Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Írtok regényt? Milyet? Másolto...

Írtok regényt? Milyet? Másoltok be részletet?

Figyelt kérdés
Írjatok minél többen, segítsünk egymásnak a regényírással kapcsolatban! :) És írjátok le, ti milyet írtok! :) És osszátok meg a tanácsokat, másoljatok be részletet, írjátok meg, miről szól a regényetek!
2011. febr. 14. 12:02
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/117 anonim ***** válasza:
Én nem az elfesre haragudtam, hanem azokra, akik ennyiből leiszonyatozták a művét, csak hogy elkerüljük a félreértést
2011. febr. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/117 anonim ***** válasza:

21:37

Elf:

Szia! csak a százalék alapján tippelek, hogy te vagy az, aki segítenél, küldtem e-mailt, és mint ott is írtam, szerintem is csak félreértettük egymást és szívesen venném fel veled a kapcsolatot.

UI: azt hiszem inkább olvasom majd ezt a kérdést, illetve a válaszokat, ahogy látom kissé nagy port kavartam...

Na mind1, jó8 minden kedves (kezdő) írónak és annak aki csak olvassa ezt az üzit!

Puszi mkinek!

2011. febr. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/117 A kérdező kommentje:

Nagyon jók a regényrészletek. (:

Keyra, elküldenéd nekem a regényedet? ^^

szabcsy01@freemail.hu

köszii. (:

2011. febr. 16. 16:56
 44/117 anonim ***** válasza:

Bocs kérdező de vmiért nem megy... lefagy a gépem mikor csatolnám.Legalább hússzor próbáltam!

Öreg masina!!! -.-"


De azért köszi hogy válaszoltok, jól esnek a biztatások! :)

2011. febr. 16. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/117 anonim ***** válasza:
bocs...a 22.25 én vagyok, Keyra
2011. febr. 16. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/117 anonim ***** válasza:

jaj, ellaposodott itt az élet amióta nem rajtam vitatkoztok :D :P

nah, valaki írjon valami jó kis Tmát!

Puszi!

2011. febr. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/117 anonim ***** válasza:

mondjuk a kérdező mondhatna véleményeket :)

Kié tetszett a legjobban?


(nekem az elfes :) )

2011. febr. 19. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/117 anonim ***** válasza:

01:20

Elf: ó, köszike :)

Nekem Keyra részlete nagyon tetszett :D

2011. febr. 19. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/117 anonim ***** válasza:
Keyra: Thanks Elf! A tied is király! Mellesleg olvastad Christopher Paolinitől az Eragont? Az is tele van tündékkel! Biztos tetszene...Fantasy forever!
2011. febr. 20. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/117 anonim ***** válasza:

Elf:

Igen, ismerem az Eragont, de még nem olvastam. Bátyámnak megvan mind a 3 része (ő sárkánymániás), a filmet néztem meg, ami... hát... kissé érthetelen volt, de amúgy ismerem a történetet, csak vastag, és rá kell szánnom magam :P (amúgy sokat olvasok, csak minden regény kezdése nehéz számomra, utána pár nap alatt végzek vele)


Keyra; neked hogy jönnek a nevek és a "fajok"? Én azért a tündéket választottam, mert a vámpírok-farkasok-sárkányok már túl népszerűek, de nagyobb mértékben az fogott meg, hogy egy elég ismert számítógépes játékban (WoW) olyan jól ábrázolták őket, és beleszerettem. :)

Te hogy vagy ezzel, meg a névválasztással?

2011. febr. 20. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!