Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogy tetszett Rosé soloja?

Hogy tetszett Rosé soloja?

Figyelt kérdés
Nekem nagyon tetszett.

2021. márc. 12. 06:37
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
76%
Rosé cuki benne, de a szám elég tucatzene. Egyébként ettől függetlenül többször is meghallgattam :)
2021. márc. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
88%
Elnézést, de miért kell lepontozni az amúgy kultúráltan megfogalmazott negatív véleményeket a dalról? Ha megkérdezik valamiről, hogy az adott dolog jó -e, akkor bizony nem csak a pozitív visszajelzésekre kell számítani, és azt is tisztelni kell ami nem egyezik a te gondolatmeneteddel. (Nem feltétlenül a kérdezőnek szól ez, hiszen nem tudom, hogy ki jár körbe és pontoz lefelé mindenkit. Nem fáj, ha megy le a százalékom, félreértés ne essék, csak nem értem ezt a jelenséget.)
2021. márc. 14. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
85%
Teljesen egyetértek a #12 válaszolóval. Egyébként vagy egy 30% os illető, aki minden választ lehúz, legalábbis a kpop témában már nem egyszer vettem észre. Nem tudom ki az, de folyton lefelé pontoz mindenkit. Ha rámész a %ra ott lehet látni.
2021. márc. 14. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
85%
Amúgy nagyon vicces, hogy mindenki lepobtozza a másik szubjektív véleményét, aztán jön valaki, aki leírj, hogy ez mennyire nem fair, majd újra kezdődik a lepontozás, mintha mi sem t{rtént volna😂😂
2021. márc. 14. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
74%
Pont ez az, hogy nem mindenki. A többség nem, az az egy vki aki mindig lepontoz mindent. Meg lehet nézni.
2021. márc. 14. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
88%
De bármelyik kpop kérdésnél megnézed, ugyanaz a 30%os pontoz le mindenkit, a vàlasztól függetlenül. Nem csak azokat akik negatív véleményt formálnak, hanem mindet.
2021. márc. 14. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
80%
#16 és tényleg, direkt megnéztem. Ha rámegy vki a %-ra, ahol mutatja a válasz hasznosságát, mindegyiknél lesz egy amelyik mindegyiket negatívan pontozza, egy 30%os gyerek. Nem tudom, hogy ebben ő mit élvez, de tényleg így van. Mondom most néztem meg több kérdésnél is.
2021. márc. 14. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
91%
Nekem tetszett bár első hallgatásra a refrén nekem hirtelen jött de sokadjára megszoktam és kifejezetten tetszik. Amúgy nem is feltétlen a dallama az ami megfogott hanem inkább a szöveg meg amiről szól az egész. A Gone is tetszett de ugye ennek egy részét már a The Show-on előadta Rosé szóval ez nem volt olyan nagy meglepetés. Az mv meg szokás szerint nagyon szép lett szerintem. Alig várom hogy kijöjjön Lisa szólója is meg majd a nagyon távoli jövőben Jisoonak is (ő most a sorozattal foglalkozik mivel végre színészkedhet is és ennek is nagyon örülök de az ő különleges hangjával is szívesen meghallgatnék már egy szólót) Én mondjuk valamennyire csalódott vagyok hogy az albumból csak egy single lett főleg így hogy évek óta ígérgetik hogy lesz minden tagnak szólója de a YG-tól valahogy nem számítottam többre.
2021. márc. 14. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
33%

eléggé gyenge szerintem! nagyon sok visszatérő úgymond újrahasznosított dolog volt benne főleg a jelmezek ugyan azok a jellegzetességek színek mint az előző mv-kben de még a forgatási helyszínek is és a jelenetek hangulata is! az ének annyira más hogy az is felvetődik hogy ő énekel egyáltalán mert a bp ének terén nagyon gyenge...


elvileg ez egy solo debut lett volna de érződik hogy ez azaz eset hogy mindegy hogy ki mit és hogyan valamint milyen jól csak legyen hogy megnézzék like-olják esetleg megvegyék azok a toxikus fanok akik mindent megvesznek... ez egy sokadik kiadott call of duty játék ugyan azzal a motorral és játékelemekkel de ugyan úgy teljes áron...


persze pozitívum hogy nem sztriptíz tánc volt benne és nem is simogatta végig magát az egész dal alatt hanem egy eléggé visszafogott normálisnak mondható dolog volt...


de ezt egy solo projcetnek nagyon nem kellett volna kiadni hanem egy b side-nak a következő albumnál vagy kisebb nagyobb lemezen!


sajna érződik hogy a cégnek már mindegy mert sorba tervezik most kiadni a friss lány bandákat akiknél még a zene lesz a lényeg aztán ők is mennek a süllyesztőbe...

2021. márc. 14. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
90%
Lol amúgy nagyon izgi lehet gyakoris kpop kérdések lepontozásával tölteni a napit xddd
2021. márc. 14. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!