Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » KPOPPEREK tudnátok segíteni?

KPOPPEREK tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

Blackpink the album-ot szeretnék rendelni és hozzá azt a kpop cd lejátszót az astronordról (remélem jól írtam) szóval igen. De csak bankkártyával és dollárral lehet fizetni, és mivel ez az első rendelésem, így nem tudom hogy működik. Megadom a kártyaszámot és autómatikusan átfpgja váltani? Vagy nekünk kell elrendezni ezt a bankban? Vaaagy? Segítsetek!


És szerintetek melyik Blackpink the album version a legjobb?



2021. márc. 21. 16:46
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nincs sok gond vele. Nyugodtan rendeld meg ha szeretnéd. Az meg hogy 35 dollár helyett vám van az hülyeség. Max áfa van rá de az sem 35 dollártól.


Itt le vannak írva a határok: [link]


Az meg hogy áfaköteles nem jelent semmit. Rengeteg dolgot rendeltem már 22 sőt még 45€ felett is de szinte soha sem volt rá még áfa sem, volt hogy egy 150€-s rendelésnél sem pedig az is rendesen Koreából jött. De amúgy a Media Markt sem rossz csak ott nagyon sokszor van olyan hogy nincs raktáron és volt hogy nekem több mint 1 hónapot kellett várnom hogy megjöjjön, külföldről meg megjön 10 napon belül általában.

2021. márc. 24. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Hát, most a kpopstore.hu-ról szeretném rendelni a 3.verziót csak félek, mert házhozszállítanak, de nem lehet akkor fizetni, hanem előre kell utalni. Lehet banki átutalással és bankkártyás átutalással is, csak eddig még nem volt ilyenben dolgom, mindig készpénzzel fizetett mindenki a családban, nemrég lett bankkártyánk, meg félek is, nehogy leszedjenek, bár azt nem hiszem, csak mégis ez az első ilyen rendelésem.
2021. márc. 24. 23:38
 13/14 anonim ***** válasza:
Én onnan már rendeltem, nem csapnak be nyugi. :)
2021. márc. 25. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Akkor szuper :D
2021. márc. 25. 21:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!