Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Írtok regényt? Milyet? Másolto...

Írtok regényt? Milyet? Másoltok be részletet?

Figyelt kérdés
Írjatok minél többen, segítsünk egymásnak a regényírással kapcsolatban! :) És írjátok le, ti milyet írtok! :) És osszátok meg a tanácsokat, másoljatok be részletet, írjátok meg, miről szól a regényetek!
2011. febr. 14. 12:02
 81/117 anonim ***** válasza:
100%
Elf: Engem is érdekel, kérdezni is akartam h te nem írsz-e, hamár így benne vagyunk a témában :)
2011. márc. 15. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/117 anonim válasza:
100%

Sziasztok!

Szia Kérdező!


Én is írok. Lehet, hogy szembe megyek az árral, de nekem hiányzik egy olyan kiadvány, amiből a mai tinik tudnak tanácsokat kapni őket érdeklő kérdésekben. Nem ilyenekre gondolok, hogy összeházasodik-e RPattz és Kristin, hanem pl. egészséges életmód, biztonságos bulizás, környezetvédelem, illem stb.

Ha lenne egy jó kis olvasótáborom, szívesen írnám neten is, mert nem ebből akarok megélni.:) Még egy pár dologtól függ, de addig is Niara oldalán megtaláltok. Őt nagyon ajánlom!

2011. ápr. 21. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/117 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mindenképp tedd fel blogra, írd meg veszteni nem veszthetsz vele semmit. :) Én elolvasnám! Szval hajrá, Niánál pedig találkozunk!


K.

2011. ápr. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/117 anonim ***** válasza:
100%
Én szoktam regényt írni. Gótikus stílusban. Mindig a régi középkori világban játszódik. Nem rég fejeztem be kb: 2 hete egyet. Egyik nap hozzálátok egy új hoz is. Azon is agyalok, hogy valamilyen formában ki is kéne adassam.
2011. ápr. 28. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/117 anonim ***** válasza:

Üdv a klubban! :D


Mesélsz nekünk a könyvedről?


Pussz: Nia

2011. ápr. 28. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/117 anonim ***** válasza:
100%

Biza-biza Üdv!


Én is alig várom a "mesét" a könyvedről!XD Jah, és h el ne feledkezzem menedzseri szerepemről... kukkants fel ide, és dumcsizz az itt megszólalókkal ha van kedved! XD

[link]


Jó kis csapat, és Niánál szinte mindig fent van valaki! :)

2011. ápr. 28. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/117 anonim ***** válasza:

Ja, ha mást nem Nia XD


Nia

2011. ápr. 28. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/117 anonim ***** válasza:
Most kire lett gondolva, hogy meséljen a könyvéről? Én rám én írtam, hogy a történeteim a középkorban játszódnak. bemásolhatok ide részletet vagy akár az egészet is elküldhetem. Jobban belegondolván nem is lenne rossz ötlet ha valaki elolvasná és esetleg ha találna benne helyesírási hibát azt javítaná sajna a word ilyentéren elég gyenge.
2011. ápr. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/117 anonim ***** válasza:
Bocsánat az Én rám után kérdőjel van. véletlenül lemaradt.
2011. ápr. 28. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/117 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Igen, neked szólt, arra gondoltam, hogy a történetről mesélj kicsit!


Tudod, a szokásos, van a főhős, ő mit csinál, milyen kalandok vannak, stb.


De másolhatsz is be! sőt, az nagyon jó lenne! :)


Nia

2011. ápr. 28. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!