Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Írtok regényt? Milyet? Másolto...

Írtok regényt? Milyet? Másoltok be részletet?

Figyelt kérdés
Írjatok minél többen, segítsünk egymásnak a regényírással kapcsolatban! :) És írjátok le, ti milyet írtok! :) És osszátok meg a tanácsokat, másoljatok be részletet, írjátok meg, miről szól a regényetek!
2011. febr. 14. 12:02
 71/117 anonim ***** válasza:

Keyra: Köszi a válaszokat, neked különösen Elf. Nohát igen... Dyran... nem gondolom titkosnak, miért is lenne. Itt van róla egy rövid leírás, dióhéjban: Dyran kemény, erős, harcos népből származik, családjától azonban korán elszakadt, és kénytelen volt egészen kisgyermekként belépni a hadseregbe. A több éven át tartó képzés kitűnő katonát faragott belőle, de ahogy egyre inkább megismerte a rémuralmat, melynek ő is eszközévé vált, egyszerűen elege lett. Megszökött, majd összeakadt a főhősnővel, ettől kezdve lép be a történetbe.

Eleinte mogorva, savanyú, hitetlen alak, aki semmi értelmét nem látja a szabadság kiharcolásának, de ahogy haladunk a történetben, benne is megszületik a remény. Mellesleg szerelmes lesz, ami sokat lendít a dolgon. :)


No és a te főszereplőd? bemutatod, ha "nem titkos?" :)

2011. febr. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/117 anonim ***** válasza:

Elf:

Nem, az enyém se titkos. :) Nekem nagyon bejön Dyran, így ez alapján, szeretem a szarkasztikus, mogorva, kemény csávókat, főleg még ha flegma rosszfiú is egyben :D

Hát igen, ez az én ízlésem.

Az én főszereplőm egy lány, 16 éves. A szülei kiskorában váltak el, ami nagyon megviselte érzelmileg. Anyja munkája miatt sokat köztöznek, csak ők ketten. E miatt mindig elszakadt a barátaitól, nincs olyan hely, amit igazán az otthonának mondhat. Elég zárkózott, pont ezért, mert nem akarja, hogy bárki közel kerüljön hozzá, csak még jobban fájna a búcsú. Szegény kissé egy lelki roncs, van egy barátnője (ez előző városból), de csak telefonon tarthatja vele a kapcsolatot. Többször van dührohama a történet alatt, mikor mindenkivel üvöltözik, néha jogosan, néha ok nélkül. Mondjuk én megértem, mivel egy szándékos baleset során teljesen megváltozik a teste,(ekkor lesz elf) és újra egy idegen közegbe kerül.

Próbáltam kissé a saját szemlyemre formálni, inkább csak belül. (Ő szőke én barna, a szüleim nem váltak el, de a dühroham stimmel)


Aztán a történet, hát közepe-vége felé a barátai és az anyja becsapják, a családjában is haláleset történik, + az egyik haverja erőszakos vele, és teljesen depressziós lesz... (ez már elég SPOILER lett itt a végén :P )

2011. márc. 1. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/117 anonim ***** válasza:
Keyra: Hahó mindenki! Mi újság a könyvetek táján?
2011. márc. 10. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/117 anonim ***** válasza:
100%

Szia, itt az enyém: nstanfire-lightnshadow.blogspot.com :)

Várom a kritikát!

Üdv: Nia

2011. márc. 10. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/117 anonim ***** válasza:
Elf: Sziasztok! Keyra, neked működik az nevesoldal amit linkeltem? Nekem már pár hete nem működik és annyira szomorú vagyok miatta, mert imádtam az oldalt, és máshol nincsenek meg ilyen átlátható formában a "normálisabb" nevek, pedig sokáig kutatokdal a google-ban :(
2011. márc. 10. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/117 anonim ***** válasza:

Keyra: Igazad van Elf! A neves oldal sutty... kitörlődött az internet világából... nem igazán értem miért, biztos szoftver hiba v. ilyesmi. Ne sokáig rágd magad, szerintem te e nélkül is király neveket hozol majd létre, elvégre nekünk feladatunk ez. De azért sajnálom...

Mellesleg kukkants fel arra, amit Niara adott meg a te válaszod előtt. Érdemes... nekem nagyon tetszik! ez neked is szól Niara! Már kommenteltem, de ismét leírom, marha jó a történeted! Amint tudom folyt. az olvasást!

2011. márc. 10. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/117 anonim ***** válasza:

Oh, Elfes már adott nekem véleményt :)

Rendszeres online kapcolatban vagyunk :D

DE még én nem írtam véleményt az övéről, mert nem tudtam elolvasni :(


ÉS KEyra, nagyon köszönöm!


Várom a tiédet is :)

Egyébként meddig jutottál? :$

2011. márc. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/117 anonim ***** válasza:

Elf: Igen, én kis protekciós vagyok, olvastam Niara művét :P

Jaj, én nem siettetlek, az átszerkesztés se lehetett 2 perces munka, ráadásul nem a te irományod, hanem valaki másért teszed a saját szabadidődből, ugyhogy köszi, és nagyon ráérsz az olvasgatásra. Nem félek hogy nem fogod MAJD egyszer elolvasni. :)

Tényleg, Keyra a tiednek kb mekkora a terjedelme?

2011. márc. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/117 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Sajnálom, hogy nem írtam, hogy nem reagáltam, de ... annyira nincs időm. :((((((((( A regények nagyon jók, örülök, hogy írtok és a kérdésre is válaszoltok, és ezer bocs, hogy nem válaszolok.. Puszi mindenkinek!


UI: Belekezdek holnap egy fantasy regénybe! :)


Kellemes hosszúhétvégét nektek! (Amennyi még maradt belőle!)

2011. márc. 14. 20:10
 80/117 anonim ***** válasza:
Keyra: Üdv Kérdező, már hiányoltalak. Fantasyba kezdesz? Most kíváncsi lettem! Vázolod a történetet vagy raksz fel részletet? Tényleg érdekel!
2011. márc. 15. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!