Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogy tetszett Rosé soloja?

Hogy tetszett Rosé soloja?

Figyelt kérdés
Nekem nagyon tetszett.

2021. márc. 12. 06:37
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
91%
Nekem is nagyon tetszett, jó a dallama, a zene stílusa. Rosé is nagyon szép a klippben. Szerintem nagyon szép lett ez a dal.
2021. márc. 12. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
86%
Tetszett, egyedül az a refrénes/refrén utáni "nah, they don't hear me though" nem jött be, de az MV gyönyörű. A Gone nagyon jó, az jobban tetszik.
2021. márc. 12. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
85%
Amikor elsőnek meghallgattam picit csalódott voltam. Nekem több meghallgatásra volt szükségem, hogy élvezzem. De most már egészen tetszik, viszont biztos nem lesz a kedvencem, engem nem fogott meg annyira. De ahogy előttem is említették a videó nagyon szép volt és már csak azért is megéri megnézni.
2021. márc. 12. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
92%
Én nem vagyok oda a k-pop-ért, de feldobta a youtube és megnéztem.Nagyon tetszik!!
2021. márc. 12. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
74%
A szám maga nem egy nagy durranás. A klip szép,jól meg van csinálva és Rosé gyönyörű benne. De tényleg.
2021. márc. 12. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
77%
Sajnos ez most nem tetszett.
2021. márc. 13. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem nagyon-nagyon jó, főleg a refrén
2021. márc. 13. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
34%

Számtalan korábbi popdallal mutat hasonlóságot, nem kifejezetten egyedi.

Engem az operatőr és a vágó profizmusával, az előadó dekoratív arcocskájával már nem lehet megvásárolni, a zene a lényeg minden szempontból (amennyiben zenésznek vallja magát az illető).

A vokál pedig pont annyira fake, mint a Blackpink összes dalában.

Nem hinném, hogy élőben képes lenne hasonló hangi teljesítményre, hiszen egy élő fellépésen sem képes rá. Persze, ahol full playbackkel nyomják, ott ez nem tűnik fel, de ha ez elmarad, a Blackpinknél mindig kilóg a lóláb.

Azt a fals nyekergést, amit ilyenkor hallat Roséka, jóindulattal sem nevezném éneklésnek.

2021. márc. 13. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
60%
8. Lol egyik popdal sem kifejezetten egyedi, de ez legalább jó.
2021. márc. 13. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
41%
Nagy csalódás. Unalmas a dal. Egyszer meghallgattam, többször szerintem nem fogom.
2021. márc. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!