Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » KPOPPEREK!!! Valamilyen tv...

KPOPPEREK!!! Valamilyen tv csatornán szokott menni K-pop zene?

Figyelt kérdés
Ha jól emlékszem régebb a Music Chanelen voltak K-pop zenék de most nem tudom ,hogy megy e vagy sem. :)))

2021. márc. 8. 21:32
 1/10 anonim ***** válasza:
97%
Ott továbbra is megy, pénteken 17 órától, majd ennek az ismétlése vasárnap 15 órától. 1-1 órás, ekkor csak kpop megy, valamint néha-néha becsúszik nap közben is pár ilyen műfajú zene.
2021. márc. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
83%
Mehetne többször is, főleg az MTV-n a realityk helyett.
2021. márc. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
95%
A sláger tv-n szoktak BTS számok menni néha..
2021. márc. 9. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem nagyon szoktam TV-n zenét hallgatni, de aki szokott az megtudná mondani, hogy csak kizárólag BTS meg Blackpink megy ezeken az adókon vagy lehet másokat is hallani? Mmint kpop-ról kérdezem.
2021. márc. 10. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
94%
#4 a Music Channel kpopos műsorában én pont hogy ritkábban hallottam még BTSt és Blackpinket. Nem szoktam nézni/hallgatni de néha amikor belenézek akkor tök jó kisebb bandákat/szólistákat szoktak menni, én egy csomó előadót ismertem meg így és azóta is követem a munkásságukat. Amúgy mostanában azt vettem észre hogy bár nem nézem de ha a háttérben megy pl valamilyen reality vagy ilyesmi műsor akkor ott is szoktak (főleg BTSt és Blackpinket) háttérzenének használni. Való Világban nem egyszer hallottam aztán volt talán a Sztárban Sztár? ott is volt olyan hogy BTS számot adtak elő (mondjuk hogy milyen volt az előadása arról inkább nem beszélnék) de tök jó hogy egyre több helyen lehet kpopal találkozni.
2021. márc. 10. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
MTV-n csak BTS és Blackpink van, esetleg Lay, illetve egyszer láttam egy NCT-s élő műsort. De szívesen látnék Twiceot, Red Velvetet, Aespát, Chunghát is.
2021. márc. 10. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
MTV-n én is láttam NCT élőt is.
2021. márc. 10. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Music Chanel
2021. márc. 10. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
MTV Hits-en szokott menni BTS meg Blackpink, talán egyszer Jackson Wang egyik angol száma is.
2021. márc. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
MTV delutanonkent a Butter-t pl sokszor adjak
2021. júl. 27. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!