől ennyire népszrű A BTS és a Blackpink?

Figyelt kérdés

A kérdés azért fogalmazódott meg, mert én már több, mint 10 éve hallgatom a kpop-ot, de egyszerűen nekem teljesen homály, hogy ez a kettő mitől lett ennyire népszerű. Mivel szerintem annyival nem jobbak mint a többi. Sőt szerintem 100szor jobbak is vannak. Illetve a másik, ami megfogalmazódott bennem, hogy tapasztalatom szerint sok olyan is van, aki nem ismer más kpop előadókat rajtuk kívül. Ez kire mennyire igaz?

Megmondom őszintén, hogy hallgatottságban nálam a Blackpink éppen benne van a top20-ban de a BTS még oda sem került be. (igaz elsősorban lány bandákat hallgatok) Vannak jó számaik mindkettőnek és hallgatom is, de szerintem annyira nem kimagasló egyik sem, hogy ekkora figyelmet kapjanak.

Szóval elősorban azok véleményére vagyok kíváncsi, akiknek ők a kedvenceik, hogy miért, mi fogta annyira meg őket, esetleg csak annyi, hogy őket ismerték meg elsőnek? De persze bárkinek a véleményére kíváncsi vagyok, és az sem zavar, ha vita alakul ki belőle, mert egy egészséges vita sosem rossz dolog :)



2021. márc. 31. 11:24
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/89 anonim ***** válasza:
53%
Így van,a stroke-al vigyázni kell mindenkinek! :D
2021. ápr. 20. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/89 A kérdező kommentje:

Ezeket érdemes elolvasni, mert nagyon igaz. Sokszor a saját fandomjukról írják.


"No disrespect to BTS, I love their music, their choreography, etc. but I think the main reason why they are hated is because of the toxic, annoying and childish fandom, the ARMY. This fandom is the most annoying one in this whole damn universe! As an old army, the main reason of leaving the fandom is too much toxic fans. They usually compare BTS to other fandoms and artists who are greater than them just because they cannot accept the truth. And when they are haters, especially those famous celebrities that just didn't support them or anything, they are not afraid to fight those people and disrespecting their opinion, saying mean comments to them like "BTS reached top of the charts, why you never heard of their music?" or "Your just jealous that they have more achievements than you" like these situations are just annoying! Of course, in my old days of being an ARMY, there are a lot of fans trying to stop these from happening but things never change. They are still the most childish, rude and toxic fandom that existed."


"Honestly I have never met a nice Blink. Wherever I go I meet these mean Blinks who are always being rude about other artists or claiming that BP are the best.

I am an ARMY (I am NOT toxic) and once I had commented that we should stream and break BP's previous record. Note that I mentioned BP, that's true, but I did so just to give credit to the current holder of the position. I said something like, "We need to stream hard and beat the 24 hour record that BP is current holding" A blink replied to me saying that I'm just jealous of BP and that I'm toxic and I was just shocked. I never meant that BP was bad, I just mentioned that we need to break the 24 hour record FOR BTS. I tried reasoning with her and she said that she used to be an ARMY but she left the fandom because it was toxic and I was dumbfounded. I decided to ignore her comments and also deleted the BP part of my original comment, just in case it really was that triggering (though honestly I don't think it was)."

2021. ápr. 20. 14:20
 63/89 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy ez igaz,a fandom sokszor idegesítő mint írtam is.

A Bts meg a Blackpink fanok rendes háborút csinálnak mikor valamelyiküknek kijön egy új klippje,nagyon irritálóak :D

2021. ápr. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/89 A kérdező kommentje:

A másodikban pont fellelhető ugyanaz ami most itt folyik. Miszerint sosem mondta, hogy bármelyikük is rossz lenne vagy utálná őket, mégis így állítjátok be.

Az elsőnél meg érdemes elgondolkodni, h mennyit árthatnak a saját fandomjuknak, együttesüknek a toxik fanok. Majdnem annyit ártanak ezzel, mint a haterek, csak nem veszik észre.

Lehet rajongani bárkiért, csak ésszel tegyük. Nekem ez a véleményem.

2021. ápr. 20. 14:26
 65/89 A kérdező kommentje:

Egyébként ismerek olyan volt Blinket is aki pont ezért hagyta ott a Blink tábort, mert elege lett a toxik fanokból. Sőt a toxik fanok egy idő után szó szerint kiutálták azért, mert ő nem volt hajlandó utálkozni.

Szerencsére ez itt Magyarországon annyira nem jellemző, bár van rá példa sajnos, de ne is terjedjen el szerintem, mert nagyon káros és egyébként külső szemmel vicces és gyerekes is.

2021. ápr. 20. 14:29
 66/89 anonim ***** válasza:
100%
Ámen :)
2021. ápr. 20. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/89 A kérdező kommentje:

"Ámen"

Igen ezzel be is fejezhetjük a vitát XD

2021. ápr. 20. 14:31
 68/89 anonim ***** válasza:
Nem úgy állítottam be hanem rosszul emlékeztem mint írtam is az imént :D
2021. ápr. 20. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/89 anonim ***** válasza:

NAJÓVAN chill, én nem azt mondtam hogy a BTS full hibátlan, mindenben tökéletesek meg farkam sem tudja, én azt mondtam hogy senki ne dörgöljön a másik orrába olyat, amit nem szeretne.

És azt pedig, hogy utálkoznak felettük az nem pont neked szólt hanem másnak is, mondjuk akik így tök ok nélkül kezdik el a fiúkat szidni mert nekik épp nem tetszik hogy pl Jiminnek milyen haja van vagy nem tetszik az egyik mozdulatuk. Vagy pl akik jönnek azzal hogy más banda ezerszer jobb (holott kezdjük ott hogy mindenkinek más a “jó”) vagy nem tudom, egyéb módon csúfolgatják őket (hovatartozásukat, stílusukat, munkájukat)

2021. ápr. 20. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/89 anonim ***** válasza:
49%
És veletek kívülállókkal az a baj,hogy a BTS-t és a fandomot egy kalap alá veszitek. Mintha a BTS tehetne arról,hogy a fandomban milyen emberek vannak.. szerintem a fiúkat kicsit sem izgatja milyen fajta emberek vannak a rajongótáborban ameddig nekik nem okoznak problémát,az összes fanra amúgysem tudnak figyelni szóval erről nem ők tehetnek, tehát azért megvetni a bandát mert van néhány idióta rajongójuk akik nem tudják a rendet és a normális viselkedést..ez nem valami szép dolog.
2021. ápr. 20. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!