Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Írtok regényt? Milyet? Másolto...

Írtok regényt? Milyet? Másoltok be részletet?

Figyelt kérdés
Írjatok minél többen, segítsünk egymásnak a regényírással kapcsolatban! :) És írjátok le, ti milyet írtok! :) És osszátok meg a tanácsokat, másoljatok be részletet, írjátok meg, miről szól a regényetek!
2011. febr. 14. 12:02
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
 111/117 anonim ***** válasza:

A 16:48-as vagyok

A részletesebb leírás:

van egy lány, ő a fény és meg kell találni az ellenségét, a sötétet. Ekkor jön egy új fiú az osztályba (sötétség), megszeretik egymást, stb... De kiderül, hogy ők egymás ellenségei, azonban nincs szivük megölni egymást. Ezért jön egy új srác (árnyék), akinek az a dolga ilyenkor, hogy mindkettejüket megöli. itt kezdődik a küzdelem

a cím egy kicsit olyan, mint a "Láthatatlan ember" (gárdonyi), mert nem lehet tudni, kire, mire értendő

kb. ennyi XD remélem tetszik

2011. jún. 12. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 112/117 anonim ***** válasza:

Jelenleg dolgozok egy interneten publikált regényen.

Ha érdekel ezen az oldalon megtalálható:


www.halalekkove.gportal.hu


Az oldalt az első megjelent regényemnek készítettem, de az internetes regényt is itt lehet megtalálni. A címe "A sötétség hegye". Krimibe oltott kalandregény. Remélem tetszeni fog!

2011. aug. 7. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 113/117 anonim ***** válasza:
A fényes/sötétséges dolog izginek hangzik. Ha lesz belőle valami, (reméljük) küldesz részeket? :) dobj egy privi üzit és küldöm a mailem ;)
2011. aug. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 114/117 anonim ***** válasza:

Legyek már én a 100. :D:D:D



Cukkermukker csajszikák :D Amúgy Nia voltam xD

2011. aug. 8. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 115/117 anonim ***** válasza:

A fényes/sötétséges vagyok:

Én akartam lenni a századik :(

Csak vicceltem XD.

Egyébként imádom a könyved Nia XD

2011. aug. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 116/117 anonim ***** válasza:
Én már azt hittem Jay tévedt ide, átversz minket! ;D Na jó, túl sok már az off, abbahagyom :P
2011. aug. 8. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 117/117 anonim válasza:

Jay ki van zárva. Esetleg Hirem.

Igen, igen. Mindenképpen Hirem.

Tényleg, mi újság? Senki nem írt mostanában... :(



Én maradtam a vámpíros sztorinál, csak kicsit kiszíneztem. Romantika jelenleg még nincs benne, de a továbbiakról nem nyilatkozhatok.

Az egész egy álomból jött, ahol valaki üldözött valakit/valamit, aminek agyara volt. Aztán most itt vagyok, Rose nénivel és Fabian bácsival, üldözzük a rosszfiúkat. Még nemtom, mi lesz belőle, de próbálkozni szabad [találgatni is :D]

Részlet, részlet, részlet... Az necces lesz, de majd ha sikerül valami olyat is írnom, amihez nem kell feltétlenül ismerni az egész regényt, azt berakom. :)

Más természetfeletti lény jelenleg még nincs, vagyis már van, a fejemben.

2011. dec. 26. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!