Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Írtok regényt? Milyet? Másolto...

Írtok regényt? Milyet? Másoltok be részletet?

Figyelt kérdés
Írjatok minél többen, segítsünk egymásnak a regényírással kapcsolatban! :) És írjátok le, ti milyet írtok! :) És osszátok meg a tanácsokat, másoljatok be részletet, írjátok meg, miről szól a regényetek!
2011. febr. 14. 12:02
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯
 101/117 anonim ***** válasza:
Elf: Akkor valószínűleg A4 :) mert ugye nem mindegy hogy kis- vagy nagy oldalról van. :) hajrá!
2011. máj. 1. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/117 anonim ***** válasza:
Valószínűleg igen. Amúgy ez mér teljesen készen van. Akarok valami másba is belekezdeni, de egyelőre nem visz rá a kedv, hogy újból elkezdjem. Valahogy elkezdeni, legalább is nekem a legnehezebb utána már könnyeben megy. Csak a kezdés nehéz.
2011. máj. 1. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/117 anonim ***** válasza:

Elf: Ezt teljesen megértem :) Én az olvasással és az írással is így vagyok, ha egyszer elkedzem, akkor nincs megállás!

Kezdj neki te is bátran, vesztenivalód úgysincs ;)

2011. máj. 1. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/117 anonim válasza:
100%

Sziasztok!

A tini lányregényes vagyok. Feltettem a regényt egy oldalra, mivel ezt tanácsoltátok. :)

naplolight.blogspot.com


Ide pedig teszek egy kis ízelítőt.

"Ez egyszerűen hihetetlen! Az életem borzalmas véletlenek sorozata.

Ma akaratomon kívül hős lettem.

Éppen a nagyszünet végén az első emeleti női mosdóban végeztem dolgomat, mivel ilyenkorra már kiürülnek a WC-k, és én nem tudok úgy pisilni, ha tudom, hogy mások is hallhatják. Pont végeztem és már csak a ruhámat igazgattam, amikor kinyílt az ajtó és valaki bejött a mosdóba.

Mikor kijöttem a WC-ből láttam, hogy egy tizedikes lány – akit jól megjegyeztem, mert feltűnően sápadt, és még a haja is olyan holdszőke - a bal oldali mosdó fölé hajolt, és úgy tűnt, mintha sírna. A válla előreejtve, az egész vékony kis test remegett. Az aurája körül egy sötét réteg húzódott, és a feje fölött egy fekete csík rajzolódott ki, mintha valami összekötné őt a fenti régiókkal.

A jobb oldali mosdónál megmostam a kezem és miközben a kezemet töröltem arra az elhatározásra jutottam, hogy megkérdezem, tehetek-e érte valamit. Mikor ránéztem, láttam, hogy a mosdóba ejtett bal kezének csuklójából ömlik a vér és csorog le a lefolyón. Közben a lány szakadatlanul zokogott."

2011. máj. 5. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/117 A kérdező kommentje:
Jók a regények, tetszenek azok, amiket írtok róluk. :) Mindet elolvasnám szívem szerint, de úgysem lenne rá időm... :)
2011. máj. 13. 17:23
 106/117 anonim ***** válasza:

Szia

én is írok regényt, 4féle témában is.

A legjobb címe: elpusztíthatatlan

Részletet inkább nem teszek be, de leirom riről szól:

3 egymással harcoló gyerek:Fény, Arnyék és Sötétség. Ám a lány beleszeret az egyik fiuba, és ezzel felborul a világ egyensúlya

2011. jún. 4. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 107/117 anonim ***** válasza:

ma 16:48!

Huh, ez tényleg egy tömör leírás :D kicsit bővebben? ^^

2011. jún. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 108/117 anonim ***** válasza:

Erre én is kíváncsi vagyok o.O feltétlen írd meg!


Am. a Keyrát látta valaki mostanában? Nem tudok neki levelet küldeni, mert visszadobja a címét, de már úgy hiányzik ::(:(:(


Nia

2011. jún. 5. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 109/117 anonim ***** válasza:

Én se láttam de neki is biztos van elég dolga, de én is kíváncsi vagyok rá, hogy van...

Agnes

2011. jún. 5. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 110/117 anonim ***** válasza:

Mikor utoljára beszéltem vele, elromlott a gépe :(


Nia

2011. jún. 7. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!