Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mitől ennyire népszrű A BTS...

Mitől ennyire népszrű A BTS és a Blackpink?

Figyelt kérdés

A kérdés azért fogalmazódott meg, mert én már több, mint 10 éve hallgatom a kpop-ot, de egyszerűen nekem teljesen homály, hogy ez a kettő mitől lett ennyire népszerű. Mivel szerintem annyival nem jobbak mint a többi. Sőt szerintem 100szor jobbak is vannak. Illetve a másik, ami megfogalmazódott bennem, hogy tapasztalatom szerint sok olyan is van, aki nem ismer más kpop előadókat rajtuk kívül. Ez kire mennyire igaz?

Megmondom őszintén, hogy hallgatottságban nálam a Blackpink éppen benne van a top20-ban de a BTS még oda sem került be. (igaz elsősorban lány bandákat hallgatok) Vannak jó számaik mindkettőnek és hallgatom is, de szerintem annyira nem kimagasló egyik sem, hogy ekkora figyelmet kapjanak.

Szóval elősorban azok véleményére vagyok kíváncsi, akiknek ők a kedvenceik, hogy miért, mi fogta annyira meg őket, esetleg csak annyi, hogy őket ismerték meg elsőnek? De persze bárkinek a véleményére kíváncsi vagyok, és az sem zavar, ha vita alakul ki belőle, mert egy egészséges vita sosem rossz dolog :)



2021. márc. 31. 11:24
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/89 A kérdező kommentje:

Kedves 24-es sok minden igaz amiket írtál, viszont idézem ezt írtad:

"Idézek innen egy emberkét; tűkön ülve fogják várni..."

Ezt egy előző kommentelőtől idézted te is, de ő azért írta, mert a Blackpink 1 max 2 cb-t ad ki évente, de ez a BTS-re egy cseppet sem igaz. Ők kb 2 havonta dobálják ki a számokat. Nézd csak meg a 2020as évet. Life Goes On, ON (2 verzióban is megjelent), Dynamite (2 verzió), Black Swan, Lights, Stay Gold és most több nem jut hirtelen eszembe. Azért lassan ott tartunk, h minden hónapra jut egy BTS cb. Úgyhogy ilyen szempontból ne vonjunk párhuzamot a Blackpinkkel, akiknél ez az év különleges volt mert 3 számuk is megjelent, de az átlag 1 vagy 2.

2021. ápr. 2. 19:26
 32/89 anonim ***** válasza:
0%
30-as milyen ellentmondó? Többnek is különböző véleménye van sőt te magad is nem egyszer egyetértettél azzal amit ide írtam…
2021. ápr. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/89 A kérdező kommentje:

Ezért ez marha érdekes, hogy pont tegnap láttam egy videót, ahol teljesen különböző országokból lévő kpop fanokat megkérdeztek a kedvenceikről. Hát furcsa, hogy egyáltalán nem a BTS és a Blackpink vitte a pálmát. A női bandák közül a Twice, Dreamcatcher, (G)I-dle volt általában a befutó, míg a férfiaknál az NCT, EXO, de még az Oneus is simán előrébb végzett mint a BTS.

Igaz általában a megkérdezettek 80%-a ázsiai volt, de akkoris fura, hogy nyugaton ennyire nyomják a BTS-t és a Blackpinket míg Ázsiában egyáltalán nem őket szeretik a legjobban. Ebből is látszik, hogy nyugaton azt hallgatják amit az emberek elé raknak. Ez is azt bizonyítja, amit eddig is gondoltam, hogy nyugaton nem nagyon ismernek mást a BTS-en és Blackpinken kívül. Ez az igazság.

