Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mitől ennyire népszrű A BTS...

Mitől ennyire népszrű A BTS és a Blackpink?

Figyelt kérdés

A kérdés azért fogalmazódott meg, mert én már több, mint 10 éve hallgatom a kpop-ot, de egyszerűen nekem teljesen homály, hogy ez a kettő mitől lett ennyire népszerű. Mivel szerintem annyival nem jobbak mint a többi. Sőt szerintem 100szor jobbak is vannak. Illetve a másik, ami megfogalmazódott bennem, hogy tapasztalatom szerint sok olyan is van, aki nem ismer más kpop előadókat rajtuk kívül. Ez kire mennyire igaz?

Megmondom őszintén, hogy hallgatottságban nálam a Blackpink éppen benne van a top20-ban de a BTS még oda sem került be. (igaz elsősorban lány bandákat hallgatok) Vannak jó számaik mindkettőnek és hallgatom is, de szerintem annyira nem kimagasló egyik sem, hogy ekkora figyelmet kapjanak.

Szóval elősorban azok véleményére vagyok kíváncsi, akiknek ők a kedvenceik, hogy miért, mi fogta annyira meg őket, esetleg csak annyi, hogy őket ismerték meg elsőnek? De persze bárkinek a véleményére kíváncsi vagyok, és az sem zavar, ha vita alakul ki belőle, mert egy egészséges vita sosem rossz dolog :)



2021. márc. 31. 11:24
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/89 anonim ***** válasza:
100%
Jó lenne már,ha normalizálódna az nincs semmi gond azzal ha valaki csak a BTS-t, vagy csak a Bp-t szereti. Semmi közünk egymás ízléséhez, nem kell egymásra rá erőszakolni semmit. Attól hogy téged idegesít még csendben elfogadhatod,mert egy bizonyos szint után ez már elég toxic viselkedésnek bizonyul. Azért utálkozni a banda és a tagok felett mert őket többen szeretik? helooo?? erről nem ők tehetnek és senki sem.
2021. ápr. 20. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/89 anonim ***** válasza:
100%

A truuuu kpop fannok mint a 39-es ezt sose fogják elfogadni,hogy valaki csak két bandat szeret 😭😂

Én 2009 óta hallgatok kpopot és magasról teszek rá,hogy ki mennyi bandat szeret és nem csinálom azt mint te,hogy ledugom a torkukon,hogy HALLGASS MEG TÖBBET

2021. ápr. 20. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/89 anonim ***** válasza:
73%

Kicsit el vagytok tévedve. Én nem kényszerítrk rá senkire semmit. Én max megmutatom masoknak ami nekem tetszik. Az, h ez masoknak is megtrtszik arról nem tehetek. Egyébként meg igaz h az emberek jórésze elfogsdja amit az arcába tolnak. Persze kivételek mindig vannak. Sose magunkból vonjunk le az atlagra következtetéseket.

Az meg h vki nem ismer mást az sem baj. Szeresse azt az 1-2 bandát ami tetszik neki. Szíve joga azt hallgatni ami akar. Viszont csupán 2 banda ismeretében, hogy jelentheti ki, h ők a legjobbak? Nincs összehasonlítási alap. Az, hogy azt mondja h neki az tetszik az egész más dolog. Ettől még nem vonhat le messzemenő következtetést a többi bandáról. Illetve azt csinál mindenki amit akar, de ettől még ugyanúgy hiteltelen lesz. Én csak ennyit mondtam. Nem kell mindjárt lerohanni ezért.

Ez olyan mintha úgy akarnál összehasonlítani két filmet, hogy az egyiket nem láttad.

2021. ápr. 20. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/89 anonim ***** válasza:
73%

Egyébként meg mar ebből is latszik, hogy ki mennyire toxic. Megemlitem h nekem nem ők a kedvenceim, akkor már mindjárt utálom is? Pont tegnsp olvastam egy angol cikket erről, h mennyire toxikussk a legnagyobb bandák fandomjai. Ha valaki azt meri mondani, h nem ők a kedvencei azt mindjárt toxikus antifannak állítják be. Meg ő a legnagyobb hater, stb.

NEM!!!!!!!

Csak nem ők a kedvencei. Ez nrm egyenlő aztal h utálja őket.

Hagyjuk már ezeket a szélsőségeket, mert az ilyenek indítják el a fanwarokat.

Elnézést kérek h nem vagyok se Blink se Army. Lehet fel is adom magam a rendőrségen ezért.

Ne legyünk már ennyire csőlátásúak. Nem csak fanok és haterek lézetnek.

2021. ápr. 20. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/89 anonim ***** válasza:
100%
Senki nem bántott azért mert nem szereted a Bts-t vagy a Blackpinket,én mindkettőt szeretem de nem mindegyik számukat pl.Mellette ugyanúgy hallgatok más kpop bandákat is,de az hülyeség,hogy nem jelentheti ki,hogy ők a legjobbak.Miért ne tehetné? :D
2021. ápr. 20. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/89 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy Once vagyok, de abszolút tisztában vagyok a Twice hiányosságaival és dosem mondtam h ők a legjobbak. De nekem ők a kedvenceim ennyi. Persze mellettük még rengeteg más groupot is hallgatok. 2008óta vagyok kpop fan. És nyitott vagyok mindenre, de bevallom én pont azt erzem, hogy nekem akarják lenyomni a torkomon h hallgass Blackpinket es BTS-t. És nincs is vrlük semmi bajom. Nem ök a kedvenceim, de hallgatom őket is. Viszont sokat járultak hozzá ahhoz a toxikus Armyk és Blinkek h soha nrm lettem egyik tábor tagja sem.

Ahogy én is tudok nem toxikus Once lenni, úgy lehetne más is toleráns. De amikor a csapból az folyik h a BTS meg Blackpink a legjobb mindenben ne csodálkozzatok ha ez vkinek már sok. Bocsánat h kimondtam a véleményem.

Csak annyi h legyetek nyitottak és ne legyetek ellenségesek. Ennyi.

2021. ápr. 20. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/89 anonim ***** válasza:
100%
45 ös leirtam, h míert hiteltelen a kijentes 2 banda ismeretében. Ott a filmes hssonlat.
2021. ápr. 20. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/89 anonim ***** válasza:
100%

Én is szeretem a Twice-t,meg mellette sok mindenkit,első bandám a Bigbang volt őket mai napig hallgatom.

Nincs baj azzal ha nem szereted őket nem bánt senki érte,szíved joga mit hallgatsz ezért veszekedni kár.

Én a Bts-Blackpink külföldi fanjait nem szeretem mikor mindenki shippel mindenkit bandán belül szerintem rettenetesen tiszteletlen dolog pláne,hogy a Bts-ből kérték is,hogy légyszi ne mert kellemetlen nekünk mert mi tesóként nézünk egymásra,attól megy a vkook,jikook,yoonmin hülyeségek! :D

És ennek a fele minimum 12 éves kislányokból áll akik majdnem kinyírnak ha ezt leírod nekik,de erről nem a banda tehet,szerintem őket is idegesíti amúgy :D

2021. ápr. 20. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/89 anonim ***** válasza:
100%
Istenem komolyan. Ki mondta h nem szeretem öket? Mar 3 kommentje erről beszélek. Nem a kedvenceim. Nem egyenlő azzal h nem szeretem. Ezt miért olyan nehéz felfogni?????
2021. ápr. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/89 anonim ***** válasza:
21%
Rosszul fogalmazol,de ezzel sincs semmi probléma,nehogy itt stroke-ot kapj azért :D
2021. ápr. 20. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!