Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogy tetszett Rosé soloja?

Hogy tetszett Rosé soloja?

Figyelt kérdés
Nekem nagyon tetszett.

2021. márc. 12. 06:37
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
88%

#19

Ezt nem én írtam hanem egy csoportban írták de szerintem mindenképp érdekes lehet és valamennyire megindokolja amiket leírtál (ez nem 100% csak egy teória de szerintem mindenképp van benne igazság):


„ Mert az egész karrierjét meséli el, hogy hogyan jutott el kemény munkával ahol most van, viszont a pénznél és a hírnévnél sokkal fontosabb, hogy sosem feledkezzünk meg önmagunkról, hogy honnan kezdtük és, hogy milyenek voltunk, mert ezek tartanak a földön.

Amúgy fekete-rózsaszín ruhás Rosé a mostani Rosé(a színek a BP-t képviselik), aki visszament a múltbéli Roséhoz, hogy visszatekintsen a múltba. Nekem külön szívszorító, hogy saját magának énekel és ahogy magára néz a zongorás jelenetben.

Amikor az elején Rosé eldobja a rózsát, a végén ugyanazt veszi fel és akkor már a múltba kerül.

Amikor a tüzes hintás jelenetnél felénk néz, akkor önmagát nézi.”

2021. márc. 14. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
16%

21 igen de tudod hogyan van ez nem?

a mai világban már mindenkiben kimutatható egy mentális betegség vagy probléma (ha véletlen nem nézel ilyen pszichológiai dolgokat akkor segítek konkrétan már egy kisebb full normális dolog is rendellenes pl ha te visszahúzódó keveset beszélő hobbidnak élő de még az is ha nehezen barátkozol ":D)

ezzel azt akartam mondani hogy mindenbe belelehet magyarázni bármit attól függetlenül itt valószínűbb hogy pénz spórolás volt a háttérben mert ők maguk sem vártak túl sokat ettől...

2021. márc. 14. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
89%
Nekem elképesztően tetszik ez a zene! Sajnos a kiadójuk nagyon szigorúan szabja meg, hogy milyen dalokat adhatnak ki, és emiatt nem mutathatják meg, hogy mit tudnak. Ezért is hasonlítanak a zenéik egymáshoz, és az amerikai popzenékhez. De engem így is teljesen magával ragadott, szerintem nagyon jól sikerült
2021. márc. 24. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 A kérdező kommentje:
A 22-es állítása nem igaz, mivel mindig is voltak visszahúzódóbb és nyitottabb emberek.
2021. márc. 24. 11:23
 25/30 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az tetszik hogy végre angolul is énekel egyikük

Koreainál mégis csak érthetőbb

Tudom , tudom az ő nyelvük dr akkor is. Én adnám ha Blackpink-ként is lenne angol nyelvű dal :)

2021. jún. 30. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
100%

#25

A Crazy Over You, a Bet You Wanna és love To Hate Me c. dalban nincs koreai szöveg csak angol.

2021. jún. 30. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 A kérdező kommentje:
Ice Creamben sincs sok.
2021. júl. 1. 07:51
 28/30 anonim ***** válasza:
100%

#26 , #27 húúú köszi szépen ezeket még nem is hallottam (kivéve az Ica creamet abban tényleg nem volt sok jó hogy eszembe kutattad elfelejtettem)

Mindenképp meghallgatom őket köszi:D

2021. júl. 2. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
100%
Elöször eléggé csalódott voltam majd egyre jobban megtetszet! Most már imádom! De Rosénak szép mély hangja van eredetileg. És nekem az jobban tetszik mikor kicsit mélyebben énekel. De nagyon jó lett! ^^
2021. júl. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyon tetszett, először nem nagyon tetszett mikor meghallottam, de aztán kezdtem megszeretni, és mostmár az egyik kedvenc dalaim!
2023. okt. 1. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!