2021. ápr. 3. 18:29
 34/89 anonim ***** válasza:
21%
Tedd hozzá hogy a bts bp már nem a keleti élnek csinálnak zenét és műsort hanem a nyugatiaknak
2021. ápr. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/89 anonim ***** válasza:
93%
Na akkor én mint kivülálló jöttem megválaszolni: pár hónapja amikor James Cordent néztem jött velem szemben a Carpool karaoke w/ BTS. Unalmamban néztem meg, mert azt sem tudtam mi fán teremnek:D Hallottam már róla, hogy létezik a BTS, de ennyi. Aztán az interjó nagyon megfogott, hogy milyen kis cheerful egyéniségek, viccesek, és a végén kiderült, hogy jól is táncolnak. Aztán a yt elkezdte feldobni a videóikat, meg mv-ket úgyhogy belehallgattam. Nyilván nem értettem kb semmit, úgyhogy megnéztem a fordításokat, és örömmel nyugtáztam, hogy mondanivalójuk is van a dalaiknak. Azóta rengeteg BTS-t hallgatok, interjúkat is néztem meg a yt-s sorozatukat, és értem a hype-ot körülöttük. Bár több kpop bandát nem ismerek, szerintem megérdemelt a hírnevük:)
2021. ápr. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/89 anonim ***** válasza:
0%

35 hát persze hogy kívülálló vagy 😂😅 szerintem a hype fele lenne max megérdemelve vagy talán a harmada

És mondanivaló? Hát az a baj hogy akkor lenne mondanivalója is ha igaz is lenne mert ez a másik véglet

Az egyik az amikor full üres szavakat használnak azaz penz Kokó hírnév lotyok szex

A másik meg amikor mindenféle csili vilit bele tesznek aminek a fele sem igaz pl amikor a gazdag szőke énekes énekel a rossz szegény gettó életről hogy milyen nehéz volt…

A bts esetében itt az ő elfogadásáról van szó miközben évek óta küzdenek piti tini bajokkal hogy nem elég szépek nem elég jók kövérnek látják magukat 40 kilóval arról nem is beszélve hogy 1-2 tagnak erősen latszik a plasztik műtét de persze az önelfogadás reklám ezerrel megy kb a gfriend is ezt csinálja amióta a bighit alà került persze ügy hogy a lányok még inkabb vészesen ha önbizalomról önértékelésről van szó

2021. ápr. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/89 anonim ***** válasza:
100%
36-os mar megint stroke-ot készülsz kapni komolyan mondom mostmár nem bírsz magaddal sose a stroke meg egyre jobban közeleg
2021. ápr. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/89 anonim ***** válasza:
89%
A bts mindenhol ott van, naponta raknak ki új tartalmat, műsorokban szerepelnek, relatíve gyakran ön valami új szám. Tehát szerintem az lehet a kulcs, hogy az ent eszeveszetten nyomja őket, hogy ott legyenek mindenhol. Fun fact nem a bts volt az eslő kpop bandám de ők fogtak meg a legjobban, talán azért is mert mind a 7 tag nagon eltérő(re van megcsinálva). A blackpink számomra is relytély jók jók de nem ennyire (lehet lepontozni)
2021. ápr. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/89 anonim ***** válasza:
69%
Nekem mondjuk egyik sem a szívem csücske, de valószínűleg sokat nyomják őket es sztem az emberek jórésze lusta és elfogadja azt amit eléraknak, ahelyett h saját maga keresné meg a saját stílusát. Sok olyan kpop fant ismertem aki kb nem ismert mást csak ezt a kettőt. És akkor elkezdtem nekik mutogatni a kevesbé népszerübb bandákat. Mondanom sem kell h már nem a BTS és a BP a kedvencük. Amúgy bocsi h ezzel bomlasztom az Army és a Blink tábort, de igenis meg kell ismerni másokat is, anélkül nem lehet komoly véleményt formálni.
2021. ápr. 20. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/89 anonim ***** válasza:
80%

Utolsó,nem kényszeríthetsz senkit arra,ami nem tetszik neki. Hiába fogják az arcomba nyomni pl a Stray Kids-et,ha a banda nem jön be és nem akarom őket stanelni. Amúgy tudok anélkül is véleményt formálni hogy tíz bandát ismernék.

Nem vagyok valami nagy multistan párti, elég nekem mindössze egy vagy két banda,nem hogy 10 bandából megjegyezzek a tagokról minden kis információt

2021. ápr. 20. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!