Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mitől ennyire népszrű A BTS...

Mitől ennyire népszrű A BTS és a Blackpink?

Figyelt kérdés

A kérdés azért fogalmazódott meg, mert én már több, mint 10 éve hallgatom a kpop-ot, de egyszerűen nekem teljesen homály, hogy ez a kettő mitől lett ennyire népszerű. Mivel szerintem annyival nem jobbak mint a többi. Sőt szerintem 100szor jobbak is vannak. Illetve a másik, ami megfogalmazódott bennem, hogy tapasztalatom szerint sok olyan is van, aki nem ismer más kpop előadókat rajtuk kívül. Ez kire mennyire igaz?

Megmondom őszintén, hogy hallgatottságban nálam a Blackpink éppen benne van a top20-ban de a BTS még oda sem került be. (igaz elsősorban lány bandákat hallgatok) Vannak jó számaik mindkettőnek és hallgatom is, de szerintem annyira nem kimagasló egyik sem, hogy ekkora figyelmet kapjanak.

Szóval elősorban azok véleményére vagyok kíváncsi, akiknek ők a kedvenceik, hogy miért, mi fogta annyira meg őket, esetleg csak annyi, hogy őket ismerték meg elsőnek? De persze bárkinek a véleményére kíváncsi vagyok, és az sem zavar, ha vita alakul ki belőle, mert egy egészséges vita sosem rossz dolog :)



2021. márc. 31. 11:24
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/89 A kérdező kommentje:
Annyira vicces, hogy megy a vita ugyanarról, csak más szemszögből. Aki kijelentim azt, hogy el kéne fogadni mások ízlését és véleményét az ugyanúgy nem fogadja el a másikét. Annyire vicces. Olvassatok vissza. Az egyik azt írja, hogy fogadják el, hogy ő nem BTS meg Blackpink fan, a másik meg, hogy faogadjék el, hogy ő csak ezt a kettőt szereti. És valójában mindkettő ugyanazt csinálja XD
2021. ápr. 20. 14:00
 52/89 anonim ***** válasza:

De amúgy ugye? :D

Szerintem ezért tévesztettem el mert egyszer azt írja nem szereti utána meg,hogy nem csak őket.

Pedig amúgy egyikkel sincs probléma szíve joga mit szeret :D

2021. ápr. 20. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/89 anonim ***** válasza:
100%
Ha Mozartot szereti hallgassa azt mit bánom én ő dolga
2021. ápr. 20. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/89 anonim ***** válasza:
26%

Azert mert te "stroke" mánias (most voltál orvosi rendelésen és elolvastad az első plakátot a varóban, vagy honnan jön neked ez a mindenki stroke-ot kap dolog??) ugy gondllod h én fogslmazok rosszul akkor olvass vissza.

Neked nehéz a szövegértelmezés egyébként.

A nem kedvenc az a te szótáradban az utálat vagy a nem szeretet szinonímája? Nert ha szted igen, akkor komoly problémák vannak.

2021. ápr. 20. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/89 A kérdező kommentje:
Amúgy tényleg nem írta egyszer sem le, hogy nem szereti a Blackpinket vagy a BTS-t. Nem tudom ezt te hol olvastad?
2021. ápr. 20. 14:05
 56/89 anonim ***** válasza:
65%

Úristeeen :D

Azért gondolom úgy mert tisztán látszik,hogy ideges vagy és szerintem egy ilyen apró dologért nem kéne így felkapni a vizet,de egyszer ezt írod egyszer azt,döntsd el először és nem alakul ki ilyen kellemetlen helyzet.

Bár ahogy látom az írás se megy valami jól! :D

2021. ápr. 20. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/89 anonim ***** válasza:
76%

Az h telóról írok és félrenyomok annak semmi köze ahhoz h mennyire írok jól.

De egyébként meg leírom mégegyszer hátha érthetőbb. Egyetlen kommentemben sem irtam azt h nem szeretem vagy utálom. Az egyetlen amit leírtam h nekem nem ők a kedvenceim. Ez nem tudom miért jelenti azt, h egyszer ezt irom máskor meg azt.

2021. ápr. 20. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/89 A kérdező kommentje:

Srácok mindketten ugyanazt csináljátok.

Először is 56-os, valóban nem írta le az 57-es egyszer sem, hogy nem szereti vagy utálja őket. Ebben igaza van. Ez már szókiforgatás csak.

A másik pedig, hogy tényleg nem klne ennyire felkapni ilyen kis dolgokon a vizet.

De amúgy nekem sem ők a kedvenceim, úgyhogy lehet, hogy most én is megkapom, h mennyire utálom őket XD

2021. ápr. 20. 14:12
 59/89 A kérdező kommentje:
Engem nem zavar ha vitáztok, de ésszel csináljátok. És ne forgassátok ki egymás szavait és ne kapjatok stroke-ot ahogy ezt kedves barátunk írta is.
2021. ápr. 20. 14:14
 60/89 anonim ***** válasza:
63%

Jézusooom chill,miért kell egy zenén veszekednii? :D

Valószínű rosszul emlékeztem arra amit írtál azért írtam ezt,sajnálom.

Az meg,hogy kinek mi a kedvence nem tök mindegy?

Nekem se a kedvencem a Blackpink és akkor mi van?Szerintem pl a 2ne1 sokkal jobb banda volt,most ez ízlés kérdése.

Arra írtam,hogy ha valaki azt mondja ők a legjobbak akkor az az ő véleménye ezért se kell támadni mert lehet nem érdekli a többi kpop banda.

2021. ápr. 20. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!