Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » KPOPPEREK tudnátok segíteni?

KPOPPEREK tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

Blackpink the album-ot szeretnék rendelni és hozzá azt a kpop cd lejátszót az astronordról (remélem jól írtam) szóval igen. De csak bankkártyával és dollárral lehet fizetni, és mivel ez az első rendelésem, így nem tudom hogy működik. Megadom a kártyaszámot és autómatikusan átfpgja váltani? Vagy nekünk kell elrendezni ezt a bankban? Vaaagy? Segítsetek!


És szerintetek melyik Blackpink the album version a legjobb?



2021. márc. 21. 16:46
A kérdező szavazást indított:
Version 1
Version 2
Version 3
Version 4
12 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
A 4 az nagyon ritka.
2021. márc. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
63%
1. Dehogy az, miről beszélsz? 😅
2021. márc. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
77%
Mellesleg elfelejtettem válaszolni, nem kell a bankkal semmit se intézz, átváltsa az magától.
2021. márc. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
84%

Ha az első tetszik, azt a magyar Media Marktól is meg tudod rendelni.

Így még utánvéttel is fizethetsz, ha kártyával még nem mered.

A többi még nem elérhető itthon, de ez biztosan.


Az 1. azért tetszik, mert elegáns, black&white tematikájú benne az album (ugyebár minden egyes csomagban teljesen más képeket tartalmazó album van). Na, nem úgy kell elképzelni, hogy minden kép fekete-fehér, hanem elegáns, fekete ruhában vannak, komolyabb az egész.


Nem vagyok nagy rózsaszín fanatikus, de a 2.-ban tényleg rohadt jó képek vannak mindenkiről, és összességében ennek a stílusa fog meg legjobban belülről. Viszont a nagy, rózsaszín csomagolással nem tudom, mit kezdenék.


A 3. fényes fekete kívülről nagyon tetszik, ennek ellenére ebben nagyon letisztult képek vannak a lányokról.


A 4. holografikusban egy szexi, vagány, csajos, és színpompás összeállítás van. Azt hiszem, összességében, a tartalmát és a külső összhangját tekintve ez a kedvencem.

2021. márc. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
84%
Vagyis nem ritka, inkább nagyon keresett eltérő stílusa miatt a többitől.
2021. márc. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
78%
Begépeled a bankkártyád adatait, amiket kér és leszedi róla a pénzt. Amúgy honnan szeretnéd rendelni? Mert ha csak bankkártyával lehet fizetni, akk valszeg külföldi oldalról szeretnéd beszerezni, arra viszont akkor figyelj hogyha a szállítással meg az album árával együtt meghaladja a 35 dollárt, akkor vámolnak és megadóztatják. Ami kb összesen ~12000 ft plusz pénz. Meg azt se felejtsd el, hogy most ha meg is rendeled, akkor csak a korlátozások után jön meg az album. Bár már nem tudom, hogy vajon feloldották e már a futárszolgálatokat.
2021. márc. 21. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! Utolsó, az albumot Ktown4uról szeretném rendelni, a lejátszót az astronordról.


A 3.albumot szeretném majd rendelni, nekem nagyon tetszik ez a fekete-fényes rózsaszín stílus a külsején, a fotókönyv pedig nagyon-nagyon jó lett, kedvencem. Letisztult, és aranyos. :)

2021. márc. 22. 00:33
 8/14 A kérdező kommentje:
Először nekem is az első tetszett, a média marktból akartam rendelni, de aztán kiderült hogy a ktown4u-n (sokan rendelnék onnan) csak 6000 Ft körül van a 14 000 helyett.
2021. márc. 22. 00:35
 9/14 anonim ***** válasza:
65%
6os vagyok. Megnézted, hpgy szállítással együtt mennyi? Kb. 50 dollár(16000ft), az ilyen oldalaknál becsapós az ár,hiszen mellé még ráteszik a rengeteg szállítási költséget. Illetve ahogy már leírtam, ez meghaladja a vámhatárt(35 dollár) azaz még többet kell fizetned mintha a mediamarktba néznéd. Inkább ajánlom, hogy eu-s országból nézz albumokat, mert azokat nem vámolják, és némelyik olcsóbb. Pl: kpop.ro,kpopstore.hu
2021. márc. 22. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm szépen! Inkább hagyom ezt a külföldi rendelést, túl sok gond van vele😂
2021. márc. 23. 00:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!